WIOSNA !
Teraz jest Pn lip 15, 2019 11:15 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz cze 18, 2009 6:27 am 

mnie najbardziej irytuje gdy klientka się umawia i nie przychodzi :bicz: przynajmniej raz na tydzień mam taką gwiazdę.
A raz miałam panią która na gwałt chciała pazurki. Mówię jej że niestety nie mam w najbliższych dniach wolnego terminu dopiero za tydzień, ale jej to nie pazowało. Powiedziała że ona może nawet w późnych godzinach wieczornych. Odpowiedziałam że pracuję do 18 i że mam klientkę na tą godzinę.
Te klientki są dziwne, ja bym nie chciała bądzmy szczere żeby ktoś mi robił pazurky to jest po 12-14 godzinach pracy. Wiem jak ja się wtdy czuję zasypiam na stojąco a co dopiwro robić pazurki. Codziennie wstaję o 6, lecę do pracy na 8, o 14.30 zaczynam z kolei pracę w salonie. Dobrze że mam czas zjeść jakiś obiad po drodze a ona by chciała nawet o 22. :zly

PostNapisane: Pt cze 26, 2009 10:24 pm 

czasem można się poczuć jak stara kobyła po której klientki sobie jeżdżą ile wlezie, zbliża się mój urlop to dopiero będzie.

PostNapisane: Wt cze 30, 2009 4:23 pm 

Moim zdaniem klientki też trzeba nauczyć szacunku do NAS!!! Bo dużo klientek uważa że jak robimy paznokcie to kim my jesteśmy a po za tym każdy głupi potrafi robić paznokcie. Nie jedna przekonała się że jest w błędzie. Gdy nie mogłam przyjąć klientki zazwyczaj szły do kogoś by za chwilę ponownie wrócić. Trzeba uczyć je szacunku!!!

PostNapisane: Cz lip 02, 2009 8:12 pm 

malutka masz racje strasznie mnie to denerwuje u moich klientek Jedna mialam nawet taka ktora stwierdzila ze sie marnuje robiac paznokcie bo widac ze inteligentna jestem :hello: Bardzo byla zdziwiona jak jej powiedzialam ze koncze psychologie na uniwerku
Zmienie temat i pochwale sie jak mnie jedna laska wkur... zdenerwowala
2 dni sie probowala ze mna umowic Chodzila do mnie przez 2 lata, chciala o 21-22 miala (bo dziecko, bo maz ma nadgodziny...), chciala rano tez bylo ok, ale ostatnio przegiela W pewnym momencie sie wycwanila ze siostra bedzie sie opiekowac jej synkiem (bo umowmy sie pazurki robione prawie w nocy super nie byly) i przychodzic w ciagu dnia i tym razem mialo byc identycznie Zapytala kiedy mam czas wiec ja mowie ze w pt popoludniu i w sobote wieczorem Jej w sobote nie pasowalo wiec zostal pt, miala dogadac sie z siostra Pisze przed 11 ze moze byc o 12 wiec ja zartem ze popoludniu to nie jest 1201 :P i ze dam rade ok 15 bo sprawy mi sie przeciagnely po godz napisala ze po 15 bedzie O 1530 napisalm smsa o ktorej bedzie i ile sie jeszcze spozni Koniec koncow byl taki ze po 15 to dla niej 17 wrrrr wiec ja jej mowie ze jak stwierdzila ze o15 bedzie to ustawialam sobie klientki a ona ze jak tak moglam mialam miec cale popoludnie wolne! rece mi opadly Na szczescie nie przeszla wiecej i sie nie odzywa

PostNapisane: Wt lip 21, 2009 7:00 pm 

Mam jedna taką stałą klientkę, która chciała wcisnąc do mnie swoja koleżankę na pazurki na koniec dnia, to ja jej na to, że nie da rady, a ona - to o 21 jak skoncze inne panie. naściemniałam jej, ze wyjeżdżam dziś wieczorem na weekend, a ona - ŻEBYM ODMÓWIŁA ZAPISANEJ KLIENTCE I PRZYJĘŁA JĄ ZAMIAST JEJ!!! aż mnie wmurowało, jak tak można...oczywiście odesłałam ja z kwitkiem.. szok :shock:

PostNapisane: Cz lip 30, 2009 7:48 am 

Witajcie dziewczyny :)
Jestem nowa na forum :) W nastepnym tyg otwieram swój salon... ale jak tak czytam Wasze historie to aż się boje...
Naprawde niektóre klientki są straszne! Ja robiłam do tej pory w domku i nienawidziłam jak babka się spóżniała :P Mam nadzieje, że nie dam sobie wejść na głowe (choć jestem osobą uległą) i jakoś poradze sobie z problemami jak będą :)

PostNapisane: Cz sie 27, 2009 1:02 pm 

o rany julek, dziewczyny az glowa boli, ale ja juz od 2 lat przekonuje sie ze ludzie sa (no wiadomo nie wszyscy) okropni, nie jest to zwiazane z pazurkami ale tez z obsluga. Mianowicie pracuje w sklepie z bielizna i klienci sprzedawcow maja za nic, ile ja sie nasluchalam od klientow, ech tak to jest gdy sie pracuej w branzy uslugowej... paznokcie "robie" tylko sobie no i moze ze dwa razy robilam mamie i mam nadzieje kiedys powazniej sie tym zajac :)

ps. mam pytanie do dziewczyn ktore pracuja w domu... macie dzialalnosc? czy po cichu zarabiacie? tak pytam z ciekawosci, nie chce tu nikogo zdenerwowac :)

PostNapisane: Pt lut 05, 2010 9:56 pm 

A co powiecie na klientkę, która od progu krzyczy: Poproszę kawę! Wyciąga mi na stolik bułki, masło, węglinę i ser i robi kanapki bo wróciła z pracy i jest głodna. a ja cały dziń siędzę i nawet nie mam chwili żeby się napić wody. To nieważne że jestem umówiona z następną klientka i blokuje mi czas. ona musi sie zjeśc i już :blaganie: Już nie przychodzi bo jestem niemiła :brednie: Ale i tak wytrzymałam ok roku.

PostNapisane: N lut 07, 2010 12:24 am 

paranoja

Ja miałam w sumie jeden taki przypadek. W środę szłam na urlop, we wtorek po skończonej pracy dzwoni do mnie klientka że ona chce jutro, mówię nie mogę bo od jutra jestem na urlopie, mam wesele siostry, bla bla bla, jak pani chce mogę jeszcze dzisiaj. Ona dzisiaj nie może. Strzeliła focha, poszła gdzie indziej, a teraz widzę, że w ogóle bez paznokci chodzi :brednie:

PostNapisane: N lut 07, 2010 8:11 pm 

też miałam telefon jak byłam na urlopie i tłumacze kobicie że będę dopiero za dwa tyg. usłyszałam w słuchawce "no to żałuj" i się rozłączyła, albo telefon w pierwszy dzień Bożego Narodzenia ja tu z rodzinką przy stole a baba się pyta czy nie przyjade dzisiaj zrobić jej pazurki :nerwus: po 1. są swięta 2. nie dojeżdzam. Wychłostałabym ja. Na pal z czarownicami :diabel:
Co prawda już nie reaguje na takie telefony i biore to na klate ;) ale wydaje mi się że to są kobiety o obniżonej własnej wartości i muszą pokazać jakie to one są ważne.
Mamy tu panią od psychologi to s chęcią się dowiemy o co im chodzi.

PostNapisane: Cz lut 11, 2010 1:49 pm 

moje stale Klientki sa dokladnie informowane o moich wyjazdach i nie sprawiaja zadnych problemow,ale najgorsze to tzw ,,milionerki od wczoraj'', pisza esy przed polnoca,choc na Flyer'ach i wizytowkach jest tuz obok numeru telefonu informacja tlustym drukiem,ze nie odpisuje na SMS'y::ONE UPARCIE JE PISZA W ROZNYCH PORACH DNIA I NOCY;A JA POPROSTU NIE ODPISUJE czekam,az zadzwonia,a potem delikatnie je informuje,ze ja pracuje i nie mam czasu na zabawe w pisanie niekonczacych sie poematow by ustalic z nia termin,a jesli komus szkoda kasy i czasu na krotki telefon to ja nie jestem zainteresowana takimi klientkami,zreszta nie wiem czy pisanie esow jest zwiazane z brakiem kasy,czasu czy szacunku dla drugiej osoby :niepewny: a telefon zawsze na noc zostaje wyciszony :dziewczynka: spoznialskim mowie rowniez NIE,oczywiscie jesli wczesniej mnie o tym poinformuje-nie ma problemu,studenckie 15min rowniez mnie nie zbawi...ale jesli nie dzwonia,a przychodza po ponad 30min odsylam je bezlitosnie poprostu na nastepny termin.Zwykle robia tak mlode i nowe Panienki..ja wiem,ze dzis trzeba dbac o Klienta-bo KLIENT NASZ PAN..ale nie mozna dac sobie wlezdz na glowe i przyslowiowo nasr...c :dziewczynka:

PostNapisane: Cz lut 11, 2010 2:06 pm 

O rany, to ja jestem szczęściarą jakąś chyba :skacza: .
Od trzech lat prowadzę tę działalność, ale nigdy (na razie może) nie spotkałam się z taką bezczelnością. Postępuję podobnie, jak Julka -zawsze informuję klientki o swoich planach. Panie (i panów kilku) mam pozapisywanych na co najmniej 3-4 tygodnie do przodu. Zdarza się zmiana terminu z klientki lub też mojego powodu. Zawsze odbywa się to w kulturalny sposób, bez wyrzutów. A o jakimś ewentualnym spóźnieniu nawet 5 minutowym, moje kochane "żywicielki" informują mnie niezwłocznie, często sms-kami, bo tak się z nimi umówiłam wyjątkowo. Również mam wyraźnie zaznaczone na stronie int. oraz informuję dodatkowo na pierwszej wizycie, iż na sms-y, e-maile, wiadomości na gg oraz niezidentyfikowane nr telefonów nie odpowiadam. O tym wszyscy wiedzą i się stosują. Wyjątek stanowią sytuacje z góry umówione, gdzie sama proponuję napisanie sms-a.
Chyba sobie odpowiednio wypracowałam system, albo mnie się klientki boją hihihi.... lecz szanujemy się wzajemnie i to jest chyba najważniejsze. Jest miło, z niektórymi się nawet bardzo zaprzyjaźniłam. A te, którym się coś nie podobało.... cóż nie ma ich już. Grunt to spokój ducha i ciała, czego wszystkim życzę. :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

PostNapisane: So lut 13, 2010 12:26 am 

Marie :brawo:

moje klientki niektore,ostatnio pakuja mi sie do mojego mikrego mieszkania z wozkami,chrupkami,soczkami,dzieciakami i żądają.....aby mój chłopak sie zajał dziekiem jak ja robie paznokcie :buuu:

PostNapisane: So lut 13, 2010 3:22 pm 

:w_mur: :jj42 :jj38

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1