WIOSNA !
Teraz jest Wt lut 20, 2018 4:51 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: N kwi 18, 2010 12:20 pm 

własnie wypróbowałam żelki i jest zadowolona. Biały ma jak dla mnie super konsystencję (gęstawej smietany), nie rozlewa się pięknie można uformować usmiech. Kolor też śliczny , taka czysta biel. Clear rzadki, ale nie spływa. Natural pink ma ładny naturalny lekko mleczny różowy kolor. Jest troszkę gęstszy niż clear i można uformować krzywą c. Zele ładnie błyszczą, pazurki wyglądają naturalnie. Polecam, teraz tylko muszę sprawdzic ile wytrzymają.

PostNapisane: Wt maja 04, 2010 2:22 pm 

tylko pokryłam naturalki, nie mam buildera.

PostNapisane: Wt cze 01, 2010 12:43 am 

żele impressionails to żele do krótkich przedłużeń maksymalnie do 0,5cm :) generalnie dedykowane są na naturalną płytke .... szczerze polecam są łatwe w aplikacji, intrygują kolorami - szczególnie żele o zmieniającym sie kolorze - i co nie mniej ważne mają mega konkurencyjną cene, polecam te żele szczególnie teraz przed latem na stopy sa idealnym wykończeniem do pedicure tak w wersji kolor jak i french, zachęcam równiez do udziału w szkoleniach ImpressioNail gdzie kazda instruktorka z całą pewnością krok po kroku omówi z Wami właściwości produktów, zestawy oraz procedurę nakładania i możliwości zdobnicze :) nie mam tu planach bynamniej reklamy ale skoro już tak wyszło :))) w Opolu / Kędzierzynie i Gliwicach służe pomocą :) pozdrawiam

PostNapisane: So cze 05, 2010 8:44 pm 

Witajcie!
Zakupilam niedawno zestaw french i dwa zestawy z kolorowymi zelami.Jestem jak narazie rozczarowana,co prawda nie bylam na szkoleniu firmowym ale uzylam zeli kilka razy tj używalam wczesniej inne marki i zel w calosci odchodzi,tworzac jakby gumowa powierzchnie.Napisze moze kolejno uzycie zeli.Na zmatowiona i oczyszczona z pylu naturalna płytke nakładam dehydrator,nastepnie zel pink cienka warstwa,koncówka biała i kolejna warstwa pink.Wyrównuje plytke bloczkiem i na kladam IBD intense seal.Z kolorowym zelem podobnie,kolor nakladam dwiema warstwami pod cienka warstwe zelu pink.Co robie żle?Prosze o rade!

PostNapisane: N cze 06, 2010 6:44 am 

Moniulek za mało dałaś żelu. I przydał by się primer (ja oprócz dehydratora, daję jeszcze primer kwasowy i bezkwasowy - ostatnio miałam odrost 5-tygodniowy, zero zapowietrzeń).
Zrób tak - po przygotowaniu płytki i wyżej wspomnianych preparatach:
- cienko pink,
- pink normalna warstwa,
- white końcówka,
- pink.
Bez wyrównywania bloczkiem, bo będą matowe miejsca - staraj się nakładać równo. Na koniec bez trwardych nabłyszczaczy, bo popękają. Ja mam clear soak off z innej firmy i działa jak nabłyszczacz ;)

Pod kolorówkę clear lup pink, na to kolor dwa razy i pink lub clear.

PostNapisane: N cze 06, 2010 8:09 pm 

Dzieki

PostNapisane: Pt lip 23, 2010 7:27 pm 

dziewczyny chcialabym kupis soak z ipressio i zastanawiam sie czy kupic builder czy zwykly clear?i jeszcze jedno jesli paznokcie sa dlugie i klientka chce je utwardzic to tez nakladacie jak przy krotkich tzn.jak lakier czy troche wzmacniacie ?

PostNapisane: Pn sie 16, 2010 5:18 pm 

ja mam pytanie czy żele impressionails nalezy przechowywac w lodówce ?

Uploaded with ImageShack.us

PostNapisane: Pn sie 16, 2010 6:13 pm 

Żele trzymam w szafce i nawet przy upałach nic się im nie stało.

Ja nakładam 3 warstwy przy długich, ale jakoś specjalnie ich nie buduję i się trzymają ;)

Warstwy utwardzam 2-3 minuty każdą.

PostNapisane: N wrz 19, 2010 10:19 pm 

Proszę o pomoc !!!! :) jak zdjąć kolorowe żele soak off, czy ścieramy wierzchnią warstwę czy odrazu wkładamy palce do acetonu? i czy na nałożeniu jednej warstwy żelu soak off mozemy pomalować paznokiec lakierem kolorowym, czy tylko trzeba używać kolorowych żeli tego typu??

PostNapisane: Pn wrz 20, 2010 9:44 am 

Sss1 najpierw trzeba zmatowić powierzchnię żelu, a potem możesz już odmaczać w acetonie. Co do malowania kolorowym lakierem po paznokciu pokrytym żelem soak off - u mnie po kilku dniach pękał lakier, lepiej nałożyć kolorowy silikonowy żel.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1