WIOSNA !
Teraz jest Pn gru 17, 2018 3:46 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: SZKOLENIA EF
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 6:18 pm 
Site Admin

Specjalnie dla Was powrocily stare dobre czasy i ....... powraca kiedys funkcjonujaca "ksiazka skarg i zazalen", jednakze unowoczesniona czyli w formie e-maila :kwiatek: Jesli bedziecie miec jakies sugestie, problemy, opinie w sprawie szkolen w EF, u naszych dystrybutorow (np. ceny kursow beda odbiegaly od naszych cen, czas trwania szkolen, itp) wowczas mozecie opisac dana sytuacje, a my ja sprawdzimy i bedziemy starac sie to poprawić. E-maile mozecie wysylac anonimowo na adres: szkolenia@eurofashion.com.pl.
Dzieki temu bedziemy w stanie na biezaco udoskonalac nasze uslugi :kwiatek:

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 27, 2006 6:49 pm 

Hmmm ale anonimowo......? Zaraz się znajdą jakieś "życzliwe" które będą obrabiały pupki instruktorkom...
:kwiatek:

"Ludzie, których cechuje pewność siebie to niereformowalni optymiści. Wiedzą,że zawsze dostają to, czego chcą".

Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 02, 2006 6:24 pm 

:hello:
przejrzyj sobie dział forum o szkoleniach poczytaj a znajdziesz odpowiedz na ten interesujący cie temat.

Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 02, 2006 8:30 pm 

no ja chyba sie rozpiszę i nawet moge sie podpisać :diabel:

Tytuł:
PostNapisane: So sie 12, 2006 9:49 pm 

Marysiu ja Cię wręcz do tego zachęcam :kwiatek: .Jako instruktor EF chciałabym,aby szkolenia w EF niezależnie od miejsca, były na najwyższym poziomie.Staram się bardzo ale czasem czyjeś przykre doswiadczenia w innym koncu Polski potrafią zburzyć to na co wielu rzetelnych instruktorów cięzko pracuje :smutny: :w_mur: .Zła opinia o jednym szkoleniu idzie w eter i psuje renomę i wizerunek całej firmie :smutny: :smutny: :smutny: :w_mur: :w_mur:

A samo EF nie jest tak naprawde w stanie upilnować wszystkich instruktorów.

Eleo :kwiatek:

II Vice Mistrzyni Polski Nail Art 2006
SNS International Super Star Instructor
Hand&Nail Harmony Master Educator
Właścicielka i Główny Szkoleniowiec Szkoły Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy

Tytuł:
PostNapisane: So sie 12, 2006 11:23 pm 

kotmarysia a możesz napisac gdzie robiłaś kurs? Znalazłam, że jesteś z okolic Katowic a ja tu własnie chciałam isć na drugie szkolenie tym razem u dystrybutora EF z nadzieją, że będzie lepiej niż poprzednio

Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 27, 2006 11:19 am 

heeeeeja
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
napisałam maila, baardzo długiego!! podpisałam się uczciwie, jak trzeba!! napisałam co myśle o szkoleniach we wrocławiu!!!
mam tylko nadzieje, że to nie jest tak w eter, tylko ktoś naprawde się tym zajmie!!! no niechże wrocław zadrży ze strachu :bicz: :bicz: :bicz: niech się boją niewierni EF... i nieprofesjonalni wyłudzacze kasiory!!!1 walczyć trzeba o uczciwość, fachowość i profesjonalizm!!! nadeszła era wypraw krzyżowych??? :diabel: :diabel: :diabel:

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 06, 2006 10:08 pm 

Dobry pomysl Euro. Gdyby wszyscy mieli takie serce do tego jak Eleo i inni którzy sa swietnymi instruktorami ahhhhhh :jj8

PostNapisane: Pn lis 20, 2006 2:06 pm 

WITAM SZUKAM DOBREGO IONSTRUKTORA Z CHRISTRIO CHCIAŁA BYM ZROBIC DOSZKOLENIE Z ZELU NA FORMIE PRACUJE NA TIPSIE A PO OSTATNICH WARSZTATACH W WARSZAWIE WIDZE ZE DUZO Z WAS PRACUJE NA FORMIE PROSZE POMÓZCIE MOZE BYC OPOLE KATOWICE COS W POBLIZU DZIEKI POZDRAWIAMCZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIA NA ODPOWIEDZI :dziewczynka:

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 20, 2006 8:39 pm 

Ja osobiscie pochodze z Warszawy. Mam ukonczony jeden kurs, ktory tak naprawde zrobilam by miec dyplom i certyfikat, poniewaz umialam robic pazurki wczesniej..Mam problem poniewaz nie wiem gdzie moge sie doszkolic..Pomocy;)

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 21, 2006 12:07 pm 

Na doszkolenie najlepiej wybrać się do dobrego, sprawdzonego instruktora :kwiatek: .O ile na pierwszym kursie liczy się przede wszystkim przekazanie wiedzy o tyle na doszkoleniu najważniejsze jest wyłapanie błędów popełnianych przez stylistkę i "wyplenienie" złych nawyków.Oczywiście dodatkowo pokazuje się najnowsze techniki pracy jeśli sa inne,lepsze od tych jakimi pracuje kursantka :kwiatek: .
Dlatego radzę dobrze wybrać instruktora i nie kierowac się przy tym tylko i wyłącznie bliskością zamieszkania.
Poczytaj wątki w dziale o szkoleniach.Są tam informacje jakie szkolenia polecają dziewczyny, jakich radzą unikać, wrażenia z warsztatów i szkoleń.

Eleo :kwiatek:

II Vice Mistrzyni Polski Nail Art 2006
SNS International Super Star Instructor
Hand&Nail Harmony Master Educator
Właścicielka i Główny Szkoleniowiec Szkoły Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1