WIOSNA !
Teraz jest Pn gru 17, 2018 3:40 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn wrz 09, 2013 7:36 am 
moderator

Czy uważacie, że szkolenie z folii transferowej jest potrzebne?
Zapisałybyście się na takie szkolenie?

PostNapisane: Pn wrz 09, 2013 8:56 am 

Cieżko powiedzieć ja na razie jeszcze nie przetestowalam tej folii takze trudno mi ocenić czy łatwa w obsłudze czy trudna :luzak: Ale myslę że jesli ktos bardzo duzo jej chce uzywać i ma trudności z jej nakładaniem to może sie przydac taki kursik :niepewny:

PostNapisane: Pn wrz 09, 2013 9:46 am 

Beciu ,
każde szkolenie jest potrzebne i przydatne. Folia nie jest jakoś specjalnie skomplikowana , ale nie sądze ,że ja znam wszystkie jej zastosowania.

PostNapisane: Pn wrz 09, 2013 8:03 pm 

ja ogolnie to jestem poczatkujaca wiec w zasadzie to gdybym mogla to bym sie zapisywala na wszystkie doszkolenia i kursy :) :) :usmiech:

PostNapisane: Wt wrz 10, 2013 9:40 am 

Zalezy w jakiej cenie, bo mysle, ze ta folia nie jest jednak taka trudna.

PostNapisane: Cz wrz 19, 2013 2:43 pm 

Dokładnie, cena gra tutaj najważniejszą role

PostNapisane: N wrz 22, 2013 4:30 pm 

Nie jest skomplikowana, wystarczy pobawić się z materiałem i można tworzyć piękne zdobienia :)
Jeśli ktoś potrzebowałby wsparcia, krótkiego instruktarzu to uważam że powinien skorzystać z takiego szkolenia

PostNapisane: Cz gru 12, 2013 9:59 pm 

a mi sie wydaje, ze to szkoda czasu i pieniedzy, bo ile takie szkolenie mialoby kosztowac?Na pewno tyle zeby sie oplacalo szkoleniowcy wiec pewnie jakies 250zl, ja tyle nie dalabym za nauke tak banalnie prostej rzeczy, ktorej mozna sie nauczyc po jednym filmiku na youtube. Aczkolwiek dla naprawde poczatkujacych moze byloby to przydatne...

PostNapisane: So gru 21, 2013 10:25 pm 

mandrzejczuk, powiem szczerze ze chciałbym zobaczyć dobrą, ale na prawdę dobra pracę z wykorzystaniem folii transferowej po obejrzeniu filmiku na YT:):):). TO jest n prawdę dość zabawne co piszesz:).

Z takim podejściem rosną niestety właśnie styliści wyszkoleni na YT, i klepią cudowne kulfony, i się mądrzą.

PostNapisane: N gru 22, 2013 9:16 am 

zrobię parafrazę :diabel200 chciałabym zobaczyć dobrą , naprawdę dobrą pracę z użyciem foli transferowej po szkoleniu ,które trwa max 8 h
eh każda myszka swój ogonek chwali....
Spokojnych Świąt :)

PostNapisane: Pn gru 23, 2013 12:17 am 

Ależ wy się lubicie przekomarzać:) .
Takie szkolenie nie musi trwać 8 h, może i z godzinę, problemem jest jednak to że mało kto chce płacić za cokolwiek, bo po co? lepiej pooglądać filmiki i nazwać się specjalistką od każdej techniki.
Przy tej technice jest jednak sporo niuansów, o których nie dowiecie się z YT. Ale wiecie zawsze można próbować swoich sił.

PostNapisane: Pn gru 23, 2013 7:49 am 

oj lubimy się przkomarzać , taka kobieca natura :)

co do folii to parę postów wyżej napisałam co o tym sądzę , jestem za szkoleniami jak najbardziej , są one płatne ale co my dziś możemy dostać za darmo ?

co do filmików : nie uważam ,że wszystkie są złe

PostNapisane: Pn gru 23, 2013 7:44 pm 

Mika, nie twierdzę że są złe, nie które są nawet świetne..,a za darmo to wiesz co można dostać.
Chodzi mi bardziej o to że jest sporo młodych osób w tym zawodzie którym szkoda wydać 200 zł za szkolenie, a później szukanie po omacku, bo filmik nie wszystko pokazał.
I nie chodzi tu tylko o folię, ale też inne techniki, czy samo modelowanie paznokci.
Pisze do mnie sporo osób z pytaniami jak zrobić to czy tamto, i z reguły odpowiadałem, ale to nie jest zły sposób żeby odesłać te osoby na YT:):)

dodam że nie szkolę z tej techniki:), pokazuję i omawiam ją w ramach innych technik. Ale przyznam że zanim przeszedłem szkolenie z folii sam oglądałem, szukałem odpowiednich produktów i sposobów i zanim doszedłem do wiedzy którą posiadam straciłem nie potrzebnie sporo kasy. A moglem wydać 200zika i mieć wiedzę nie tylko jak i na czym ją stosować, ale też sporo wzorów które można później dowolnie modyfikować.
Na szkoleniu moja wiedza ( nie mała już wtedy) została i tak skorygowana:), kilka ważnych zdań w zasadzie wypowiedzianych w 5 min ale te 5 minut właśnie oszczędza mi teraz czas i pieniądze.

Wesołych Świąt:)

PostNapisane: Wt gru 24, 2013 7:21 am 

diabel200 pewnie ,że się z Tobą zgadzam we wszystkim co napisałeś ,

chyba wybiorę się do Ciebie na jakieś szkolenie....

PostNapisane: Pt gru 27, 2013 9:51 pm 

Hej kobietki możecie tak orientacyjnie napisać ile muszę wydać na szkolenie?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1