WIOSNA !
Teraz jest Śr lis 14, 2018 8:44 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: So paź 17, 2009 8:55 pm 

Jakiś czas temu poznałam pewną osobę, która sobie zrobiła "kropeczkę" primerem kwasowym na dłoni żeby sprawdzić czy on rzeczywiście tak piecze po zetknięciu ze skórą.. No cóż :w_mur:

PostNapisane: N paź 18, 2009 6:46 pm 

jestem w szoku... nigdy o tym nie słyszałam... trzeba uważać jednak w naszym zawodzie :) i nie tylko na siebie ;)

Z Tobą mogę iść po jego kres.

PostNapisane: Wt lis 10, 2009 8:13 pm 

niestety primer ma zazwyczaj odczyn kwasowy i trzeba uwazac z tym produktem. Dlatego tak ostroznie sie go naklada na paznokcie. Jesli zdarzy sie, ze sie wyleje to trzeba natychmiastowo zareagowac bo moze wywolac reakcje alergiczna!

1 Place Strut your Stuff
http://www.jasinska.com
tel. 607739890

PostNapisane: Śr lis 11, 2009 2:19 pm 

Soda oczyszczona to bardzo logiczne rozwiązanie. Jak jednak radzę rozrobić ją w stosunku jedna płaska łyżka sody na szklankę zimnej wody. Jeśli stężenie będzie większe, pH skóry za szybko będzie wzrastać z jednoczesnym wytworzeniem ciepła i jeszcze bardziej możemy poparzyć skórę! Więc, Dziewczyny, ostrożnie!!! :dziewczynka:

PostNapisane: N mar 07, 2010 10:47 am 

Mi się kiedyś też niechcąco buteleczka primera przy stylizacji na uda wylała - później 2h siedziałam jak tłuk z zamrożonym wkładem do lodówek przenośnych między nogami... na szczęście dzięki szybkiej reanimacji poza niemiłosiernym pieczeniem i zaczerwienieniem nic się nie stało :?

PostNapisane: N mar 07, 2010 12:48 pm 

dlatego zawsze nawet jak robię sobie zakładam fartuszek :wink:

PostNapisane: N mar 07, 2010 1:11 pm 

Hehe, ja fartuszek też miałam - ale pech chciał, że na oparciu krzesła :w_mur:

PostNapisane: N mar 07, 2010 1:19 pm 

heheh dobre :brawo:

PostNapisane: Pt lip 23, 2010 10:48 pm 

Ja b.dawno temu mialam taki przypadek okrutny! z dzieckiem...robilam pazurki bratowej w domu, jej maly mial jakies 2 latka nie pamietam dokladnie nie mowil za duzo, przed malowaniem poszlysmy do lazienki doslownie na chwilke zeby umyc rece on "bawil sie klockami" nagle placz butelka z primerem otwarta (chociaz byl razem z liqiudem w innym pudelku, ale co to za przeszkoda dla ciekawego dziecka) raczki byly oblane bratowa wziala malego zeby umyc mu raczki (bo przeczytalam ze duza iloscia wody z mydlem jesli wyleje sie na skore wiec tak zrobilysmy ale nie zauwazylysmy ze prysnelo na bluzke i ona trzymajac go na biodrze jeszcze reka bardziej dociskala do brzuszka ta zmoczona bluzeczke skonczylo sie na poparzeniu i wizyta w szpitalu niestety do dzis na brzuszku ma blizny a ma juz 8 lat, rece nie ucierpialy ale tu reakcja byla szybka, niestety dopiero jak go odstawila na podloge zobaczylysmy te mokra bluzke ale to gdzies po 15 min moczenia raczek w wodzie a to juz wystarczylo, od tego czasu jestem bardzo uczulona a jak przychodzi Klientka z dzieckiem to mam dreszcze kiedy podchodzi i przeglada ozdoby , naprawde dostalam wtedy w tylek i wylam razem z malym. Chwila naprawde chwila nieuwagi moze spowodowac takie przykre nastepstwa, i slady do konca zycia , Wiec badzcie czujni i zwracajcie uwage na wszystko i szczegolnie na dzieciaki Klientek! Bo nawet nie chce myslec o tym co by mnie spotkalo gdyby to byla obca babeczka, dlugo obwinialysmy sie za to co sie stalo bo moglysmy isc po kolei do lazienki, no i nie my cierpialysmy tylko dziecko ktore obie bardzo kochamy :( I nie dziecko jest winne tylko zawsze nieuwaga doroslego niestety !!!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1