WIOSNA !
Teraz jest Pt cze 22, 2018 3:39 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: So lip 02, 2011 10:19 pm 

Chwalicie firmę Harmony, więc mam pytanie jakie kolory poleciłybyście Teraz te żele są w promocji i postanowiłam zastanowić się nad kupnem. Doradźcie proszę :)

PostNapisane: Cz wrz 08, 2011 3:25 pm 

Hey dziewczyny!
Zastanawiałam się czy można łączyć produkty z różnych firmy.
Mam juz bazę i top z jednej, chciałabym dokupić kolory z drugiej i trochę bezsensu dokupować kolejną bazę, top...

PostNapisane: So wrz 10, 2011 12:02 pm 

Hey dziewczyny, mam pytanie,
czy łączycie baze i top z jednej firmy z lakierami z innej?
Kurcze zaczełam od IBD, ale oni nie mają wielu kolorów... Zastanawiałam się czy do ich bazy i topu moge uzyć lakiery Harmony czy NSI...
Macie jakieś doświadczenia??

PostNapisane: Wt wrz 13, 2011 7:38 pm 

Ja jednak nie jestem zadowolona z NSI, jak dla mnie za takie pieniądze jest słaby. Jestem rozczarowana

PostNapisane: Śr wrz 14, 2011 9:32 pm 

Ja wyprobowalam do tej pory trzy rozne firmy i wszystkie sa kompatybilne dzieki bogu . Niewiem jak wyglada to ze strony skladu chemicznego wszystkich innych produktow . U mne goszcza Ranails , Nsi i Harmony . Schellac mam tylko bialy do francuza - czasami sie scina , ale jak nawierzchniowy hybrydek naloze to jest rowniutko :)

Mistrzyni Fantasmagorie 2010 "Nailbusiness"
Vicemistrzyni Fantasmagorie 2010 Nailart "Chopin"

PostNapisane: Cz wrz 15, 2011 7:07 am 

Ja łączyłam nsi z ra i wszystko gra

PostNapisane: Pt lis 04, 2011 2:58 pm 

ja mialam ponad 3 tyg NSI robione na bazie zelu ESN i wszystko bylo gitara.
Produkt nalozylam dosc cienko.

PostNapisane: So lis 05, 2011 4:38 pm 

Hej:)
czy możesz rozszerzyć swoją wypowiedź? zastanawiam się czego dokładnie hmm?
czy Twoja wypowiedz oznacz to że łączysz hybrydę z zwykłym żelem podkładowym jak do przedłużania pazurkow???? moze ja nie łapię ale tak to zrozumialam.

Pozdrawiam

PostNapisane: Cz cze 21, 2012 6:11 pm 

Nie polecam NSI bardzo się do nich rozczarowałam są gęste i dlatego źle się rozprowadzają i trzymają się słabo czasami tydzień nie minie a już podchodzi powietrze. A już nie wspomnę że zamiast się błyszczeć po przemyciu to mi się robią matowe!!!!! A Gelish super się rozprowadza i do 14 dni się fajnie trzyma tylko pazurki muszą być twarde i zdrowe bo jak cienkie to żeby nie wiem jaka hybryda to i tak podejdzie powietrzem.

PostNapisane: Pn lip 02, 2012 8:03 pm 

Ja w gabinecie mam NSI Polish Pro i Harmony 50 do 50, mam już 60 kolorów i szczerze polecam Ci te firmy. Harmony jest trochę rzadszy niż NSI, za to do tego drugiego jest produkt coś tam Renew, który uzupełnia te substancje lotne, które wyparowują przy użytkowaniu, też to przetestowałam, wszystko jest ok. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają żellakiery NSI i Harmony w praktyce zapraszam na www.klubharmony.pl do galerii.

Mam także 3 kolory z EzFlow i TruGel oraz IBD. Mam wrażenie, że to ten sam i jeden producent. Nałożyłam dzisiaj na stopy EzFlow Greystone + Harmony IzzyWizzzy Let Get Busy, super połączenie.

Jedno co jest ważne: Baza NSI nie nadaje się do nakładania na dłonie, ma coś w sobie, co sprawia, że na rękach nie bardzi chce się trzymać, za to nałożona bardzo cienko na paznokcie u stóp trzyma się doskonale. Tak więc baza Harmony do wszystkiego, ale baza NSI tylko na stopy.

PostNapisane: Pn lip 02, 2012 11:24 pm 

Też polecam Harmony. Używam NSI i Harmony obie sa dobre, jednak łatwiej można nałożyć cieńka warstwe z Harmony w przeciwienstwie do NSI. Co najważniejsze klientki sa zadowolone z obu firm, ja osobiscie wole Harmony.

PostNapisane: Śr sty 30, 2013 10:39 pm 

Fakt, ale NSI ma już specjalne krople do wlewania do żellakierów, żeby przywrócić im właściwą konsystencję. Bez nich, ani rusz!

PostNapisane: N lut 03, 2013 10:12 pm 

Cathrine napisał(a):
Chwalicie firmę Harmony, więc mam pytanie jakie kolory poleciłybyście Teraz te żele są w promocji i postanowiłam zastanowić się nad kupnem. Doradźcie proszę :)

Polecam baza i top harmony .Widze różnice odkąd ich używam . Nieraz testowałam ten sam kolor na różnych bazach to znaczy u siebie na paznokciach robie testy na jednej harmony i kolor z innej firmy na drugiej baza i top firma xxx i kolor ten sam co na paznokciach z harmony . Harmony wygrywa bez dwóch zdań nie zamienie na inne . Owszem kolory z różnych firm i z bazą i top harmony wszystko gra :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1