WIOSNA !
Teraz jest Pn paź 22, 2018 3:18 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: N maja 23, 2010 7:41 pm 

Witam ,ile czasu zajmuje takiej zaawansowanej stylistce przedluzenie paznokci zelowych np, z frenczem?Ja dopiero zaczynam i troche sie z tym grzebie,chcialabym tak mniej wiecej sie zorientowac ile czasu na to trzeba,niektore klientki sa niecierpliwe a to dodatkowy stres dla mnie.
Pozdrawiam

PostNapisane: Pn maja 24, 2010 4:25 pm 

Wiem, że dziewczyny z frezarką potrafią wyczarować frencha w 90 min, ale to wiadomo i praktyka i pomoc frezarki zamiast pilnika, zawsze skraca ten czas. Nie martw się każdemu na początku się dłuży... a klientkom mów, że lepiej zrobić wolniej a dokładniej, a nie na szybcika byle jak ;) Nie ma co się stresować, przyszła to poczeka, cierpliwość popłaca.

:)

PostNapisane: Pn maja 24, 2010 8:35 pm 

nowy set bez ściagania starej masy nie zajmuje mi więcej, jak 2godz w zależności od zdobienia, a z odnową mieszczę się w 2,5 godziny (usuwam masę frezarką) mówię tu oczywiście o paznokciach salonowych:), a jak zaczynałam prosty frenchyk z delikatnym zdobieniem zajmował mi 3 godziny i dłużej...:)

PostNapisane: Wt maja 25, 2010 8:44 am 

Dzieki dziewczyny :kwiatek:

PostNapisane: Cz cze 03, 2010 1:03 pm 

mi koło 2,5 ale jak bardzo się spieszę to w 2 godzinki dam radę:)))

PostNapisane: Wt cze 08, 2010 9:16 pm 

godzina i 15 min, tak samo odnowa, też używam frezarki, początki były trudniejsze, kiedyś 2,5, potem 2 godz, nigdy nie sądziłam że zejdę z czasem poniżej 1,5 godz i wtedy zaczęłam używać frezarki. Kiedyś przeczytałam bardzo mądry artykuł w piśmie Paznokcie, jak skrócić czas pracy. Zaczęłam od ustawienia na biurku zegarka aby co jakiś czas sprawdzać w miarę postępu prac ile czasu zajmuje mi dana czynność. Wszystko poddałam wnikliwej analizie, wyeliminowałam to co czas wydłużało.
Ustawiłam na biurku 2 lampy
Zaczęłam używać frezarki
Wszystkie narzędzia powinny być pod ręką, co bardzo ważne na stanowisku musi być porządek, tak aby myśląc o tym czego potrzebujesz automatycznie po nie sięgać.
Nie papać z klientką wymachując pędzelkiem i przerywając pracę, tylko gadać do ręki, czasem to trudne ale wszystkiego można się nauczyć.
używać dobrych sprawdzonych produktów, eksperymentować jest lepiej na sobie
jest jeszcze wiele zagadnień które cenię w tym artykule.

PostNapisane: Wt cze 08, 2010 9:45 pm 

Bo wiecie ze sa Paznokcie i paznokcie...
Te pierwsze przez duże "P" zajmują mi nieraz 4-5h. ale to tylko u "specjalnych" klientkach, takich które dla efektu sa w stanie wysiedziec i doceniaja to ze paznokcie tworze na formie, pieszcze kształt, wymyślam design.. myśle nad kompozycją, dobieram kolor stylizacji do koloru skóry dłoni.... i dla takich klientek oddaje moje serce w tych paru godzinach..

A dla reszty która równie kocham, i rozumiem-czas to pieniadz- zasuwam jak sie tylko da i robię w nie cale 2

http://annabohdanowicz.moonfruit.com/
Zapraszam szkolenia z nail art'u

PostNapisane: Wt lip 06, 2010 11:10 am 

Kochane podzielcie się radą, jakich frezów używać do zdjęcia starej masy. W sklepie polecono mi walec gruboziarnisty, ale zdjęcie nim masy, zajmuje mi ok.45 minut, bo bardzo się nagrzewa i piecze klientkę...

PostNapisane: Wt lip 06, 2010 11:45 am 

do sciagania masy polecam walec karbidowy ( rozmiar najlepiej dobrac sobie indywidualnie )sama go uzywam i jestem z niego strasznie zadowolona,po pierwsze skraca czas usuwania,po drugie i co najwazniejsze nie nagrzewa masy i tym samym nie powoduje zjawiska pieczenia :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

PostNapisane: Wt lip 06, 2010 8:41 pm 

jeżeli przetrzymasz w jednym miejscu choć byś miała frez ze złota to i tak będzie piec...

PostNapisane: Śr lip 07, 2010 6:08 am 

wiec dlatego nigdy nie polecam uzywania frezarki bez ,,znajomosci jej obslugi'' ( szkolonko) i wtedy wszystko jest jasne co i jak :kwiatek:

PostNapisane: N lut 27, 2011 11:03 am 

ja polecam frez tytanowy....tani nie jest ale nie rozgrzewa się i jest bardzo trwały ....ja swój mam już 4 lata.....
sprawdza się super przy piłowaniu zatopionego wzoru ,gdzie trzeba dosyć sporo tego materiału spiłować...

dzięki dobrej frezarce i dobrym frezom założenie paznokci (zwykły frencz) zajmuje mi 1 godz i 15 min, a uzupełnienie do 1 godzinki...

PostNapisane: Pn cze 11, 2012 5:53 pm 

standardowo u mnie trwa to 1godz...do 1godz15min,jesli zaczynam od zera...
już słyszałam od klientek ,ze szybko ,że jeszcze tak nie miały (te nowe),ale to nie znaczy ,że byle jak ,bo pewnie ktoś tak pod nosem teraz mówi....
po prostu dlatego,że...
idealnie dopasowałam do siebie miejsce pracy ,z zamkniętymi oczkami wszystko znajdę,ruchy są wtedy automatyczne...
bez frezarki ani rusz,cylinderki mam papierowe ,jednorazowe i jak wyżej napisano ,nie chodzi czym ,tylko jak długo się przytrzyma frez ZABOOOOOLI!!!
czas to dzisiaj najdroższy produkt...więc cenię i swój i klientki!
liczę ,nie liczę a i tak godzinka wychodzi,siup i juz! i wszyscy zadowoleni!!!z czasem i praktyką samo przyjdzie ,na początku było 2,5godz!!!!! :dziewczynka:

PostNapisane: Wt cze 12, 2012 1:11 pm 
moderator

Pasja widać, że robisz to z pasją i masz ogromne doświadczenie.

PostNapisane: Wt cze 12, 2012 8:15 pm 

dokładnie tak jak mówisz :kwiatek:
pasja to moja praca praca to moja pasja!!!
bywa ,że pracuję po 12godzin ciurkiem,a i tak satysfakcja z pracy niesie mnie na lekkich nogach do domu...i tak od 6lat :dziewczynka: :dziewczynka:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1