WIOSNA !
Teraz jest So gru 15, 2018 11:56 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: pędzelki
PostNapisane: Pt sty 30, 2009 8:44 pm 

jaka jest różnica pomiędzy pędzelkami kolynskiego a z czerwonej kuny?

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 30, 2009 11:22 pm 

Pędzelki Kolińskiego też chyba mają włosie z czerwonej kuny, więc można jaśniej?

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 30, 2009 11:47 pm 

Wenaa napisał(a):
Pędzelki Kolińskiego też chyba mają włosie z czerwonej kuny, więc można jaśniej?

Pędzle Kolinskiego są różnego pochodzenia m.in. z kolinskiego sobola, czerwonego sobola, wiewiórki syberyjskiej, sierści świni, a także włosów syntetycznych.
Chodzi więc o skład włosia, a dokładnie z jakiego zwierzęcia pochodzi...

Tytuł:
PostNapisane: So sty 31, 2009 8:00 am 

A mi się wydaje że nie o to chodzi :)
włosie kolińskie jest to włosie pozyskane od zwierzaczka (kuny wiewiórki)zimą :) a dlaczego ? Bo zimą zwierzaczek ma ładną lśniącą sierść co za tym idzie pod mikroskopem ludzkie jak i zwierzęce włosy mają łuski które mogą być otwarte jak i zamknięte zimą włos ma zamkniętą łuskę przez co jest lśniący a co za tym idzie atomy akrylu nie dostają się do włośia nie oblepiają go i jest szansa że taki pędzelek niedosyć że ma piękny czubeczek to jeszcze prawdopodobnie nam długo posłuzy

Tytuł:
PostNapisane: So sty 31, 2009 11:21 am 

Agnusbe to wiem, że m.in. ma z czerwonej kuny, ale też z innych włosi ;) hehe. Tylko chciałam, żeby ania88 bardziej wyjaśniła pytania, by każdy wiedział jakiej oczekuje odpowiedzi.
Ja osobiście używam firmy której nie ma na EF (bo to pędzelek dla plastyków;) ) dlatego nie reklamuję, ale ma on włosie z czerwonej kuny i jest naprawdę świetny ;)

Tytuł:
PostNapisane: So sty 31, 2009 1:51 pm 

Wenaa przeglądałam pędzelki już pod kątem zakupu i bardzo dużo jest pędzelków z czerwonej kuny, a powiedziano mi, że warto zakupić kolynski. z ciekawości pytam się jaka jest różnica pomiędzy nimi, bo może się okazać, że jakościowo żadna a cenowo wielka

Tytuł:
PostNapisane: Pn lut 16, 2009 11:14 am 

I ja przyłaczam sie do tego pytania, moze znajdzie sie tu ktos kompetentny kto nas uswiadomi. Ja mialam jeden pedzelek kolinski i nie byl zbyt dobry, kupilam sobie nastepny i narazie daje rade :)

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 17, 2009 9:10 am 

Dziewczyny moim skromnym zdaniem pedzelki ze sklepu dla plastykow nie sa profesjonalnym sprzetem do stylizacji paznokci. Jedynie pedzle firm profesjonalnych daja pelne mozliwosci i komfort pracy. Nie warto oszczedzac na pedzlech bo to podstawowe narzedzie w naszym zawodzie i nawet jesli mamy produkty wysokiej jakosc, a pedzel byle jaki to nigdy nie wykorzystamy w pelni zalet dobrych produktow. Przekonałam sie o tym na własnej skorze, bo tez kiedys kupilam pedzel "dla plastykow", teraz pracuje pedzlem Entity i nie zamienie go na zaden inny :jj49 :jj49

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 18, 2009 2:51 pm 

ja tez polecam Entity, warto zainwestowac

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 18, 2009 3:15 pm 

ogladalam go, jest boski, ale cena... jak narazie musze sie zadowolic czyms z nizszej polki, mam pedzelki z EF i nie jest najgorzej, tylko jeden mi sie felerny trafil :buuu:

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 18, 2009 4:54 pm 

Dziewczyny a co sądzicie o tym pędzelku do zdobień:http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki/foto_prod/foto/10637.jpg bardzo mi sie spodobał, ale nie wiem czy będzie się nim dobrze pracowało?I jeszcze ten do żelu z Entity - wiecie może jaką ma końcówkę bo tak nie za bardzo na zdjęciu widać?http://www.eurofashion.com.pl/skleppliki/foto_prod/foto/10936.jpg

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 18, 2009 6:10 pm 

pralinka20 napisał(a):
Dziewczyny moim skromnym zdaniem pedzelki ze sklepu dla plastykow nie sa profesjonalnym sprzetem do stylizacji paznokci. Jedynie pedzle firm profesjonalnych daja pelne mozliwosci i komfort pracy. Nie warto oszczedzac na pedzlech bo to podstawowe narzedzie w naszym zawodzie i nawet jesli mamy produkty wysokiej jakosc, a pedzel byle jaki to nigdy nie wykorzystamy w pelni zalet dobrych produktow. Przekonałam sie o tym na własnej skorze, bo tez kiedys kupilam pedzel "dla plastykow", teraz pracuje pedzlem Entity i nie zamienie go na zaden inny :jj49 :jj49

co do pedzelka do akrylu - zgadzam sie w 100 procentach.
ale do zdobien - spokojnie mozna nabyc u plastykow, sa doskonale!

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 18, 2009 7:20 pm 

Anteko moja wypowiedz dotyczyla tylko i wyłacznie pedzla do akrylu :kwiatek:

Tytuł: Re: pędzelki
PostNapisane: Pn mar 16, 2009 12:52 pm 

a ja mam pytanko : jaki Waszym zdaniem jest najlepszy pedzelek do pracowania na żelu i co dla mnie najwazniejsze robienia ładnej linii usmiechu ?

Tytuł: Re: pędzelki
PostNapisane: Wt mar 17, 2009 10:17 pm 

ja ostatnio zakupiłam pędzelek do żelu entity i jest świetny naprawde końcówkę ma lekko zaokrągloną i naprawde miło sie nic pracuje aczkolwiek wiem tez ze świetne do żelu są christrio...choć sama nie mam ale jakos entity mnie bardziej przekonał:)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1