WIOSNA !
Teraz jest So lut 24, 2018 10:50 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr mar 27, 2013 3:47 pm 

Jaka jest różnica pomiędzy poszczególnymi lampami ledowymi ? Rozpiętość cen jest ogromna, z czego wynika, :niepewny: co wybrać?

PostNapisane: So sie 16, 2014 5:01 pm 

ja tam zadnej roznicy miedzy nimi nie widze, sama mam lampe led firmy krzak za 300zl i utwardza mi wszystko nawet niektore zele standardowe, wiec uwazam za placi sie za firme, takie jest moje zdanie a nadmienie ze mialam okazje przetestowc lampe led RA, ef, harmony

PostNapisane: Pn sie 18, 2014 11:22 am 

ja też śmiem twierdzić że płaci się za firmę, aczkolwiek podejrzewam, że te z Harmony mają lepsze ledy.... wszystkie firmy twierdzą, że lampa jest dożywotnia a moja lampa EF K18 rozsypała się na tydzień przed końcem gwarancji....... tak więc chyba lepiej kupić za 300 zł jakąś firmę krzaki niż wydać ponad 1000 zł na lampę która i tak sie rozleci

PostNapisane: Śr sty 21, 2015 3:02 pm 

Witam. Nie polecam kupowania jakichkolwiek urządzeń na tej stronie. Pod koniec 2013 roku odbyliśmy kilkudniowe szkolenie w Pruszczu. Przy okazji szkolenia, zakupiliśmy dwie lapy led za około 2 tyś zł. Pani bardzo uprzejmie doradziła nam zakup odpowiedniej lampy cyt.

"Witam,
Ja osobiście też bym wybrała tą lampę Elegance:)".

Tak też się stało. Niestety obie lampy zepsuły się w podobnym okresie czasu. Tuż po skończonej gwarancji (po okresie 12 miesięcy). Dosyć powszechną praktyką jest, że urządzenia elektroniczne się psują tuż po okresach gwarancyjnych za sprawą wbudowanych "czipów" lub też innej magii ze strony producenta. Ta lampa miała świecić wiele godzin. Nie przepracowała nawet 1%. Diody przypalały się, nawet po wymianie na nowe. Dwa urządzenia tej samej firmy i ten sam defekt, w tym samym czasie :/? Nie to jest w tym najgorsze. Największy problem jest w kontakcie z firmą (czy to dotyczy szkolenia czy też zakupów). Mili są przed zapłatą. Po zapłacie zaczyna się niemiła atmosfera. Dzisiaj pozwoliłem sobie zadzwonić i zapytać o to czy mają diody lub też parametry tych diod, które utwardzają żel. Przedstawiłem swój problem, Pani powiedziała, żebym wysłał do ich serwisu lampy (co jest celową zagrywką, kupujecie i płacicie 1000 zł za sztukę, a później się bujacie i dopłacacie za naprawę). Odpowiedziałem, że ja mam lampy już naprawione ale niestety nie mogę namierzyć odpowiednich diod do utwardzania (zakupiłem już kilka rodzajów i niestety nie utwardzają tak jak oryginalnie). Zapytałem czy mają może takie diody lub parametry, które pomogły by mi w zakupie odpowiednich. Dostałem odpowiedź, że niestety nie mają. Zapytałem więc jak mają zamiar je naprawić skoro nie mają i dostałem odpowiedź, że tego nie muszę wiedzieć. To jest właśnie profesjonalna obsługa "profesjonalnej" firmy, w której wydaliśmy pieniążki niemal wyrzucając je w błoto. Szkolenia nie są warte swojej ceny, kontakt po szkoleniach jest marny, wręcz żaden (deklarowali inaczej). Urządzenia tragiczne. Jedynie z czym nie było problemów to z prenumeratą ich gazetki - ale to nic nadzwyczajnego, tam nie ma się co popsuć. Dziękuję.

Strefa czasowa: UTC + 1