WIOSNA !
Teraz jest Cz lis 15, 2018 8:37 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz paź 14, 2010 10:47 am 

mam takie pytanie, zamierzam kupić parafinarke jednak najpierw chciałam sie dowiedzieć czy wogóle te zabiegi u was w salonie sa jeszcze popularne? wydaje mi sie że kiedyś częściej słyszało sie o parafine na dłonie i stopy , teraz jakoś mniej. no chyba że zbliża się zima a wtedy może zapotrzebowanie jest większe.
mam jeszcze jedno pytanie jak dbać by ten zabieg był naprawde higieniczny ? czy po każdej klientce wymieniacie parafinę na nową? i czy to wogóle sie opłaca?
pozdrawiam :kwiatek:

PostNapisane: Pn paź 25, 2010 11:52 am 

ja mam u siebie parafiniarkę, ale zabieg ten jest u nas mało popularny.
Niby wszyscy znają, ale nikt nie chce robić:/ parafiny nie wymieniam po każdej klientce, bo wolałabym już zupełnie wyeliminować ten zabieg z oferty- żaden to dla mnie interes, uważam, że dezynfekcja w zupełności wystarcza. Wiadomo, że przy widocznym schorzeniu, jak.grzybice, zanokcice itd zabiegu należy odmówić i wysłać do klientkę do lekarza.

PostNapisane: Śr paź 27, 2010 11:00 am 

Aby móc sobie pozwolić na wymianę całęj parafiny po klientce, to zabieg musiałby kosztować conajmniej 150zł :D
Przed zabiegiem oglądamy dłonie klientki, dezynfekujemy (np. Skinseptem), peeling, maska i do parafiny.
Natomiast stóp nie moczę - chyba że jest osobna wanienka - też na początku dezynfekuję, oglądam stan skóry i paznokci, przeważnie wykonuję pedicure a parafinę nakładam na wcześniej przygotowaną gazę (taka większa w aptece można kupić) i w to zawijam stopę.
Jeśli widzimy zmiany na skórze, które mogą sygnalizować grzybicę, zakażenia wirusowe lub bakteryjne - nie wykonujemy zabiegów wogóle.

PostNapisane: Cz maja 26, 2011 9:34 am 

Agnieszka opisz dokładnie jak robisz parafinę na stopy , jak nakładas ją na ta gaze?

Strefa czasowa: UTC + 1