WIOSNA !
Teraz jest So paź 20, 2018 6:09 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr maja 05, 2010 8:37 am 

Czytając niektóre historie miałam wrażenie że czytam jakaś książkę fantastyczną (i z czymś co jest fantastyczne/fajne to one raczej nie miały nic wspólnego).

Nieodmiennie wprowadza mnie w stan zszokowania bezczelność ludzka.

Sama nie mam na swoim kacie jakiś strasznych historii ale zdarzają sie małe "nie smaczki".
np. klientka dzwoniąca o 21 ze stwierdzeniem ze o 22 przyjdzie na paznokcie, jak odmówiłam usługi to się obraziła na długi czas.
czy klientka na informacje ze nie zrobię jej paznokci bo mam w domu dziecko a przy nim się nic zrobić nie da to mi "stwierdza" żebym dziecko oddała do opiekunki i przyszła do niej.
Na zapytanie czy mi pokryje koszt opiekunki "strzela" focha i odkłada słuchawkę.

Choć przyznam ze mam i pozytywne doświadczenia bo na informacje o tym ze nie mogę bo nie mam co zrobić z dzieckiem, organizują coś (albo idę do nich i maluchem ktoś się u nich zajmuje lub przychodzą z swoim dzieckiem które się bawi z moim).

http://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-75851

PostNapisane: N lip 27, 2014 4:39 pm 

u mnie byla sytuacja ze jakis czas temu zachorowalam i wzielam tydzien urlopu, stracilam glos wiec do salonu dzwonil moj maz zeby moje klientki z tego czasu przejela kolezanka, byla umowiona jedna paniusia ktora zawsze mnie irytowala faktem ze poprostu jest. miala w tym czasie zrobic uzupelnienie bo miala urodziny czy cos takiego, wiec nie zostawilam jej bez terminu i paznokcie zrobione miala przez kolezanke. po usludze dostalam smsa ze jestem bezczelna bo nie mam kiedy chorowac a ona nie ma takich paznokci jak chciala, odpisalam tylko ze nie jestem cyborgiem i ze jak cos jej nie pasuje to konkurencja jest ogromna wiec z pewnoscia znajdzie inny salon ktory sprosta jej oczekowaniom. nie ma jej juz rok.

druga sytuacja, dokladnie miesiac temu. moja w sumie kolezanka. umowila sie na przedluzanie paznokci i hybrydke na stopy, w trakcie poinformowala mnie ze da mi kase na wyplate, wyplata byla 10 a kasi nima. wchodze ostatnio na facebooka a ona mi pisze ze musze jeszcze poczekac bo miala mala wyplate i nie moze mi dac ale ma juz odrost wiec zeby ja wpisac, no pogielo panienke doszczetnie :bicz:
dopuki lalunia nie zaplaci za poprzednie nie bedzie kuzwa drugich, no cisnienie do dzisiaj mnie trzyma :nerwus:

PostNapisane: Pn lip 28, 2014 11:32 am 
moderator

HaHa dobre...
Myślę, że i tak najgorzej jak robisz paznokcie komuś z rodziny...

PostNapisane: Pn lip 28, 2014 9:15 pm 

instruktor EF napisał(a):
HaHa dobre...
Myślę, że i tak najgorzej jak robisz paznokcie komuś z rodziny...

a to to tak, masz racje

PostNapisane: Pn mar 23, 2015 1:40 pm 

Kiedyś klientka robiła u mnie pazurki i po którymś z zabiegów nie zapłaciła, gdyż zapomniała gotówki wyjąć z bankomatu. Z racji, iż kiedyś już u mnie robiła paznokcie to powiedziałam, że następnym razem uregulujemy rachunek.
Następny raz był za cztery miesiące, ale jakoś to przeżyłam, tyle że klientka nie przypominała sobie żeby mi coś zalegała, ale powiedziała że wyśle mi przelew... przelewu nie wysłała.
Odegrałam się na jej ślubie.
Zadzwoniła, że ma ślub w sobotę o 9 i potrzebuje zrobić paznokcie. Oddzwoniłam, że przyjadę do niej w piątek o 20.
Do 23 wypisywała do mnie smsy... a ja siedziałam z kawusią przed TV :D
Podobno poszła w rękawiczkach... w lipcu... haha :brawo:

____________________________________________________________________________________
Pamiętaj aby przed wyjazem zakupić ekuz na chorwację i cieszyć się wakacjami!

PostNapisane: Wt cze 30, 2015 2:50 pm 

adax44 napisał(a):
Odegrałam się na jej ślubie.
Zadzwoniła, że ma ślub w sobotę o 9 i potrzebuje zrobić paznokcie. Oddzwoniłam, że przyjadę do niej w piątek o 20.
Do 23 wypisywała do mnie smsy... a ja siedziałam z kawusią przed TV :D
Podobno poszła w rękawiczkach... w lipcu... haha :brawo:

Hahaha, świetnie! To prawdziwie podłe! Ale czasami aż się komuś należy. Może do ludzi w końcu dojdzie, żeby sami zachowywali się lepiej!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1