WIOSNA !
Teraz jest N cze 24, 2018 6:14 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: N sty 05, 2014 11:39 am 

diabel200 przestan sie wymadrzac i na mnie naskakiwac, bo wiadomo szkolenia to twoja praca=twoja kasa, nie znasz moich mozliwosci wiec nie zycze sobie abys mi tu cos insynuowal kolego ok? A jesli ci sie nie podoba fakt, ze ktos odradza komus jakies tam niepotrzebne szkolonko to oglaszaj sie na stronie z ogloszeniami, tam nikt ci antyreklamy nie zrobi. Chwala ci za to, ze udzielasz informacji na zadawane pytania, ja tez takich info udzielam. Ale pisze szczerze, ze takie szkolenie jest malopotrzebne, to tak samo jakbys uczyl odpowiedniej techniki kremowania rak. Nie bede tu z toba dyskutowac szkol se z czego chcesz, zostalo zadane pytanie i zostaly udzielone odpowiedzi, a ty sie rzucasz jak G*** w przereblu, bo ktos odradzil. Jak chcesz zbijac kase na poczatkujacych stylistkach to zbijaj, ale wydaje mi sie, ze poczatkujaca stylistka wolalaby wydac kase na konkretny kurs z przedluzania paznokci czy manicuru hybrydowego, a taka co juz zna podstawy to nie bedzie jezdzic i wydawac 2 stowek na folie transferowa. do tego zawodu trzeba miec fach w reku i fantazje, ktorej szkolic nie kazdy musi,
A idac twoim tokiem rozumowania nie wazne czy stylistka ma umiejetnosci czy nie, wazne, ze ma mnostwo dyplomow i co z tego?

PostNapisane: N sty 05, 2014 7:13 pm 

nie będę broniła diabel200 bo to facet jest :) , ale pisał swoje przemyślenia, spostrzeżenia , nauki , wnioski , doświadczenia ...
mandrzejczuk nie bierz tak wszystkiego do siebie :)

PostNapisane: Wt sty 14, 2014 6:25 pm 

ja uwazam ze kazde szkolenie jest potrzebne... podnosi to nasze kwalifikacje i zawsze mamy dokument :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1