WIOSNA !
Teraz jest Wt maja 22, 2018 5:19 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: So lut 13, 2010 4:38 pm 

BeautyByKatie napisał(a):
Marie :brawo:

moje klientki niektore,ostatnio pakuja mi sie do mojego mikrego mieszkania z wozkami,chrupkami,soczkami,dzieciakami i żądają.....aby mój chłopak sie zajał dziekiem jak ja robie paznokcie :buuu:

No to nieźle - :luzak:
Ja pogoniłabym gdzie pieprz rośnie, że już nie wspomnę o reakcji mojego męża :hahaha:

PostNapisane: So lut 13, 2010 10:55 pm 

Z dzieciakami????????????
to skasujcie je dodatkowo za każdą godzinę opieki,porażające...wymiata no

PostNapisane: N lut 14, 2010 10:26 am 

buuuuu...to juz przekracza granice dobrego smaku :mdleje:

PostNapisane: N mar 14, 2010 8:10 pm 

i mam szczęście jak to jest tylko jedno dziecko .....
niestety,nie raz prosiłam,zeby pani zostawiła dziecko z tatusiem albo z koleżanka,
ale jestem zawsze postawiona przed faktem dokonanym,nikt mnie nie pyta czy moze,przychodzi z dzieckiem i juz.....

Nie mam nic przeciwko starszym dzieciakom (5-8lat) ale takiego 2-latka trzeba cały czas pilnować a kto to robi,przeciez nie mama siedząca z dłońmi w lampce...

PostNapisane: Pn mar 15, 2010 9:53 am 

Sama ma dwójkę chłopaków (ponad 3-letni Krzyś i Sebastian, który skończył 6 tygodni) - nie wyobrażam sobie z sobą ciągać dzieci czy to na zakupy, czy do fryzjera. Tego samego oczekuję od klientek.

PostNapisane: Pn mar 15, 2010 10:45 am 

U mnie jest i fryzjerstwo i kosmetyka...
Kiedys przyszedl tatus z bliźniakami...dziewczynka siedziala na krzesle a maly ją ciągnął za nogi...wiec zwrócilam ojcu uwage, żeby upomnial dzieci, bo mala jak rąbnie głową o plytki podczas upadku to bedzie krzyk...a ojciec do mnie "...dopóki pani nie zrozumie, że dzieciom nie mozna zwracac uwagi, my nie bedziemy tu przychodzic"....wiec mu odpowiedziałam, że "dopóki on nie zrozumie że za bezpieczenstwo tutaj odpowiadam JA, moze sobie sam włosy przycinac"...

Inny tatus...siedzi na fotelu, pracownica ścina mu włosy, a dwóch kilkulatków bawi sie w łapanego, z czego jeden ma w rece pałe wielkosci bejsbola. Pracownica musi zwracac uwage na to co robi i na to co oni robią.,..nie wytrzymałam i pytam sie czy długo ma zamiar patrzec jak te dzieci sobie zrobily plac zabaw z salonu...a on do mnie "ale ja tu jestem i ja to widze!"....wiec sie wkurzylam i z bezczelnym usmiechem ale stanowczo powiedzielam mu, że jak sie gówniarz przewróci i nabije na tą pałe , albo zeby wybije to wtedy bedzie dziób strzepil, ze płytki śliskie czy ze on widział bo tam byl?

Mimo że pierwszy z wymienionych juz nie przychodzi to drugi i owszem...a smarki te dwa przynajmniej siedzą grzeczenie na dupie:D:D

Co nie zmienia faktu, że nie wyobrażam sobie "robienia pazurków" przy takim dzieciaku...

PostNapisane: Pn mar 15, 2010 3:55 pm 

Sylvia...wielkie brawa za asertywnosc :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: i wszystkim tym dziewczynom,co umieja powiedziec NIE przychodzeniu z dziecmi na jakiekolwiek zabiegi

PostNapisane: Pn mar 15, 2010 4:33 pm 

Gdyby nie nie moje stanowcze NIE, to niestety albo wykonywałabym paznokcie jakies 6-7 godzin(bo musiałabym uwazac zeby mi co gówniarz nie zbroil albo sobie dzioba nie odrapał), albo po prostu nie wykonałabym dokladnie paznokci. I wlasnie tak argumentuje klientkom wymog przyjscia bez dzieci...oczywiście tłumacze to troszke delikatniej hehe:)

PostNapisane: Pn mar 15, 2010 10:44 pm 

a co powiecie na sytuacje,jak do laski NIE DOCIERA?
najpierw przez telefon mi obiecuje,ze poszuka opiekunki do dziecka,a pozniej po otwarciu dzwi przekonuje sie,ze jednak nie znalazła.
Ktos moze powiedziec,ze jako przyszła matka jestem nietolerancyjna albo nie dbam o klienta,
ale czasami naprawde mam dośc robienia paznokci z wzorkami (2,5godz) i jednoczesnie biegania za dzieciakiem po mieszkaniu......

PostNapisane: Pn mar 15, 2010 10:59 pm 

a co powiecie na sytuacje,jak do laski NIE DOCIERA?
najpierw przez telefon mi obiecuje,ze poszuka opiekunki do dziecka,a pozniej po otwarciu dzwi przekonuje sie,ze jednak nie znalazła.
Ktos moze powiedziec,ze jako przyszła matka jestem nietolerancyjna albo nie dbam o klienta,
ale czasami naprawde mam dośc robienia paznokci z wzorkami (2,5godz) i jednoczesnie biegania za dzieciakiem po mieszkaniu......

Ja bym umowila sie z koleżanka ze dokladnie za 2 godziny przychodzi (jako kolejna klientka ) i...jesli przyjdzie baba z dzieckiem, to zwrócisz jej uwage, ze umowa byla inna, bo masz za 2h kolejną klientkę, a szanujesz czas klientek i tego oczekujesz od nich...jesli bedzie Ci chciała zamydlic oczy...zaczniesz prace...stanowczo mowiąc, ze dziecko siedzi obok plasko na dupie i czeka...i nie ma zmiluj się, bo po prostu nie masz czasu biegac za nim i tyle!...jesli nie wyrobisz sie przed przyjsciem koleżanki, ona wchodząc, zrobi Ci karczemną awanturę , że ona ma umowione pozniej spotkanie, że nie szanujesz jej czasu, że ona dziecko zostawila z opiekunką a Ty z robota w lesie itp...niech sie baba nasłucha ...i moze zrozumie...i powiedz jej wprost...przychodzi bez dziecka, bo czas to pieniądz!

PostNapisane: Wt mar 16, 2010 4:53 pm 

heh moze to i jakas rada dziekuje, ale najpierw zobacze co powie,jak nie bede miala czasu na termin dla niej hehe :bicz:

PostNapisane: Wt mar 16, 2010 9:31 pm 

heh moze to i jakas rada dziekuje, ale najpierw zobacze co powie,jak nie bede miala czasu na termin dla niej hehe :bicz:

po prostu musisz tupnąc nóżką i powiedziec jej stanowczo, ze chciałabyś, zeby praca którą wykonujesz gdy ona przychodzi była dla Ciebie przyjemnością, a nie męczarnią, a niestety stylizacja paznokci a miedzyczasie bieganie i uwazanie na czyjes dziecko bardzo Cie męczy i liczylas na to, że jesli poprosisz żeby przyszła bez dziecka, to własnie tak będzie, bo po prostu męczysz się, gdy wykonujesz stylizację i biegasz za dzieckiem przez cały czas kiedy ona u Ciebie jest. Koniec kropka.
I niech sie zdecyduje czy zostawi z kims dziecko, czy doplaci Ci za męczarnię.

PostNapisane: Wt mar 16, 2010 10:39 pm 

majtkistringi jak to dobrze ze ktos mnie rozumie bo juz myslałam,ze nie ma innej rady jak dac wejsc sobie na głowe :w_mur: ,dzięki

PostNapisane: Wt mar 16, 2010 11:34 pm 

majtkistringi jak to dobrze ze ktos mnie rozumie bo juz myslałam,ze nie ma innej rady jak dac wejsc sobie na głowe :w_mur: ,dzięki

Ja mam klientkę, która ma paznokcie skocznie i tak bardzo głęboko osadzone w opuszku że jak juz wiem że ona ma przyjsc, to jestem na samą mysl zmęczona, bo wiem ile mnie to bedzie kosztowało i czasu i uwazania, żeby nie poobcierac wału....masakra...więc wiem co to znaczy, gdy ma przyjsc klientka u której nasza praca zamiast sprawiac przyjemnosc, niestety meczy....z tym, ze ja tu nie moge powiedziec klientce, zeby paznokiec nie byl tak wcisniety w opuszek :w_mur: ...Ty jestes w o tyle lepszej sytuacji, ze masz mozliwosc zażyczyc sobie by pracowac w spokoju a nie w nerwach...:)))
Pozdrawiam i zyczę powodzenia:)

PostNapisane: Śr mar 31, 2010 7:36 am 

oj chyba każdy ma taką męczącą klientke.. moja jest do takiego stopnia ze dzwoni np o 14 że ona chce na 16 :) no to ja grzecznie informuje że neistety ale nie ;) zawsze z godzinę wybiera ozoby, twierdząc że chce coś błyszczącego wiec na małym paluszku pokazuje mój pomysł z ozdób ktore np wybrała, po czym twierdzi że zbyt błyszczące, że chce delikatne- za delikatne, i zawsze po godzinie wychodzi na to że chce frencz, a robi już u mnie do 4 lat pazury i zawsze taka sama sytuacja.. nawet raz stwierdziła że mam wciąż te same ozdoby i nie ma co wybrać, a ozdób mam ogrom... Całe szczeście teraz przychodzi rzadziej bo pracuje w Niemczech i tam ktoś jej zakłada super kotlety :) Jestem chora jak mam ją zrobić po prostu ...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1