WIOSNA !
Teraz jest Śr maja 23, 2018 11:06 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt gru 09, 2008 5:32 pm 

Czy powinnam zachować jakieś szczególne środki ostrożności jeśli moją klientką jest pani w ciąży? pytam o takie zabiegi jak manicure pedicure parafina? sama mam 3,5 letniego syna i z tego co pamiętam to nie wskazane były balsamy z kwasami owocowymi nie wiem jakie to ma zastosowanie w praktyce i czy ewentualnie można stosować w pedicurze frezarkę???

Tytuł:
PostNapisane: N gru 14, 2008 9:42 pm 

ciąża to nie choroba nie robisz kobiecie cesarki,

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 15, 2008 2:39 pm 

wiem ze nie jest to choroba sama ma 3,5 letniego syna i wiem ze niektórych zabiegów kosmetycznych nie można stosować dlatego pytam???chyba po to jest to forum???

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 15, 2008 10:12 pm 

mozesz uzywac frezarke.

Co do pelnej kosmetyki to niewiem,ale przy pazurach niema zadnych przeciwskazan-no chyba ze klientce niepasuja zapachy... :kwiatek:

gg 43221402
http://www.4yournails.pl.tl

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 22, 2008 4:53 pm 

Przy pedicurze należy uważać jeżeli kobieta ciężarna ma stwierdzoną cukrzycę ciążową a tak to należy traktować Panią jak najzupełniej normalnie chyba że drażnią ją zapachy. Ja sama jestem w 21 tygodniu ciąży i już niedługo będę szczęśliwa mamą córeczki. :kwiatek: :kwiatek:

Tytuł:
PostNapisane: N gru 28, 2008 2:48 am 

ooo gratuluje a ja jestem w 13 tyg.udalo mi sie po raz nr2 byc mama termin mam na lipiec:)ale nie wiem jeszcze co bede miala:(2lutego mam usg moze sie uda podejzec ihih wiec tak zabiegi dotyczace kwasow to sa zabiegi np zluszczajace i chodzi o to ze nie wykonuje sie ich na kobietach w ciazy ze wzgledu na hormony:)wiadomo ze moga niektore zabiegi zadziala w odwrotny sposob !np oczyszczanie buzi mozna lecz bez niektorej aparatury ktora przewodzi prad,wszelkie masowanki tak i co do paznokci tez tak ale jak Magda napisala wazna jet ta nieszczesna cukszyca trzeba pytac i uwazac a co do higieny to wiadomo ocz... wskazane masarze stop w trakcie zabiegu pozdrawiam!!

Ostatnio edytowano Pt sty 02, 2009 4:41 pm przez mahabi, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 02, 2009 10:37 am 

klientki w ciązy zawsze były przeze mnie informowane o uzywamiu urzadzeń elektrycznych takich jak miska do pedi z hydromasazem czy frezarka.to ona decydowała czy chce czy nie. również kiedy była w zaawansowanej ciązy prosiłam by porozmawiała z lekarzem czy w czsie porodu moze mieć pazurki.

są to drobiazgi świadczące o profeslonalizmie kosmetyczki. klientka czuje się bezpieczna

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 06, 2009 12:58 am 

Oooo widze, ze jestem juz trzecia na tym forum :)
Ja mam termin na 11 czerwca :dzidzia:

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 06, 2009 1:17 am 

to gratulki i bedziesz przedemna o miesiac i za mna 5 lat hehe bo mam juz synka:)

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 06, 2009 8:04 am 

myślę ze nikt mnie nie pobije w ilości i wieku dzieci :) jagoda 17 krzesimir 12 kordian 10 i lena 7
pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 06, 2009 12:53 pm 

mahabi dwa tygodnie w ta, dwa tygodnie w tamta i moze sie okazac, ze razem bedziemy rodzic:P

IwonaOrlow jak bedzie dziewczynka to bedzie wlasnie lena. Sliczne imie :dziewczynka: [/b]

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 06, 2009 2:41 pm 

vegan dżihad A ja będę jeszcze przed Tobą ;) 22.05

PostNapisane: Wt lut 17, 2009 1:46 pm 

jest jeszcze inna kwestia, a co jak klientka bedaca w ciazy nagle bedzie musiala pojsc do szpitala (jakies komplikacje, porod), ma nalozonego frenczyka z kamuflarzem, a wiem przeciez, ze moze zaistniec jakies ryzyko, cos sie moze stac, jedyna oznaka, ze cos dzieje sie w organizmie jest sinienie plytki paznokcia, jak opieka medyczna w szpitalu moze to zauwazyc, mysle, ze kobietki w ciazy powinny miec naturalne pazurki, dochodzi potem opieka nad malenstwem, karmienie, przewijanie etc....

ja nie robie klientkom w ciazy, kiedys robilam zelowe, ale nawet dezynfekujac lapki wiem, ze jest to szkodliwe, moje doczucia ;)

pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 17, 2009 2:06 pm 

Nie raz poruszany był temat pazurków w czasie ciąży i jak słusznie mówią ciąża to nie choroba :brawo:
jeśli lekarz nie widzi przeciwskazań, a sama klientka dobrze się z nimi czuje to czemu nie jak najbardziej ja polecam
Co do pielęgnacji dziecka :w_mur: to wiele kobiet ma zrobione paznokcie i doskonale opiekuje się dzieckiem :dziewczynka:

PostNapisane: So maja 09, 2009 5:52 pm 

Jasne, że ciąża to nie choroba, ale jednak wątpliwości zawsze są... Sama czekam na swojego synka i na czas ciąży zrezygnowałam z noszenia przedłużonych paznokci za poradą ginki. Dziewczyny w ciąży- nosicie?
Ja bardzo tęsknię za pazurkami, ale poczekam jeszcze ten miesiąc. Pozdrawiam przyszłe mamusie :kwiatek:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1