WIOSNA !
Teraz jest Pn maja 21, 2018 3:52 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: pędzelki
PostNapisane: Pn wrz 20, 2010 12:48 pm 

Agnieszka S napisał(a):

Ja mam ten złoty i jest ze mną od początku :) Ja jestem bardzo zadowolona bo i wiele przeszedł he he

Mam tez cto #4 od poczatku i jestem dalej z niego zadowolona :) Moim zdaniem pendzelki sa bardzo dobre :)

PostNapisane: Śr mar 07, 2012 5:32 pm 

Witajcie kochane, chciałabym abyście mi doradziły dobre pędzelki, bo mam pecha co do nich, chciałabym takie, które mi długo posłużą, włosie nie będzie się rozchodzić i będzie się nimi fajnie pracowało. Ale też nie chcę by były zbyt drogie, najtańsze też nie - wiadomo. Choć czasem dobrze zainwestować w dobry pędzel prawda. Najbardziej mi zależy na pędzelku do kwiatków akrylowych koci język naturalne włosie, tylko zastanawiam się czy lepszy będzie rozmiar 4 czy 6? Chciałabym również normalny pędzel do akrylu, a jaka jest różnica między oval a round??? Również potrzebne by mi były pędzelki do żelu, jeśli chodzi o włosie to chciałabym żebyście mi doradziły czy lepszy nylon czy naturalny, żeby włoski się nie rozchodziły i żeby bąbelki powietrza się nie tworzyły. A jakiego pędzelka używacie do robienia białego uśmiechu żelem?
Z góry Wam bardzo dziękuję za porady.
P.S. A byłabym również zainteresowana kupnem tych wszystkich pędzelków do zdobień one stroke, jesteście z nich zadowolone?

PostNapisane: Pn mar 19, 2012 10:47 am 

minka1 napisał(a):
Witajcie kochane, chciałabym abyście mi doradziły dobre pędzelki, bo mam pecha co do nich, chciałabym takie, które mi długo posłużą, włosie nie będzie się rozchodzić i będzie się nimi fajnie pracowało. Ale też nie chcę by były zbyt drogie, najtańsze też nie - wiadomo. Choć czasem dobrze zainwestować w dobry pędzel prawda. Najbardziej mi zależy na pędzelku do kwiatków akrylowych koci język naturalne włosie, tylko zastanawiam się czy lepszy będzie rozmiar 4 czy 6? Chciałabym również normalny pędzel do akrylu, a jaka jest różnica między oval a round??? Również potrzebne by mi były pędzelki do żelu, jeśli chodzi o włosie to chciałabym żebyście mi doradziły czy lepszy nylon czy naturalny, żeby włoski się nie rozchodziły i żeby bąbelki powietrza się nie tworzyły. A jakiego pędzelka używacie do robienia białego uśmiechu żelem?
Z góry Wam bardzo dziękuję za porady.
P.S. A byłabym również zainteresowana kupnem tych wszystkich pędzelków do zdobień one stroke, jesteście z nich zadowolone?

Ja posiadam jeszcze złoty z EF i nawet nim czasem robię ( a przetrwał moje początki :P ). Do kwiatków mam swój ulubiony cto 4 ale rozmiar to sprawa indywidualna ( mniejszym wygodniej jest wykonywac małe detale). Różnica między pedzlami jest taka że jeden jest lekko płaski u nasady a drugi "okrągły". Jeśli chodzi o farbkowe to ja polecam, uważam że są godne polecenia :)

PostNapisane: N kwi 01, 2012 8:59 am 

Dziękuję Ci Julitka, ale zauważyłam, że macie w swojej ofercie 2 rozmiary płaskich pędzelków do one stroke i zastanawiam się który będzie lepszy dla mnie, raczej długich pazurków robić nie będę i pewnie będą to mniejsze wzorki, ale zastanawiam się czy ten 04 nie będzie za mały, że będzie widać tylko cieniowanie 2 kolorków, a chciałabym by było widać 1 kolorek, cieniowanie i drugi kolorek

PostNapisane: N kwi 01, 2012 10:51 am 

Kochana spokojnie Ci starczy i bedzie widac ladne przejscia jesli chodzi o sam pedzelek ;)

PostNapisane: Wt kwi 03, 2012 9:57 am 

Julitka a ten pędzel 04 one stroke to jest takiej wielkości co do żelu 04? Albo ile ma centymetrów szerokość włosia?

PostNapisane: Wt kwi 03, 2012 8:30 pm 

Minka - on jest zarąbisty widziałam go na warsztatach w lublinie,pracowała nim Ola.Jest idealny do one-stroke.

PostNapisane: Wt kwi 03, 2012 8:53 pm 

ana dziękuję za podpowiedź :)

PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 10:19 am 

chciałam zakupić pędzelek #5 INM - http://www.sklep.eurofashion.com.pl/ped ... -oval.html czy ktoś może podzielić się opinią na jego temat?

a do czego służy ten pędzelek? http://www.sklep.eurofashion.com.pl/ped ... brush.html .Jest to rozmiar #1 czy nim kwiatuchy też wychodzą?

PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 11:40 am 
moderator

Ta jedynka z Christrio to spokojnie może być do akrylu, do żelu oraz do farbek. Ja głównie kwiatki tym robiłam z akrylu ale z żelu #D też.

PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 4:31 pm 

Beatko a czy on nie jest strasznie cienki ten pędzelek.?Zawsze pracowałam kocim językiem#4 a on jest okrągły- czyli dobrze nabiera się kuleczkę z akrylu?

PostNapisane: Pt paź 19, 2012 7:30 pm 

Jeśli będziesz miała problem z nabieraniem możesz pomóc sobie sondą. Osobiście uważam( choc nie twierdze ze jedno wyklucza drugie) że koci języczek lepiej/ sprawniej sprawdzi się czy perforacjach ale do płaskich zdobień wygodniej okrągłym. Każde narzędzie pracy dobieramy do własnego upodobania i wedle tego czym lepiej się nam pracuje ale jak nie sprawdzisz nie bedziesz w stanie tego ocenic ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1