WIOSNA !
Teraz jest Pt cze 22, 2018 3:43 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sty 21, 2010 8:30 am 

Nadeel napisał(a):
Zakupiłam ten przedmiot 2 miesiace temu i jestem naprawde bardzo zadowolona Polecam go wszystkim Spisuje sie niesamowicie dobrze. Linia usmiechu wychodzi perfekcyjnie, idealnie

Polecam Najlepszy to moj zakup :)

Tutaj mozna ją jeszcze kupić: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3257587 ... linii.html

Ależ cudna reklama :bicz:

Widziałam Twoje posty też na innych Forach :zly

Sposób na perfekcyjny uśmiech, prócz pędzelka i dobrego żelu - ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!!!

PostNapisane: So sty 23, 2010 6:17 pm 

Zgadzam się, że jest to chybiony pomysł - przecież kształt linii uśmiechu i głębokość dobieramy indywidualnie do każdej klientki a nie machamy wszystkim to samo , potem faktycznie trudno z takiej drogi "na skróty" zrezygnować i zamiast iść na przód , ćwiczyć rękę, doskonalic technikę stoi sie w miejscu, osobiście nie polecam.

PostNapisane: N sty 24, 2010 3:56 pm 

tych pomocników jest dość spora ilość w różnych rozmiarach ale ja wolę ręcznie tym bardziej, że w ogóle nie robię paznokci bez kamuflażu bo wszystkie moje klientki mają brzydkie krótkie płytki i tak się przyzwyczaiły do tego małego oszustwa ,że nie wyobrażają sobie inaczej więc są dla mnie bezużyteczne ale myślę że praktyka czyni mistrza i jak się dużo tego frencha robi to problem znika sam.

PostNapisane: Pn sty 25, 2010 4:22 pm 

Oj ale jaka cenka !!! aż szczęka opada :ble:
Też mam problem z uśmiechem,ale pozostanę przy pędzlu i sztucznym paluchu i będę trenować.
A tak na marginesie to ta blacha wygląda mało profesjonalnie,ale co kto lubi :dziewczynka:

PostNapisane: Pt mar 05, 2010 11:42 pm 

jaka kosmiczna cena, powala na kolana, wolę pozostać przy pędzelku ;)) :jj32

PostNapisane: So mar 06, 2010 9:27 pm 

fiu fiu....za te 150 zł to ja wole dniami i nocami ćwiczyc az mi wyjdzie idealnie....swoją drogą, ciekawe co robi stylistka wychowana na takim pomocniku, gdy nie ma ze sobą tego super sprzętu....pewnie odwala chałę :brawo: :mdleje: :blaganie: ...poza tym jak już któraś z Was napisała wczesniej, linię uśmiechu dobiera się indywidualnie do każdej klientki.. :skacza:

PostNapisane: N mar 07, 2010 10:50 am 

do majtkistringi..jak zapomni swojego bajeranckiego gadzetu-to poprostu nie robi frencha :skacza: wtedy proponuje inne zdobienie :hahaha:

PostNapisane: N mar 07, 2010 9:38 pm 

julka napisał(a):
do majtkistringi..jak zapomni swojego bajeranckiego gadzetu-to poprostu nie robi frencha :skacza: wtedy proponuje inne zdobienie :hahaha:

...gorzej jak trafi na klientke która bedzie tupac nóżką że chce i już:P

PostNapisane: Pn mar 08, 2010 6:34 am 

Zawsze można aproponować nową linię smile - ekg ;)

PostNapisane: Wt mar 30, 2010 9:54 pm 

bylam na doszkoleniu z frencha w ef i pomoglo:D robilismy pedzelkiem i naprawde latwizna jesli sie ma do tego dryg nie ma opcjiii zeby linia nie wyszlaa super...

PostNapisane: Śr mar 31, 2010 2:44 pm 

Nadeel, ile Ci płacą za reklamę?

PostNapisane: Pt kwi 09, 2010 4:01 pm 

karolina+zyla napisał(a):
bylam na doszkoleniu z frencha w ef i pomoglo:D robilismy pedzelkiem i naprawde latwizna jesli sie ma do tego dryg nie ma opcjiii zeby linia nie wyszlaa super...

zgodzę się z Tobą w 100 % french permanentny miałam w standardzie na szkoleniu w EF i dobrze, że miałam czas do 16:00 ;) Ale muszę przyznać, że się opłaciło, bo wyeliminowałam głupie nawyki w swojej pracy. Robię metodą 1/1. Staram się za pierwszym razem ładnie ukształtować żelem piękny uśmiech a jak coś nie wyjdzie, to przetrę pędzelkiem :) jazda do lampki i następny pazurek :)

PostNapisane: Pn lis 29, 2010 11:52 am 

Tak naprawdę wystarczy mieć tipsy po każdym rozmiarze i nimi odcinać.Też widziałam taki filmik. Ja nie próbowałam bo nie pracuje na akrylu ale widziałam też filmik.

PostNapisane: Pn lis 29, 2010 9:29 pm 

ludzie co to za kicha? :ble: kojarzy mi sie to z tymi foremkami do kwiatków akrylowych i innymi temu podobnymi "dobrodziejstwami mającymi "ułatwić" nam pracę

PostNapisane: Pn kwi 04, 2011 7:35 pm 

Zgadzam sie z dziewczynami, najlepszy sposób na piekny french to wyćwiczona reka.Tez widzialam te filmiki i nawet próbowałam czy to możliwe z tipsami ale strata czasu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1