WIOSNA !
Teraz jest Wt paź 23, 2018 2:54 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz sie 29, 2013 8:47 am 
moderator

Wielokrotnie podkreślam i podkreślać będę, że dobre szkolenie to podstawa. Nie mówię tutaj, ze koniecznie macie skorzystać z naszych usług-jednakże jeżeli tak będzie to będzie nam bardzo miło...
Decydując się na szkolenie sprawdź czy jest to porządna firma. Czy instruktorzy tam pracujący mają doświadczenie. Dopytaj się jakie certyfikaty są wydawane.
Wątek ten wstawiam gdyż coraz częściej przychodzą do nas Panie, które ukończyły szkolenia. Poziom był zastraszający. Właściwie nie przekazano im żadnej wiedzy. Dodatkowo musiały zakupić wszystkie produkty aby mieć na czym pracować!
Sprawdzajcie gdzie wybieracie się na szkolenia! W Polsce jest wiele dobrych firm, które mają wieloletnie doświadczenie i świetnych szkoleniowców. Niestety jest jeszcze więcej firmy "krzak", których poziom jest przerażający!

Wstawiam fotki paznokci wykonanych przez nasze kursantki (2 dzień szkolenia akrylowego) Sylwię oraz Monikę. Świetne dziewczyny. Pozdrawiam je gorąco. :kwiatek: Mam nadzieję, że do nas dołączą na forum.
Mam nadzieję, że nie zabrzmi to jak przechwałki tylko jak przestroga dla Was: Myślę, żer takie paznokcie na 2 dniu szkolenia to rewelacja ale bez dobrego przeszkolenia nie miało by to miejsca.

Obrazek
Obrazek

PostNapisane: Pn wrz 09, 2013 8:00 pm 

Hej Beatko, jak milo ze wstawilas zdjecie moich pazorkow tylko ze to nie Sylwia robila tylko ja:):) hehehe.... A jesli chodzi o szkolenia to bardzo sie ciesze ze moglam w nich uczestniczyc i bede polecala takie szkolenia. Jak najbardziej sa przydatne, szczegolnie dla poczatkujacych takich jak ja. Zamierzam wkrotce znow pojawic sie w Akademi na inne szkolenia:)

PostNapisane: N wrz 22, 2013 4:27 pm 

Również dziekuję za wstawianie foteczki. Koleżanka Asia bardzo sympatyczna gadulka :) zycze jej powodzenia. A ja powoli szykuję się na kolejne szkolenie, bo na prawdę warto was poznać :) Do zobaczenia

PostNapisane: Śr paź 23, 2013 5:11 pm 

ja zamierzam się wybrać na szkolenie i mam nadzieję, że kiedyś dojdę do takiej wprawy jaką masz

Strefa czasowa: UTC + 1