WIOSNA !
Teraz jest Śr gru 12, 2018 12:15 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: Wt lis 23, 2010 8:30 pm 

pewnie koszt takiego zabiegu zależy od tego, gdzie je będziesz robić. Ale jak już chciałabyś sobie takie kępki zrobić to nie lepiej byłoby kupić takie kępki i zrobić samemu ?? na pewno wyjdzie taniej ;)
poza tym ja myślę, że jeśli już decydować się na przedłużanie rzęs to lepiej metodą 1:1. Efekt lepszy, tylko, że koszty wyższe bo z tego co wiem to wahają się od 450 zł do 900 zł ;/

PostNapisane: Wt lis 23, 2010 11:12 pm 

Witam wszystkich po przerwie:)

Szczerze to przedluzanie 1:1 jest chyba najlepsze i najefektywniejsze, najczesciej jest wykonane z wysokiej jakosci materialow i z tego co wiem rzesy sa naturalne. Nie widzialam jeszcze oferty za 900 zl, ale faktycznie standardowa cena w salonach to okolo 400-600zl, ale juz widzialam efekty z mniejszych salonow, albo od dziewczyn po szkoleniach robiacych to za ok 200zl.

O kepkach sie wypowiem tyle ze ładny efekt daja, ale sa jak dla mnie okazjonalne np na jakas impreze albo cos w tym stylu. Niestety ale wiekszosc tych kepek dostepnych w sklepach to syntetycznie materialy na jeden raz. Ja sobie zrobilam to w domu i efekt byl zadowalajacy, trzymalo sie fajnie, ale jak nastepnego dnia umylam buzie, a oczy mialy kontakt z woda to doczepione rzesy sie zdeformowaly i kazda kepka nagle skleila mi sie w jedna lub 2 rzesy i wygiely sie w rozne strony.....wiec polecam na wyjscie i faktycznie radze zaopatrzyc sie w jakis plyn do rozpuszczania tego kleju :)

To tak z wlasnego doswiadczenia :dziewczynka:

Obrazek

PostNapisane: Pt lis 26, 2010 11:25 am 

U mnie w Salonie jest to koszt od 10 do 30 zł w zależności od ilości doklejonych rzęs a efekt to 3 do 5 dni.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1