WIOSNA !
Teraz jest Śr lip 18, 2018 12:12 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt maja 05, 2009 7:13 pm 

Dziewczyny ratujcie!!!

Robiłam pedicure frezarkowy, moze po kolei :
wymoczyłam stópki, wyfrezowałam naskórek na piętach + lekko tarka na koncu, moczyłam stópki , peeling i na końcu na to kremik.
Kosmetyki używam gehwol.
I nie wiem co jest grane po jakiś 10minutach od zabiegu , pięty na obrzeżach robią się szorstkie. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi? Stopy są ok, zgrubiały naskórek cały zszedł, tylko obrzeża są piet są suuuuche.........
nie wiem co robić..
powinnam jeszcze jakieś maseczki do stop stosowac i zawijac w folie??

co radzicie? za wszystkie rady wielkie dzieki bo juz siły nie mam.. za kazdym razem sie to dzieje..

PostNapisane: Wt maja 05, 2009 8:44 pm 

Witam w pedi na końcu tarką - przecież tarka jet do ścierania nie do polerowania . Hebelek o gładkiej powierzchni, a nie szorować tarką czyli coś jak polerka i powinno byc dobrze.
Pozdrawiam

PostNapisane: Wt maja 05, 2009 9:40 pm 

hebelek??? hymm nie bardzo rozumiem.. a co polecasz do polerowania???? :kwiatek:

PostNapisane: Śr maja 06, 2009 12:40 pm 

bas-ia20 napisał(a):
hebelek??? hymm nie bardzo rozumiem.. a co polecasz do polerowania???? :kwiatek:

Witam
Ja to nazywam hebelkien to mój żargon :lol: hi hi ,ale już wyjaśniam [color=#FF0000]to wygląda jak pilnik z rączką o ziarnistości 100/180 tylko jest do stóp [/color]kupisz w sklepie do stylizacji lub w kosmetycznym na stiosku z artykułami do stóp.
Pzdrawiam :kwiatek:

PostNapisane: Cz maja 07, 2009 10:48 am 

bas-ia skoro robiłaś pedicure frezarką to powinnaś mieć kapturki o baaardzo drobnej ziarnistości tsakie do polerowania.Gehwol takie ma.Sama pracuję na Gehwolu i na koniec zawsze poleruję wlaśnie takim frezem.Na koniec daję mleko kolagenowe a na to parafinkę na ciepło.Zależy zresztą od kondycji stópek.czasami dam tylko krem lipidro,czasami zrobię parafinke na zimno,albo kładę inne maski:)Spróbuj kapturków polerujących a powinno być dobrze:)

PostNapisane: Pt maja 08, 2009 9:46 am 

dziekuję balbinek . .. a są takie w ef ?? bo nie moge znaleźć wydaje mi się że mają jedną tylko ziarnistość hymm

PostNapisane: Pn wrz 14, 2009 3:56 am 

ja na przyklad codziennie wieczorem zanim pojde spac i wiem, ze juz nie bede dreptac po podlodze - smaruje stopy porzadnie balsamem do ciala. jezeli nie przeszkadza Ci spanie w skarpetkach, wzmocni to jednoczesnie dzialanie balsamu lub kremu-maski do stop , ktrore po regularnym stosowaniu stana sie naprawde gladkie. sprobuj przez kilka dni + co drugi dzien na przyklad delikatnie scieraj piety tarka :kwiatek:

PostNapisane: Pn wrz 14, 2009 6:57 pm 

Moim zdaniem powinnaś wypolerować pięty a później je dobrze nawilżyć , według uznania czyli parafinka, krem nawilżający albo maskę. Liczy się też systematyczność czyli codzienne nawilżanie :kwiatek:

PostNapisane: Wt wrz 15, 2009 9:35 am 

bas-ia20 napisał(a):
dziekuję balbinek . .. a są takie w ef ?? bo nie moge znaleźć wydaje mi się że mają jedną tylko ziarnistość hymm

Właśnie nie ma i ja też zastanawia m się gdzie je mogę kupić.
A mam pytanie jakiej średnicy tego frezu gumowego na nakładki używacie? Bo jest chyba 10, 13, 16. A wy którego używacie???

PostNapisane: Wt sty 12, 2010 10:47 am 

forumki, ja używam frezu polerującego, kupiłam go na targach w firmie Satin, wszystkie nierówności znikają i nie ma ani efektu poszarpanego naskórka ani szorstkiego. ma kształt walcostożka, jest ciemnozielony.

jeszcze mam jeden taki patent - maść schrunden firmy gehwol którą aplikuję na sam koniec, jako masaż na stopy :)

PostNapisane: N lut 14, 2010 7:25 pm 

najlepiej jak bedziesz robic 2 kapturkami jednym grubszym pozniej delikatniejszym, pozniej tarka o kilku ziarnistosciach (ja uzywam 2), peeling, maska, krem i masz stopki idealne:) do mnie przychodza klientki po 2,5 miesiacach z gladkimi stopkami po takim pedicurze :kwiatek:

pracuje na bio creative

1 Place Strut your Stuff
http://www.jasinska.com
tel. 607739890

PostNapisane: N gru 19, 2010 4:56 pm 

no dobrze ja np.mam problem z klietka z paznokciami zrogowacialymi,plytka paznokcia jest strasznie gruba ,jak sobie dobrze z nia poradzic ?pilowac pilnikiem aby byla ciensza od spodu jest duzo naskorka wydubuje mocno patyczkiem a plytka wydaje sie jakby miala zaraz odpasc prosze o kilka wskazowek jak sobie z tym radzicie:(

Strefa czasowa: UTC + 1