WIOSNA !
Teraz jest Cz cze 21, 2018 3:27 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Jaka firma do gabinetu???
Jean D'Arcel 0%  0%  [ 0 ]
SOTHYS 0%  0%  [ 0 ]
Isabelle Lancray Paris 33%  33%  [ 1 ]
Phyris 33%  33%  [ 1 ]
Thalion 33%  33%  [ 1 ]
Liczba głosów : 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 02, 2006 8:55 am 

ja do salonu wybrałam maski Bielendy - są najlepsze na jakich ja pracowałam
Bioline - wlsoka firma - zabiegi na kazdy problem,
BIOLOGIQUE RECHERCHE -francuska eksluzywna firma, tam maska 250ml kosztuje ok 400zł, ale naprawdę warto)
Więc mam 3 poziomy cenowe, tania Bielenda, srednia Bioline i BIOLOGIQUE RECHERCHE - wysoki próg, oferta dla każdej klientki.)
bea

Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 30, 2007 11:40 pm 

A czy któras z Was pracuje lub pracowała moze na Clarenie MayStara?

880-111-450

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 02, 2007 7:06 pm 

tak ja pracuje na clarena mey star i nie wyobrzam sobie zadnej innej.maja swietne zabiegi ,maski wosk to w ogole jest nie zawodny i nie jest jeszcze taka najdrozsza . :cool: polecam

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 02, 2007 7:30 pm 

Kaya napisał(a):
tak ja pracuje na clarena mey star i nie wyobrzam sobie zadnej innej.maja swietne zabiegi ,maski wosk to w ogole jest nie zawodny i nie jest jeszcze taka najdrozsza . :cool: polecam

Pytam dlatego ze bardzo duzo dobrego slyszalam o tej wlasnie marce, bylam na ich pokazie i przyznaje ze zainteresowaly mnie kosmetyki. Sama mialam okazje wyprobowac niektore z nich i przyznam ze jestem zaskoczona efektem (pozytywnym oczywiscie). Ale jednak wydaje mi sie ze wciaz malo znana jest ta firma wsrod kosmetyczek, albo to tylko moja sugestia.

880-111-450

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 28, 2007 3:38 pm 

moim zdaniem zawsze trzeba miec kilka marek zeby bylo w czyms wybrac. Tylko gorzej z fuduszami :(
Ja pracowalam min na:na gerard's-(maja swietne produkty do zabiegow czekoladowych, linia produktow do cery naczynkowej super!!) demika (chyba kazdy ja zna),ziaja,soraya, eva, bandi(bardzo fajne maski np mango), bielada. Kazda marka ma cos ekstra.

Salon LawaNails
ul.Lazurowa 14b
Warszawa
(22) 664 00 27
www.lawanails.pl

Tytuł:
PostNapisane: N cze 17, 2007 9:19 pm 

Zgadzam się z Lawista kazda marka ma jakiegos swojego konika trzeba tylko go wyłapac ...wydaje mi sie ze nie ma firmy która ma wszystko super, ja uwielbiam maski bielendy, ale np. norel ma super zabieg zurawionowy :) ale generalnie jestem bardzo za firma bielenda jesli chodzi o zabiegi na twarz :) dobra jakos w przystepnej cenie uwazam :d :brawo:

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 18, 2007 9:10 am 

Ja również pracuję na Clarenie i jestem bardzo zadowolona a moim ulubionym kosmetykiem jest maska Sensitive i płyn do demakijażu oczu i ust. Niedawno otworzyłam swój salon i z biegiem czasu chcę również wprowadzić kosmetyki Thalgo i Mary Cohr.

Tytuł:
PostNapisane: N gru 23, 2007 6:57 pm 

Ja pracuje na Bandi, a teraz wprowadzilam tez Clarene i jestem bardzo zadowolona.

Tytuł:
PostNapisane: So lis 15, 2008 9:05 pm 

A ja slyszalam opinie,ze Clarena jest skuteczna w seriach,czy wiecie cos na ten temat?Tez sie zastanawiam nad Clarena,ale rozwazam tez Janssena.Czy ktoras z was pracuje moze na Janssenie?

Tytuł:
PostNapisane: So lis 15, 2008 10:49 pm 

KAGI z tego co wiem bro pracuje na janssenie wiec odezwij sie do niej i z tego co sie orientuje jest bardzo zadowolona

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 12, 2009 11:18 am 

Ja tez szukam nowej firmy,czyms chce sie wyrozniac,a w tej chwili na kazdym zakrecie Clarena.
Co ciekawe,Clarena pisze ze jest firma hiszpanska,a moja szwagierka mieszka w Hiszpani i nic o niej nie slyszala,w googlach tez nic o Clarenie po za Polska nic nie znalazlam.
Co myslicie o Germani Capuccini ?

PostNapisane: Pn sty 18, 2010 11:09 am 

Podzielę się kilkoma, moim zdaniem istotnymi sprawami w doborze kosmetyków do gabinetu.Zauważyłam że klientki mają problem z zapamiętaniem nazwy firmy-dla nich Claris,Clarena itp to to samo,więc nie kierują się samą nazwą mark,ale chcą wiedzieć z jakiej półki-jakości są kosmetyki.Kierują się sugestiami kosmetyczki w doborze zabiegu-niewielka dla nich różnica 120 czy 180 a nawet 220 za zabieg na najlepszych środkach,najważniejszy jest spodziewany efekt.Jeszcze ciekawiej jest przy odsprzedaży kosmetyków do domu ,zapłacą prawie każdą cenę na kosmetyk z aktywnymi składnikami,ale oczywiście nie można sprzedawać tego samego środka drożej niż w innych salonach.W tej chwili wprowadziłam trzecią firmę do salonu bo mają dobrze skonstruowane protokoły zabiegowe-najprostszy zabieg składa się z kilku kroków i używanych kosmetyków i mają zaznaczone że dalsza część pielęgnacji musi się odbyć w domu,oczywiście po dokupieniu konkretnych kosmetyków,łatwiej to wtedy odsprzedać bo klientka nie myśli że próbuje jej coś wcisnąć ,tylko że to mus...Jedyny minus to że przy droższych markach pierwsze zatowarowanie jest dużo droższe ale i zysk jest szybszy.

PostNapisane: Cz mar 11, 2010 11:13 am 

Ja pracuję na Clarenie jestem bardzo zadowolona , ale również uzywam kosmetków bielendy, nan peeling ziołowy jadwigi (bardzo fajny dla młodych cer trądzikowych)
Ale zawsze marzyłam i jeszcze marzę o thalgo, ale jest droga

PostNapisane: Cz mar 11, 2010 11:58 am 

Trzeba przede wszystkim określic się, dla jakiej grupy klientów chce się świadczyc usługi. Jesli dla tych "kasiastych" to musisz wybrac droższą markę, o której moga klientki poczytac np w prasie branżowej jaką oferujesz klientkom do przeglądania podczas oczekiwania na zabieg...
Jesli chcesz zachecic młodziez (która jest zdana najczęściej na kieszonkowe od rodziców) musisz wprowadzic tanią markę, bo i cena usługi będzie o wiele niższa. Pamietaj ze mozesz wprowadzic i jedną i druga opcję, dzięki czemu będziesz miala ofertę dla bardziej i mniej zamożnych.

Nie wiem czy któras z Was pracuje lub pracowała na Rosa Graf...
Firma ta miala w swojej ofercie ampułki takie fajniusie...nie znalazłam ich do tej pory w ofercie żadnej innej firmy...no i tu pytanie do Was...moze Wy sie spotkalyscie z takim cudem, które aplikuje sie na skórę twarzy i skóra zmienia koloryt...na pewno mialo to jakąś tam zawartośc karotenu...bardzo dawno temu to widzialam, wiec nie jestem w stanie nawet powiedziec jakiego typu byla to ampułka...jednak jednym z jej działan była zmiana kolorytu skóry i zaraz po zabiegu klientka wyglądała, jakby miala podklad nałozony...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1