WIOSNA !
Teraz jest So lut 24, 2018 9:08 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn cze 15, 2009 8:58 pm 

powiedzcie mi po co przecierac bonder? przecież gdyby to rzeczywiście było konieczne producent napisałbyto na opakowaniu? ja też pracuję na żelach ibd i trzymaja sie rewelacyjnie. co do odpryskiwania- "otuliłam" ten wolny brzeg paznokcia, kwestia też tego, że odpryskuja po jakimś czasie ,ale są też pęknięcia. instruktorka poradziła mi, żebym dała warstwę clera na kolor. troche pomogło, ale nie bardzo. na stopach trzyma się rewelacyjnie, no ale zadajmy sobie pytanie co nie trzyma się na stopach? nie wiem już co zrobić z tym naturalnym utwardzaniem paznokci?

PostNapisane: So cze 20, 2009 9:17 am 

Jesli chodzi o przecieranie bondera to jest to zalecane przez producenta,co prawda nie jest to chyba napisane na opakowaniu ale na stronce ibd i tam w demonstracjach produktu jest filmik instruktazowy. :kwiatek: Z bonderem to jest tak ze im mniej go na plytce tym lepiej :) , musi byc natomiast rozprowadzony rownomiernie mozna malutkimi kropeczkami na calego pazurka a potem wcierany lekko w plytke okreznymi ruchami i na koniec tak jak pisala Marie najlepiej gabeczka zebrac nadmiar. Jesli nalozysz go za duzo to potem clear bedzie ci sie slizgal i ciezko aplikowal.Czasami dziewczyny maja juz tak wprawiona reke ze faktycznie nie potrzebuja przecierac :kwiatek:

PostNapisane: So cze 20, 2009 12:34 pm 

A może mogłabyś podac linka do tego filmiku?

PostNapisane: N sie 09, 2009 1:49 pm 

tak wracajać do poprzedniego tematu utwardzania naturalków- nie ważne czy soak off czy normalne żele i tak się nie chcą trzymać i koniec. na stopach rewelacja. zrobiłam ibd w czerwcu, tak jakoś w połowie i nic się nie dzieje, ale na dłoniach- nie da rady. za to aktyl trzyma się 2,5 mies z 3 uzupenieniami...

PostNapisane: Śr sie 19, 2009 2:32 pm 

Hej, zgadzam sie z poprzedniczką, jak żel ma się trzymać to będzie się trzymał, na stopach jest mniej narażony na uszkodzenia. Soak Off'y świetnie wzmacniają naturalną płytkę i nie można ich ściągać frezarką :jj38 płynem łatwo się ściąga tylko trzeba spiłować wierzchnią warstwę nabłyszczacza i że się robi jak guma, łatwa do usunięcia:) super są nowe Illusion z NSI polecam , to moja ulubiona firma :skacza:

PostNapisane: So lis 07, 2009 2:09 pm 

Hej dziewczyny. zakupiłam żele soak off EzFlow ale nie bardzo wiem jak je dokładnie nakładać. mozecie mi pokrótce opisac

PostNapisane: So lis 07, 2009 5:35 pm 

ja moge Wam z czystym sumieniem zele do naturalnej plytki Gelaquier z Christrio, ktore sa zelami soak off, swietnie nadaja sie do przedluzania jak paznokci zarowno na formie jak i tipsie i do utwardzania naturalnej plytki paznokci. Swietnie sie poziomuje, blyszczy i nie ma z nim zadnych problemow. Z tego co wiem to jest teraz wprowadzona nowa linia zeli soak off w EF, nie probowalam ale moze warto sprobowac bo cena jest bardzo kuszaca a o opakowaniach nie wspomne:):):)

1 Place Strut your Stuff
http://www.jasinska.com
tel. 607739890

PostNapisane: Pt gru 04, 2009 8:32 am 

:dzidzia: podpinam się pod pytanko eewkalina :usmiech:

PostNapisane: N gru 13, 2009 12:04 am 

hej udzielam sie pierwszy raz ale prosze o pomoc,gdyz rok temu robilam kursy w EF ale po ich zakonczeniu zaczelam pracowac tylko na produktach IBD. Teraz chciała przezucic sie na jakąs inna marke np na jakies zele samopoziomujace czy jednofazowe. ale nie wiem jakie produkty trzeba zakupic do wykonania pazurkow:( Chyba nie zamotałam?:)

PostNapisane: Wt gru 29, 2009 3:04 pm 

Dziewczyny a co sądzicie o soak off z ImpressionNails - widziałam fajny zestawik do frencza. Podobny jest z NSI. Miałyście już je może? Zastanawiam się nad kolorem kamuflarza, bo nie ma na zdjęciu w sklepie.
Mam obecnie soak off z PB i trzyma się rewelacyjnie. Mam go nałożonego na primer i ani nie odpryskuje, ani nie matowieje. Wtopiłam brokat i pazurki ślicznie się błyszczą. Kuzynce też nim zrobiłam (chciała naturalki zażelować) - też nie narzeka.

PostNapisane: Pn lut 15, 2010 12:12 pm 

Moje doswiadczenia z IBD Soak Off sa jak najbardziej pozytywne, trzeba tylko postepowac dokladnie z zaleceniami producenta. Czasami jest tak, ze na pewne swoje bledy nie zwracamy uwagi z maja one istotne znaczenie.
Ja kupilam caly zstaw startoey IBD Soak Off i dostalam calodniowe szkolenie Soak Off gratis od swojej dystrybutorki.
Najwazniejsze podstawy to jak przy zwyklych zelkach zmatowienie, odtluszczenie itd, przy zelach IBD wogole nie uzywa sie primera tylko bonder i jak dziewczyny napisaly w minimalnych ilosciach, prawie suchym pedzelkiem - jak sie wyrazila instruktorka "brush in", a potem przetrzec gabeczka.
Wazne jest dokladne zamykanie wolnego brzegu dokladnie wszystkimi warstwami. Czasami, przewaznie w pospiechu mozemy nie zalac dokladnie linii wlosa i boczkow bonderem, zelem budujacym czy nablyszczajacym a to ogromnie istotne. Wolny brzeg musi byc "zalaminowany" z kazdej strony.
A poza tym...
IBD Soak Off sa elastyczne co jest ich zaleta, sluza do pokrycia naturalnej plytki ale nie ma cudow, przy dluzszych paznokciach jedeli wygna sie one zbyt mocno zel sie odluszczy.
:usmiech:

PostNapisane: Pn lut 15, 2010 4:13 pm 

Bardzo sluszna uwaga co do zalewania wolnego brzegu...jesli tego nie zrobimy odpowiednio to zaden zel czy to Soak Off czy inne zele zawsze beda odchodzic od naturalnych pazurkow.
Warto i to pocwiczyc by miec pelne zadowolenie :) a sukces gwarantowany ...

PostNapisane: Pn lut 15, 2010 4:43 pm 

zasady sciagania soak off aby dobrze sie sciagal sa jak przy akrylu nablyszczonego zelem!trzeba usunac warstwe tego zelu spilowujac go nie ma innego sposobu potem juz elegancko schodzi. tym bardziej jak nie byl to nablyszczacz tylko clear,a co do pokrywania bokow zelem kto konczyl kursy z zelu wie ze nawet nablyszczacz trzeba musnac na brzegach aby sie nie sciagal i kurczyl przy utwardzaniu :kwiatek: uwielbiam zele ibd tylko przy perle nakladam ciut wiecej szczegolnie przy usniechu i potem leciutko scieram jak by nadmiar, perla nie jest idealnie rozlozona ale lepiej wyglada niz przy tradycyjnym nalozeniu materialu... chyba zrozumiale napisalam !trzeba cwiczyc i opanowac to :kwiatek:

PostNapisane: Cz lut 18, 2010 7:45 pm 

Witam Wszystkich:)Jestem nowicjuszka na forum ale mam nadzieje,ze ktos mi odpisze i doradzi bo mam dylemacik malenki:)Pracuje na zelu christrio basic one(moja milosc).Planuje zakupic zele do naturalnej plytki christrio.Prosze napiszcie mi co o nich sadzicie.Czy po zmatowieniu naturalnego paznokietka rowniez nalezy go przed nalozeniem zelu gelaguer przemyc plynem w.solution?Ile warst polecacie na naturalna plytke?Czy to prawda ze mozna ten zel rozpuscic za pomoca acetonu?Pozdrawiam:)

PostNapisane: Pt lut 19, 2010 1:50 pm 

nie pracowaqlam nigdy ale dziewczynki chwala nawet bardzo te zele! wiem ze rozpuszcza sie je ladnie, a plynem przeciez nie przemywa sie bo zel tego wymaga :kwiatek: tylko plyn przeciez czyni swoja prace na plytce... ma jakies zadanie... :kwiatek: pozdrawiam

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1