WIOSNA !
Teraz jest Cz sie 16, 2018 8:57 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz mar 18, 2010 9:01 pm 

madlen28 napisał(a):
od kiedy to bonder przeciera się wacikiem!? skąd ten pomysł, producent nie podaje tego, nawet na zagranicznych forach itp nie spotkałam się z takim pomysłem!

Odnośnie bondera IBD chyba od początku istnienia tego produktu na rynku:):), i nie przeciera ,a delikatnie odsącza nadmiar, dociskając lekko gazik do płytki paznokcia. Ten produkt wymaga poprostu aby było go minimalnie na naturalnej płytce.

PostNapisane: Pt kwi 23, 2010 10:17 pm 

Jaka jest kolejność przy nakładaniu żeli Soak Off? Czy na bonder od razu kolor?

PostNapisane: Śr maja 12, 2010 11:25 am 

Nikt mi nie odpowiedział na moje pytanie więc kupiłam Soak Off z IBD żeby wypróbować.
Jak dla mnie rewelacja! Nałożyłam cieniutko jak lakier. Podczas robienia oczyszczania paznokcie zginały mi się jak własne, a pomimo tego nic nie odprysnęło i nie pękło. Są bardzo elastyczne. :)

PostNapisane: Śr maja 12, 2010 1:12 pm 

A ja mam pytanko. Czy te żele się piłuje tak jak normalny clear po zbudowaniu ??I czy paznokcie są rzeczywiście cienkie?

PostNapisane: Cz maja 13, 2010 5:57 am 

Nie miałam szkolenia z tej firmy, ale z własnego doświadczenia wiem, że cleara przed nałażeniem koloru trzeba troszkę wyrównać, bo kolor uwydatnia każdą nierówność. Ja to robię delikatnie blokiem. Nie budowałam paznokcia jak przy tradycyjnych żelach bo chciałam żeby wyglądały naturalnie cienko. Po nałożeniu koloru nałożyłam cieniutko cleara soak off w celu nabłyszczenia.
Wyszło rewelacyjnie :) Nikt nie chce uwierzyć że to nie lakier.

PostNapisane: Cz cze 24, 2010 7:54 am 

hej :kwiatek: próbowałyście może żeli soak off z Impressionails ??? bo cena jest naprawdę kusząca :D i zastanawiam się czy kupić żel z ibd który jest podobno ok czy ten ImpressioNails Soak Off??? nie mogę znaleźć opinii na jego temat :( pomóżcie proszę :blaganie: bo muszę coś zamówić i wolała bym ten tańszy tylko chcę mieć pewność że jest dobry...

PostNapisane: N cze 27, 2010 6:12 am 

chcialabym kupic sobie jakis zestaw soak off i tak sie zastanawialam nad Gelaquer -Christrio i w zwiazku z tym czy moze ktos mi powiedziec co w sklad takiego zestawu wchodzi,czy jakas baza ,nawierzchniowy?

PostNapisane: So lis 20, 2010 4:08 am 

ja wlasnie kupilam zele soak off impressionnails. jeszcze nie testowalam bo to swieza dostawa. ale mam pytanie ktore mnie nurtuje. zapomnialm kupic top coat a mam bulder clear i tak sie zastanawiam czy moge nim nablyszczec pazurka. :dziewczynka:

PostNapisane: So lis 20, 2010 9:30 am 

Nie wiem jak jest z Impressionails bo nie miałam jeszcze przyjemności przetestować, ogólnie powiem że wszystkie builderki z serii soak off świetnie nabłyszczają, więc ten też powinien nadawać się jako warstwa nawierzchniowa.

PostNapisane: So lis 20, 2010 10:30 am 

bardzo dziekuje za odpowiedz, dam zanc jak mi poszlo, tylko musze sie wziasc do roboty

PostNapisane: Pn lis 22, 2010 1:26 pm 

wyprobowalam zel nozkach, jest rewelacyjny swietnie sie naklada . jako warstwe nabyszczajaca uzylam builder clear i pazurki sa swietnie nablyszczone. a te zmieniajace sie kolory pod wplywem ciepla... dla mnie bomba

PostNapisane: Pt sty 07, 2011 1:25 pm 

kupilam kolorowe zele zmieniajace kolor z impressionails i jeden z nich nie zmienia koloru pod wplywem ciepla. nie wiem dlaczego bo wczesniejsze 2 kolory sie zmienialy. moze dlatego ze pokrylam go nablyszczaczem z impresio. wczesneij robilam to clearem. a moze dlatego ze byl tak strasznie gesto ze ciazko na pazurku sie go rozkladalo?

PostNapisane: Pn sty 10, 2011 10:34 am 
moderator

Proszę abyś spróbowała pokryć go clearem. Jeżeli dalej będzie coś nie tak to skontaktuj się proszę z działem reklamacji 058/692-22-14.

PostNapisane: Pn sty 24, 2011 4:40 pm 

wyprobowalam ten zel zmienaijacy kolor i pokrylam clerem zamiast nablyszczaczem jak zrobilam to poprzednio. efekt minimalnie rozni sie od poprzedniego tzn. zmienia kolor ale tak ledwo ledwo.
sam zel jest ladny ma sliczny kolor niebieski tylko szkoda ze nie zmienia sie jak inne, ale nie bede reklamowac bo mieszkam w irlandi wiec sie nie oplaca. wykorzystam do czego innego.
a przy okazji
-ten zel z impressio nabylszczacz pozostawia lepką warstwe po utwardzeniu
-ktos u panstwa w sklepie powiedzial mi ze ten sam nablyszczacz nadaje sie na soak off, ale chyba nie bo peka, chyba tylko na zwykly zel i akryl, ale moze sie myle

PostNapisane: N mar 27, 2011 9:47 am 

Przyłączam się do tematu proszę odpowiedz :hello:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1