Forum Euro Fashion
http://www.forum-ef.pl/

solarium
http://www.forum-ef.pl/viewtopic.php?f=25&t=13487
Strona 1 z 1

Autor:  Katarinasob [ Pn gru 06, 2010 4:56 pm ]
Tytuł:  solarium

Hej, czy macie u sibie solarium? Pytam, bo chcę kupic ale kompletnie niewiem jakie sa dobre. I niewiem na jakie sie zdecydować, kupowałyscie używane? czy to po zakupie od razu lampy wymienic? szukam tak do 20tys. czy najlepsze sa z firm ergoline i mega sun? Wymiencie mi modele jakie macie i piszcie czy równo,szybko opalają..

Autor:  jowka [ Śr gru 08, 2010 9:28 am ]
Tytuł:  Re: solarium

pw poszło:)

Autor:  Katarinasob [ Wt cze 07, 2011 8:25 pm ]
Tytuł:  Re: solarium

czy macie łózka u siebie? z jakich firm?ile jest klientek w ciagu dnia? jakie macie rachunki za prad?

Autor:  natalkaa91 [ Wt lis 05, 2013 1:47 pm ]
Tytuł:  Re: solarium

Hej :)
Ja w ogóle nie korzystam z solarium, jestem przeciwniczka i według mnie jeśli kobieta w okresie zimowym wygląda jak pomarańczka to jest to bardzo nie naturalne :)

Autor:  Doniaa [ Wt lis 05, 2013 11:51 pm ]
Tytuł:  Re: solarium

Pracowałam kiedyś w solarium , rachunki były astronomiczne szczególnie zimą, latem mniejsze.

Autor:  Sasikr [ Cz lis 07, 2013 2:17 pm ]
Tytuł:  Re: solarium

To już są oboby, które przesadzają. Ja nie mam nic przeciwko solarium, ale z umiarem.

Autor:  Bucia [ Pt lis 08, 2013 12:14 pm ]
Tytuł:  Re: solarium

Przepraszam poprzedniczkę nie chęburazić ale jeśli pracowałaś w solarium to nie do końca wiesz wszystko o rachunkach
Mam solarium i to 2 łóżka zarabiają na siebie i czynsz to nie czasy kokosów solariowych ale jeśli cena za min będzie rozsądna a nie wieczna promocja po kosztach to nie stracisz
Kupowałam łóżka używane ergoline są najpopularniejsze i wygodne oraz lubiane przez klientów
Obecnie będę jedno zmieniać na nowsze więc sprzedaję-chcesz obejżeć wpadnij

Autor:  neonka [ Pt lis 08, 2013 1:24 pm ]
Tytuł:  Re: solarium

Myślę nad solarium, jako uzupełnienie oferty, ale szczerze mówiąc nie znam się na tym. Nie wiem, czy aby konkurencja nie jest już za duża. Czy te z was które mają solarium mogą powiedzieć, czy gra jest warta zachodu?

Autor:  manille [ Wt lut 11, 2014 11:30 pm ]
Tytuł:  Re: solarium

Nie wiem jak Wy, ale jak widzę osoby korzystające 2-3 razy w tygodniu z solarium i gdy widze, jak niszczy swoją cerę, to zastanawiam się, co niektóre osoby widzą w tym solarium...

Autor:  Bucia [ Cz lut 13, 2014 12:53 pm ]
Tytuł:  Re: solarium

Solarium to nie tylko opalenizna to także dawka promieniowania którego zimą nam brak a potrzebne jest do wytworzenia w organizmie bardzo ważnej wit D3 - oczywiście cała nagonka na solaria jest przez "kogoś" rozpoczęta i trwa nie z powodu raka skóry ale po to właśnie by sprzedawać suplementy diety
Nie zapomnijcie o słońcu tak zdrowym i potrzebnym ,którego jednak nie da się wyłączyć i nawet w cieniu oraz w dni pochmurne oraz przez szyby mieszkań i samochodów szkodliwe promieniowanie operuje Tu nikt nie alarmuje jak rodziny z małymi dzićmi plażują cały dzień w ostrym słońcu i wierzą że jak raz rano posmarują się kremem z filterm są bezpieczni! Nie wiecie też że same te kremy nie są obojętne dla waszego zdrowia to wszystko jest chemia i dla biznesu Dlaczego tak nie nagłaśnia się działania promieni słonecznych- poprostu z tym nic nie da się zrobić, można jedynie sprzedawać kremy z filtrem i do opalania a już z solarium inna bajka tu da się wkręcić slogan " opalaj się zdrowo" zachęcający do kupowania i zażywania w dużych dawkach karotenu- dowiedzcie się jednak czy to jest zdrowiej, bo zażółcenie skóry w tym przypadku jest objawem zatrucia wątroby ale tego wam w reklamie nie powiedzą.
Ktoś nieżle zarabia na wierze w reklamy Wszystko dla ludzi ale rozsądnie i z umierem Jak zimą kilka razy w sezonie wejdziesz na solarium na 5-8 min nie narazisz sie na utratę życię i zdrowia bardziej jak łykając wszystkie polecane w zamian "bezpieczne" suplementy, które w polsce wg prawa nawet nie muszą być przebadane odnośnie składu i działania substancji czynnej oraz jej zawartości .

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/