WIOSNA !
Teraz jest N maja 20, 2018 11:06 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt kwi 02, 2010 6:32 am 

Do nas do salonu napisała wczoraj klientka sms'a, że chciałaby pazurki w sobotę przed świętami. Z racji tego, że same wiecie jak teraz u nas jest, to wkońcu zadzwoniła i była bardzo zniesmaczona, że w sobotę mamy zamknięte i się na święta przygotowujemy, a w piątek nie mamy dla niej czasu (wczoraj byłam w domciu o 21, dzisiaj podobnie - a z domu wychodzę o 8 rano...)

PostNapisane: Pt kwi 02, 2010 9:42 am 

po prostu śmiać mi sie chce na takie wiadomości,
niby jej zależy na czasie ale wysyła sms :brednie:

PostNapisane: Pt kwi 02, 2010 6:19 pm 

dlatego na wizytowkach,albo flyer'ach proponuje tuz przy nr. tel. zamieszczac info ,,nie odpisuje na SMS'y'' :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

PostNapisane: Pt kwi 02, 2010 7:22 pm 

Ja nie wiem jak mozecie sie nie umartwiac :bicz: :blaganie: klientki liczą ze dla nich bedziecie tyraz 24 na dobe...

Przeciez paniusie mysla ze my nic nie robimy wiec mozemy siedziec w pracy jak one juz wszystko sobie przygotują...bo w koncu my nie mamy ani domu ani rodziny...na szczescie dzis mialam ostatnie paznokciowe klientki...jutro jeszcze tylko kilka koloryzacji z rana i tyle...loooz...:)

PostNapisane: N kwi 04, 2010 7:42 pm 

Wiecie co mnie dzis spotkalo przy wielkanocnym obiedzie?
telefon od klientki :dno:

PostNapisane: Pn kwi 05, 2010 10:39 am 

ehehhe :bicz: :w_mur: :w_mur: :w_mur:

PostNapisane: Pn kwi 05, 2010 2:09 pm 

Ja wczoraj wieczorem tez mialam sms-a z zapytaniem czy mam termin na sobote. Jasne , ze odpisalam na ta wiadomosc , oczywiscie zwiezle i na temat "Wesolych Swiat" zycze wzajemnie :)

Mistrzyni Fantasmagorie 2010 "Nailbusiness"
Vicemistrzyni Fantasmagorie 2010 Nailart "Chopin"

PostNapisane: Wt kwi 06, 2010 3:01 pm 

:brawo: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

PostNapisane: Wt kwi 06, 2010 9:38 pm 

:brawo:

PostNapisane: Pn kwi 19, 2010 9:26 pm 

Mnie tez denerwuje umawianie przez sms ,ale do niektorych nie dociera niestety ...Ja mialam tez jedna wspaniala klientke ,fakt niepowazna osoba ,nawet na taka nie wygladala,ale zaufalam .Raz zrobila pazury na kreske przyslowiowa ,oddala po 2woch dniach ok wybaczylam .Nastepnym razem chciala sie umowic ...wiec umowilam ja ,ale przed usiadnieciem na fotel zapytalam czy ma pieniazki ?odparla ,ze tak .No wiec zaczelam robic jej paznokcie ,gadka szmatka czas zlecial ,usluga wykonana ...Fakt dokonany (zaplata ),no wiec Paniusia stwierdzila iz ma tylko 15 zlotych bo stracila po drodze ,reszte za godzinke mi doniesie .Ok pierwsza godzina minela ,druga a rudej nie ma .Wiec ja za telefon ,nie odbiera, wkurzylam sie okropnie !!3 miesiace prubowalam sie skontaktowac ,ale nie bylo rezultatu ...Ale gora z gora sie nie zejdzie ,ale czlowiek z czlowiekiem zawsze ..Zrobilam jej siare na miescie przy wszystkich ,i pieniadze oddala z wielka laska ! Juz wiecej jej nie umowie ...A pozatym puscilam fame po moich znajomych ze sklepikow ,zeby jej przypadkiem nic nie dawaly do przymiarki itd ,bo z tego co sie dowiedzialam ma nawet dlugi w lumpeksach !!

PostNapisane: Wt kwi 20, 2010 8:15 am 

uwazam,ze nie ma wiekszej porazki-jak ,,robota na kreche'' :brednie: :brednie: :brednie: a co to wogole jest ( pyt.retoryczne) nie ma kasy-nie ma uslugi, zasada musi byc tu bardzo prosta bez zadnych wyjatkow. ( jesli Panna jest na tyle bezczelna,ze twierdzi,ze np. za godzinke przyniesie kase-to sciag jej pazurasy i powiedz niech przyjdzie za godzinke-gwarantuje Ci,ze wiecej nie odwali takiego numeru.To tylko jedne ze sprytniejszych metod na naciagniecie kogos na kase-bo czy wczesniej czy pozniej kiedys nie przyniesie Ci kasy wogole .Niestety slyszalam i czytalam juz o wielu takich sytuacjach i zastanawia mnie w tym jedno...czyja desperacja jest tu wieksza-bezczelnej Klientki czy Twoja ) >pozdrawiam i zycze powodzenia< :kwiatek:

PostNapisane: Wt kwi 20, 2010 8:17 am 

Jesli klientka nie ma pieniażkow, to musi mi zostawic jakis dokument(dowod, prawo jazdy) albo telefon...wtedy na pewno wróci. Niestety...lajf is brutal:P Stawiam sprawe jasno...nie masz kasy nie rób...jak Cie na cos nie stac to nie zawracaj mi (_!_). Nie raz ani nie dwa slyszalam "ale drogo"...zawsze mowie wtedy, ze "jak mnie na cos nie stac to sobie to odpuszczam"...wiecej sie nie odzywają...nie lubie jak ktos robi z siebie wiekszego dziada niz jest.

Co do umawiania na SMS...nie wyobrażam sobie tego...klientki(ci) mają dwa numery tel. do dyspozycji i mają dzwonic, bo przeciez ja musze sprawdzic czy mam czas wtedy, a nie wyobrażam sobie odpisywania. Dziewczyny kochanie...klientki trzeba sobie wychowac:)))))

PostNapisane: Wt kwi 20, 2010 8:23 am 

raz mialam klient5ke która "po fakcie" mowila ze nie ma kasy i ze doniesie....przychodzila na koloryzacje wlosów i "po wszystkim" mowila ze doniesie ...jak juz minęlo za ktoryms razem pol roku odkąd "niosla mi kase", przyszla znow na koloryzacje a ja sie przy klientkach spytalam czy pamieta o tym, ze ma dług....a ona do mnie, ze ona przyniesie...wiec powiedzialam ze ja tez mam platnosci i jesli ja nie zaplace za prad i wode to bede musiala zamknąc interes....przyniosla tego samego dnia...

...gdy chciala sie umowic do mnie na koloryzacje kolejnym razem to nigdy nie mialam wolnego terminu, wiec umowila sie do pracownicy...oczywiscie sie historia powtórzyla, wiec pracownica sie wkurzyla i powiedzial "ja sie na koniec dnia musze rozliczyc z KASY, więc ma pani czas do 17, bo ja mam troje dzieci w domu i nie stac mnie na płacenie za kogos"...i przyniosła przed 17:)))

Od tej pory staramy sie jej nie umawiac...szkoda nerwów...

PostNapisane: Wt kwi 20, 2010 8:42 am 

sorki,ale ja wogole nie zrozumiem takich zachowan jak mocno trzeba byc bezczelnym :mdleje: by isc do sklepu,fryzjera czy stylistki bez kasy :brednie: :brednie: :brednie: Rozumiem jednak,ze czasy dzisiejsze nie sa latwe i nie kazdy ma kase na tzw.,,luxusy'' ....ale jak nie mam to sie nie osmieszam i nie ide...poprostu...ja sobie wprost nie wyobrazam,ze w momencie zrobionej uslugi musialabym spojrzec komus w oczy i stwierdzic z premedytacja ( dzis nie ma nic za darmo) ze nie mam kasy :mdleje: :mdleje: :mdleje:predzej spalilabym sie zywcem ze wstydu

PostNapisane: Wt kwi 20, 2010 8:59 am 

ja raz zrobiłam na krechę i czekałam 3 tygodnie. W końcu po tym czasie dzwonię do klientki z miłym przypomnieniem. A ona: "ojej! zapomniałam! wie pani jak to jest przy trójce dzieci..." No to ja, że "nie wiem, bo nie mam dzieci a jak nie mam kasy na luksusy, to sobie je odpuszczam i nie robię z siebie dziada". Pieniądze przywiózł jej facet jeszcze tego samego dnia a ona już więcej nie zadzwoniła. No i dobrze, niech oszukuje innych.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1