WIOSNA !
Teraz jest Śr sie 15, 2018 4:09 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So wrz 15, 2007 6:07 pm 

Witam.Ja tak za 2 miesiace mam zamiar wybrac sie na szkolonko do p.Iwonki :brawo: Nigdzie nie moge tylko znajezc informacji czy oprocz dyplomu dostane także swiadectwo(zaświadczenie) MEN-u ???

Tytuł:
PostNapisane: Pt wrz 28, 2007 10:19 am 

Najblizej bedziesz miala do nas, czyli do Pruszcza Gdanskiego. Jesli nie masz auta, to bez problemu dojedziesz kolejka SKM lub pociagiem. :kwiatek:
Szkolenie trwa w godz 9-16 :kwiatek:

Tytuł: doszkalanie
PostNapisane: Pn paź 29, 2007 6:14 pm 

halo polska ja jestem z niemiec i chcialalbym bardzo w polsce zrobic kurs stylizacji paznokci ,czy mozecie mi podac adresy najlepszych osrodkow pozdrawiam beata :kwiatek: :hello: odezwie sie ktos do mnie

Ostatnio edytowano Pt lis 02, 2007 6:18 pm przez beataskarzynska, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 01, 2007 8:06 pm 

Hej dziewczyny, czy któraś z Was może mi polecić osobę doszkalającą i mieszkającą w obrębie Lublina? :blaganie:

Cienko tu u nas... jedyne kursy prowadzi Elite 2000...

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 12, 2007 1:58 pm 

Witam, czy ktos moze napisac cos o szkoleniu w Gorzowie Wlkp. przez p.Marzene? Z gory dziekuje za odpowiedz

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 12, 2007 8:14 pm 

Jesli chodzi o Marzenkę to doprawdy Karolinko nie mogłas tarfic lepiej :brawo: :brawo: . Ta kobieta ma tak przeogromna wiedzę, jest tak bardzo otwarta na ludzi, cierpliwa i sympatyczna, ze nie sposób nie byc zadowolonym ze szkolenia w Gorzowie :brawo: . Poza tym jej szczera chęć podzielenia się z kursantami wszystkim tym co sama umie jest powalająca.

Szczerze i serdecznie polecam Ci to szkolenie.

Eleo :kwiatek:

II Vice Mistrzyni Polski Nail Art 2006
SNS International Super Star Instructor
Hand&Nail Harmony Master Educator
Właścicielka i Główny Szkoleniowiec Szkoły Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy

Tytuł: Re: doszkalanie
PostNapisane: Pn lis 12, 2007 8:40 pm 

T@ti@n@ napisał(a):
beataskarzynska napisał(a):
halo polska ja jestem z niemiec i chcialalbym bardzo w polsce zrobic kurs stylizacji paznokci ,czy mozecie mi podac adresy najlepszych osrodkow pozdrawiam beata :kwiatek: :hello: odezwie sie ktos do mnie

EuroFashion w Pruszczu Gdańskim :)
:hello: pani eleonoro czy moze mi pani cos napisac na temat szkoly ASP w krakowie na ul.witosa ,u pani krystyny lenczyskiej?A moze bylaby mozliwosc u pani kursy zrobic ?ja jestem z niemiec i na przyszly rok chcialalbym sie do polski w tym zamiarze wybrac.czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz :jj26 beata

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 12, 2007 10:04 pm 

beataskarzynska

Witam ja własnie wróciłam od Eleo z kursu z czystym sumieniem mogę Ci go polecić, tyle wiedzy, dużo praktyki pod okiem mistrza, Eleo bardzo sympatyczna, cierpliwa:) i precyzyjna. Na kurs pojechałam zielona, uczyłam sie od podstaw niczym dziecko stawiające pierwsze kroki. Naprawdę warto się wybraćdo Mrągowa!!! a przy okazjii zwiedzisz troszkę Polski jeszcze.
SZKOLENIE= cud miód i orzeszki:) Poczytaj jeszcze temat szkolenia, które polecam :)

:kwiatek:

Asiulla

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 13, 2007 7:18 am 

asiulla86 napisał(a):
beataskarzynska

Witam ja własnie wróciłam od Eleo z kursu z czystym sumieniem mogę Ci go polecić, tyle wiedzy, dużo praktyki pod okiem mistrza, Eleo bardzo sympatyczna, cierpliwa:) i precyzyjna. Na kurs pojechałam zielona, uczyłam sie od podstaw niczym dziecko stawiające pierwsze kroki. Naprawdę warto się wybraćdo Mrągowa!!! a przy okazjii zwiedzisz troszkę Polski jeszcze.
SZKOLENIE= cud miód i orzeszki:) Poczytaj jeszcze temat szkolenia, które polecam :)

:kwiatek:

Asiulla
dziekuje ci serdecznie asiulku za pomoc ,jest to bardzo mile z twojej strony ze mi dalac tip,dzieki serdeczne :jj43

Tytuł: Re: doszkalanie
PostNapisane: Wt lis 13, 2007 5:33 pm 

beataskarzynska napisał(a):
:hello: pani eleonoro czy moze mi pani cos napisac na temat szkoly ASP w krakowie na ul.witosa ,u pani krystyny lenczyskiej?A moze bylaby mozliwosc u pani kursy zrobic ?ja jestem z niemiec i na przyszly rok chcialalbym sie do polski w tym zamiarze wybrac.czekam z niecierpliwoscia na odpowiedz :jj26 beata

Beatko tak jak juz pisałam na priv to po pierwsze błagam :blaganie: nie pisz do mnie pani bo ja się czuję jak stara baba :hahaha:

Co do Twojego pytania to niestety ale nic nie mogę Ci napisać o placówce, o która pytasz.Nie znam równiez tej instruktorki, więc tu ci nie pomogę :buuu: , aczkolwiek jesli masz mozliwośc to przed udaniem się tam na szkolenie wypytaj czy kurs jest prowadzony indywidualnie czy grupowo, czy będą równiez wykłady z teorii, czy szkolenie obejmuje równiez zabiegi pielęgnacyjne no i cos więcej na temat kadry instruktorskiej. To jest naprawdę ważne aby pierwszy kurs był na wysokim poziomie aby się nie zniechęciła i od początku robiła wszystko prawidłowo z zapałem i dobrymi wynikami.

A jesli chodzi o szkolenia u mnie to juz odpisałam Ci na priv :kwiatek:

Pozdrawiam serdecznie

Eleo :kwiatek:

II Vice Mistrzyni Polski Nail Art 2006
SNS International Super Star Instructor
Hand&Nail Harmony Master Educator
Właścicielka i Główny Szkoleniowiec Szkoły Stylizacji i Wizerunku Kargetta Academy

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 13, 2007 8:52 pm 

a ja z calego serduszka moge polecic Kasie Segelin z Akademii Nail pro w krakowie! swietna i przemila instruktorka :kwiatek:

Mistrzyni Europy Nail Art 2003 ,2004,2005
Mistrzyni Polski Nail Art 2002

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 206 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1