WIOSNA !
Teraz jest Pn lip 15, 2019 11:14 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 10, 2009 10:16 am 

Służące i to na wyrost jeszcze :)
Ja w odróznieniu od innych mam w sobie wrecz stoicki spokój :)
Na sms-y nie odpowiadam :) jak sie spóźniają to poprostu wysłucham, powiem swoje i koniec tematu :) jak sie cos nie podoba równiez mowię swoje i co najwazniejsze nie daje sobie wejsc na głowę :)
I co rownie wazne nigdy nie pozwalam na siebie krzyczec przez klientki...
widziałam osobiście jak klientka krzyczała na moja znajomą "po fachu"....ojjjjj
Jestem w takiej sytuacji,ze nie brakuje mi klientek i to po częsci dlatego, ze te co juz mam wiedza co można, co wypada a co jest poprostu nie na miejscu :) Klientek przybywa z dnia na dzien a gabinetów w moim mieście "po pęczki" :)
Tak wiec kobietki najwazniejsze nie dac sobą manipulowac :) i ze stoickim spokojem uśmiechac sie i miec drazniace uwagi poprostu w nosie :)
pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 10, 2009 2:25 pm 

Czytajac wasze posty mam wrazenie jakbym je sama pisala.No coz bezczelnosc ludzka nie zna granic.Swiata nie przerobimy grunt to znac swoja wartosc i nie dac sobie wejsc na glowe.Przeciez naprawde trzeba sie przylozyc i napracowac zeby panie byly zadowolone wiec wypadaloby zeby to docenily.Postawie wylacznie roszczeniowej mowimy zdecydowane nieeeeeeee.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 11, 2009 9:51 pm 

bo to są kosmitki hehe, wczoraj jedna gwiazda o 20.00 przysłała mi smsa czy mam dziś czas zrobić jej pazury,nawet nie odpisałam :brednie:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 13, 2009 11:43 pm 

tez takie babeczki uwielbiam :bicz: Wszystkim od poczatku wkladam do glowy ze pracuje w saloni, studiuje wieczorowo, przyjmuje klientki w domku i zadko kiedy mam czas z dnia na dzien Zazwyczaj najblizszy termin to tydz czasem 2 tyg Dzisiaj wlasnie pisze do laski ze zapraszam za tydz, gdzie meczy mnie smsami od 3 dni, a ona sorry ze zawracalam glowe ale zapomniala ze wyjezdza Ale bardzo jej sie spieszylo Ech szkoda gadac
jedyne co mnie pociesza ze takie takie "kosmitki" zadko mi sie zdarzaja

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2009 4:27 pm 

dobre miejsce na wyrzucenienie z siebie wszystkich flustracji, nawet czytając, już robi mi się lżej :brawo:

Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2009 8:16 pm 

Nooo takie akcje sa normalne - ja mialam takie smsy i dzien przed swietami i przed sylwestrem nawet. I gwiazdy strasznie zdziwione, ze juz nie dam rady ich jakos wcisnac :brednie:

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 16, 2009 7:28 pm 

Dziewczyny nie mozna dac im wejsc na głowe! musimy byc stanowcze! moja rada na smsy: podaje 2 mozliwe terminy prosze o potwierdzenie któregoś z nich i koniec. To działa! Na spóznienie maja tylko 15min nie czekam więcej bo potem mam opóznienia do końca dnia. Na poczatku trzeba twardo pokazać swoje zasady. Babeczki sa cwane i mysla ze my głupie jestesmy. One moga isc na urlop i mogą odpoczac a my to wkońcu tylko panie od paznokci ... :dziewczynka:

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 16, 2009 10:20 pm 

Ja ogólnie mam sympatyczne klientki i tylko denerwował mnie fakt jak dzwoniły do mnie jak byłam na urlopie w Tunezji!!!Wszystkich uprzedzałam ze mnie nie będzie przez tydzien a one zaaaaaaaapomniały...
jedna pani zawsze sie spóźnia ok.godzinę, strasznie mnie to denerwuje, a to stala w kolejce na poczcie, a to musiała odebrać wnuczke z przedszkola i ja to wszystko rozumiem, ale czy nie mozna zadzwonić, i uprzedzić o spóźnieniu?
Często tez się zdarza że dzwonia panie i chcą przyjść tego samego dnia lub następnego a zawsze proszę by umawiać sie przynajmniej tydz. wcześniej.
Jedna raz do mnie napisała sms czy może przyjść po pracy a pracowała do 22 :brednie:
na szczęście większość jest w porządku bo inaczej bym szybko posiwiała

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 17, 2009 7:37 pm 

Cześć dziewczyny:) weszłam tu, bo już nie mam siły na bezczelnosć i tupet klientek, od stycznia ciagle przekładają, piszą smsy, spóźniaja sie i to wszystkie naraz jakby sie umawiały ..:/ Jedna pobiła wszystkie rekordy od grudnia cały styczeń przekładała terminy czasami po dwa razy w tyg. w koncu przyszła raz i dalej przekładała jak miała przyjsc na dopełnienie, nie wiem skad wziełam cierpliwosc i w końcu juz jej nie przyjęłam, nie warto za parę stówek więcej w miesiącu niszczyc sobie zdrowia...fajnie że jest ten temat poruszany, czuję sie zrozumiana i to mnie pociesza:)

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 18, 2009 9:47 am 

moja szefowa wymyslila ze jak to albo nie przyjdzie albo sie mocno spozni to nie bedzie umawiac tylko takie osoby moga wejsc i zapytac sie czy akurat jest miesce

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 18, 2009 10:47 am 

Narnia i to jest chyba najlepsze rozwiazanie
Gosiaaa84 trzeba ja bylo w d*** kopnac juz po drugim razie. Mysle, ze to specjalnie ktos z konkurencji robil.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 18, 2009 11:49 am 

z konkurencji na pewno nie, ja pracuję w domu, była to znajoma mojej stałej klientki...a teraz znowu jestem podczas uwalniania sie od następnej natrętnej i beszczelnej klientki....

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 18, 2009 7:07 pm 

medea napisał(a):
DChoć raz zdarzyło mi się usłyszeć od jednej z moich klientek na szczęście już byłych klientek, że dopiero co byłam na urlopie a już się znów gdzieś wybieram na co jej odpowiedziałam "... że ktoś musi mieć lepiej , żeby ktoś mógł mieć gorzej ... "
.

Hehe skąd ja to znam.... Urlopuję się często, co 2 miesiące minimum i zawsze uprzedzam o tym klientki.. Informacje na ten temat zamieszczam zazwyczaj także na stronie, toteż nie mam wyrzutów sumienia by wyłączyć telefon.
Ale fochy czasem się zdarzają.
Minimalne, jednak na głowę sobie wchodzić nie pozwalam.
Jest grzecznością z mojej strony, że kogoś przyjmuję - nie mam przymierających głodem dzieci na utrzymaniu i mogę sobie wybierać klientki.
Tupeciarom i chamidłom dziękuję za współpracę. :)

:)

PostNapisane: Wt mar 10, 2009 7:45 pm 

Ja mam gabinet w domu tragedia mam klientkę która przychodzi do mnie i się zapisuje na następny termin za 4 tygodnie
to wciska się na tą godzinę kiedy ja mam 30 - 40 minut na zjedzenie obiadu albo wypić kawę i coś zjeść.
Jak jest tak, że przyjmuje od 10:00 do 20:00 i pierwsze 3 klientki to potrzebuje zjeść coś żeby potem przyjąć następne panie do 20:00 co są zapisane...

Jak przychodzi nowa klientka to ja informuję, że nie odpisuje na sms-y ponieważ nie mam czasu zresztą jak to wygląda siedzisz robisz usługę innej pani a tu SMS i trzeba natychmiast odpisać.

A jeżeli chodzi o urlop to kupuje się tel na kartę który ma tylko rodzina i nikt więcej najbliższe osoby i nikt poza tym a tel dla klientek się wyłącza i zostawia się pocztę głosową ze od tego i do tego jestem na urlopie proszę o pozostawienie wiadomości. :brawo: :jj41 :jj50

PostNapisane: Śr cze 17, 2009 10:37 pm 

do mnie zadzwoniła klientka w srode umówiona na piątek i mówi ż jej nie pasuje, a tak w ogóle to najlepiej by było w czwartek bo wszyscy mają wolne ona też, więc ja mówię ja też mam wolne to boże ciało
a dziś czy ja bym mogła jutro przyjechać na 6 rano, bo też jej godzina przestała odpowiadać pracuję po 12-13 godz dziennie jak zacznę od 6 to będzie 16 a w drodze do domu walnę w drzewo, tak jej powiedziałam, ale ten jeden raz, nie dała za wygraną, chciałam ją zezwać, ja muszę zaczekać za opiekunką do 1 dziecka, drugie odstawić do przedszkola i jest to nie do zrealizowania, więc stwierdziła że ona może się dziecmi zając, u siebie potem, no czujecie gdzie ja dam moje dzieci obcej kobiecie na cały dzień, starsza ma zakończenie roku w przedszkolu, a mała ma dopiero 1,5 r i nie zna kobiety no brzydko mówiąc bo aż się zagotowałam baba jest jeb......ta

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1