WIOSNA !
Teraz jest Cz sie 16, 2018 7:27 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2009 10:56 am 

Ja myślę że cieniutka warstwa żeliku im nie zaszkodzi ,przecież jest rzeczą nieuniknioną że z wodą masz kontakt bezprzerwy ,a same to one tak szybko się nie wzmocnią ,bynajmniej nie w miesiącu ja osobiście nakładam warstewkę żelu i jest oke,zawsze to jakaś ochrona,ale powiem tylko jedno że klientki mamy różne ,czasem tak nieodpowiedzialne ,przewagą jest że same sobie szkodzą,i chodż my wkładamy serce do stylizacji to i tak wszystko spadnie na nas .

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 20, 2009 7:49 am 

Ja rowniez mialam jednego takiego pazurka od uderzenia oddzielił mi sie od łozyska i przy zmianie pazurkow dopiero to zaowarzylam i normalnie go przedłuzyłam ale przez kolejne 2 miesiace nie zmienialam pazurow tylko je uzupelnialam ze wzgledu na tego biedaczka zeby go nie osłabiac bardziej i wszystko ładnie sie zrosło :) Równiez mialam 3/4 pazurka zerwanego razem z moim ... ajjjj ... jak sobie przypomne to az mi ciary przechodza .... poczekalam az sie zagoił i dopiero na tym skrawku przedłuzyłam na formie :) a teraz nawet nie ma sladu po tych nieszczęsnych wydarzeniach :P pozdrawiam :)

PostNapisane: Cz lut 26, 2009 5:36 pm 

[color=#0000BF]Witam wszystkich,jestem Kajopea;)i zajmuje się paznokciami od ''podlotka''
W chwili obecnej jestem po pół roku po kursie i intensywnej praktyce;)
Na początku pozdrawiam wszystkie Forumowiczki :kwiatek:
Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie na temat zdjęcia i przedstawionego problemu to moim zdaniem paznokcie są poprostu przepiłowane.
Często się to zdarza kiedy zaczyna się praktykować przedłużanie paznokci.
Sama na początku zamiast matowić paznokieć jak uczono mnie na kursie tylko lekko blokiem robiłam to pilniczkiem bo miałam ''dziwne ''przekonanie że wtedy masa lepiej się trzyma.
Jeśli zrównujesz polączenie tipsa z paznokciem należy to też robić pod odpowiednim kątem
i niezwykle delikatnie.
To samo dotyczy końcowego opracowywania zbudowanego już paznokcia przy skórkach i
wokół wałów paznokciowych.
Trzeba to zrobić niezwykle delikatnie,zwracając uwage aby nie zacząć piłować już płytki naturalnego paznokcia.
Wydajemi się że nawet kształt ubytku w twoich paznokietkach pokazuje że były za mocno spiłowywane a ponieważ zrobiłaś jeszcze na nich dłuższe paznokcie-szpice to tak cienki paznokieć nie był w stanie amortyzować już nawet lekkich uderzeń tipsa stad zaczął pękać.
Takie jest moje zdanie na podstawie własnych doświadczeń;)
Teraz kiedy pracuje chociaż mam kilka klientek i pracuje w domu to staram się być mega delikatna w piłowaniu żeby ich potem nie mieć na sumieniu:))
Pozdrawiam :kwiatek:

PostNapisane: Śr kwi 01, 2009 10:03 am 

Dziewczyny, a moja klientka miała mały wypadek... uderzyła paznokciem prostopadle do ściany i na wskutek tego (oczywiście był on przedłużony itd) zrobił się cały siny nawet jak mase ściągałam myślałam że to może jakiś juz objaw grzybicy sie pojawił bo płytka NABRAŁA żółtego koloru troszke, ale to chyba jeszcze since byly. W każdym badz razie wiadomo krew sie polala itd. Ale co najważniejsza, babka nie ma paznokcia złamanego w pół czy cos, tylko po prostu jest 3/4 jak gdyby odchodzi normalnie łożysko, aż do miesa :(:( i nie wiem co mam jej poradzic. Mase sppiłowałam prawie cała, troche przy wolnym brzegu zostawiłam, i teraz nie wiem czy jej się to w ogole zrośnie? Pierwszy taki przypadek jestem normalnie wystraszona . PORADŹCIE coś proszę.. :buuu:

PostNapisane: So lip 25, 2009 8:35 pm 

Witam
Dziewczyny mam pytanko mam klijentke, która ma dwa kcuki gdzie płytka odeszła od łożyska z jej winy gdyż metalowym pilnikiem sobie tam grzebała czyściła i tak głębiej i coraz głębiej aż stało co się stało.Ma oderwany paznokieć 2mm od obłączka. Była u chirurga i chciał jej ściągnąć paznokcie ale się nie zgodziła bo jak to będzie wyglądać.Moje pytanie dotyczy czy mogę jej zrobić rekonstrukcje paznokcia????Spiłować oderwany paznokieć oczyścić delikatnie łożysko i zrobić rekonstrukcje.Wiem że można przeprowadzić rekonstrukcje paznokcia u stóp a czy u rąk też będzie się trzymać??????Nie wiem co mam jej poradzić.Proszę o odpowiedź, gdyż Pani ma być u mnie w poniedziałek

PostNapisane: So lip 25, 2009 10:21 pm 

jezeli jestes w stanie spilowac odstajacy paznokciec to owszem,mozesz przedluzyc. Najlepiej na formie.

gg 43221402
http://www.4yournails.pl.tl

PostNapisane: So lip 25, 2009 10:59 pm 

Ok ale czy mogę to zrobić nagelmassa a nie na formę?????

PostNapisane: So lis 07, 2009 5:43 pm 

Ja mam klientke, ktora przyszla do mnie od innej stylistki z 10 razy gorszym stanem paznokci niz Twoje. Nie chcialam jej przedluzac paznokci ze wzgledu na jej zdrowie jednak Pani wyjezdzala na urlop i wrecz blagala mnie ze lzami w oczach zebym zrobila to na jej odpowiedzialnosc. Byly tylko dwie mozliwosci albo paznokiec nagle zacznie rosnac albo stan bedzie taki jak jest (gorszy byc nie mogl, wierzcie mi....). Obcielam paznokcie praktycznie do zera, wydezynfekowalam wszystko Clean the green z christrio, jest to preparat antybakteryjny o wlasciwosciach typowo antygrzybicznych. Przedluzylam jej paznokcie lekko za opuszek. Ta Pani juz jest moja stala klientka od kilku miesiecy, wszystko jej pieknie odroslo, plytka znow jest na swoim miejscu;) Takze jesli zrobisz to umiejetnie, nie ma zadnego stanu zapalnego, zadnej bakterii to mozesz przedluzyc paznokcie tak jak napisala Ewelinka na formie.

1 Place Strut your Stuff
http://www.jasinska.com
tel. 607739890

PostNapisane: So lis 28, 2009 3:52 pm 

:hello: nie wiem,czy dobrze zrozumialam...pazurki z taka choroba ( nie zaawansowana oczywiscie,kiedy dopiero pojawia sie od wolnego brzegu) mozna zelowac ( ? ) :niepewny: ,ale nalezy utrzymywac jak najkrotsza dlugosc paznokcia,a preparat grzybobojczy jaki mozna dostac w aptece ( czytalam gdzies o takim preparacie w buteleczce z pedzelkiem do malowania zarazonych paznokci) stosowac przy skorkach i od wolnego brzegu ( ? ) :niepewny:

PostNapisane: So gru 12, 2009 8:12 am 

uszkodzenie zazwyczaj jest mechaniczne nie zwiazane z bakteriami

1 Place Strut your Stuff
http://www.jasinska.com
tel. 607739890

PostNapisane: Pn gru 14, 2009 11:51 pm 

RitaJ napisał(a):
uszkodzenie zazwyczaj jest mechaniczne nie zwiazane z bakteriami

dokladnie,ale musimy zwrocic szczegolna uwage czy pazurek niejest wyrwany z loza(swieze miesko),bo w tedy niepolecam przedluzenia,poniewaz zrobimy w ten sposob raj dla bakterii :ble:

gg 43221402
http://www.4yournails.pl.tl

PostNapisane: Wt sty 12, 2010 12:42 pm 

mam tutaj coś co może się nadać do tego wątku - mojej klientce po chemioterapii doslownie odpadł paznokieć. Nie bolało, ale lekarz prowadzący przysłał ją na zabezpieczenie łożyska. Zrobiłam to żelem marki gehwol, wyciskanym z tubki, modeluje się go "w powietrzu" by nie dotykać niczego. Niestety po kilku dniach produkt sam odpada, więc trzeba nalożyć nową warstwę i tak w kółko, ale pazurek odrasta i jest cacy.

ObrazekObrazek

PostNapisane: So sty 23, 2010 12:07 pm 

Drogie Forumowiczki mam klientkę, która zdaje się cierpi na onycholizę niestety od kilku lat i czy taka kuracja olejkiem z mirrą pomoże? Jak myślicie? Jak się to stosuje dokładnie? Czy oprócz tego powinna stosować jeszcze jakąś odżywkę?
Przepraszam, za glupie pytania, ale nie mialam z tym do czynienia i cieszę się, że znalazłam taką porade na tym forum.

I gdzie można kupić taki olejek? :kwiatek:

PostNapisane: N paź 24, 2010 12:03 pm 

Hej dziewczyny, ja mam podobny problem ale z paznokciami u stóp. w dużych paznokciach miałam wrażenie że wrastają mi sie paznokcie i niepotrzebnie przy nich grzebałam, obcinałam boki bo mnie bolały i teraz po bokach zaczeły mi sie oodzielać od łożyska. co mam teraz z nimi zrobić, wygłada to strasznie, postaram się zamieścić zdjęcie. ale pomóżcie mi prosze, powiedzcie co na to stosować jakie preparaty i w ogóle jak z nimi postępować teraz. chciałabym bardzo do wiosny je wyleczyć :(

PostNapisane: Śr sty 18, 2012 1:11 pm 

laurette . gdy nakladalas zel na pazurka musialas go jakos odpowiednio przygotowac ? mam klientke ktora ma podobny problem , nawet zalozylam nowy watek . lekarz lwczy ja od 2-3 miesiecy podobno stwierdzil grzyba ale bez badania mykologicznego . tak sobie mysle moze ten zel pomoze .....

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1