Forum Euro Fashion
http://www.forum-ef.pl/

Osocze bogatobiałkowe
http://www.forum-ef.pl/viewtopic.php?f=25&t=19447
Strona 1 z 1

Autor:  Kawka2 [ Wt gru 04, 2012 9:08 pm ]
Tytuł:  Osocze bogatobiałkowe

Dziewczyny czy słyszałyście o ostrzykiwaniu twarzy osoczem bogatobiałkowym?http://www.medycynaurody.pl/ Zdecydowałam się na ten zabieg, bo widziałam u koleżanki efekty. Miała na twarz ten zabieg i jest mega zadowolona. Jestem na stronie kliniki, która się w tym specjalizuje. Przeczytałam o Pani Gauer w Gali i znalazłam ją w Klinice Medycyny urody w Warszawie. Spójrzcie i dajcie znać jak miałyście coś takiego. Koleżanka miała i jej twarz jest bardziej jędrna. Miała 3 zabiegi i za pół roku kolejną serię.

Autor:  jowka [ So gru 08, 2012 12:55 pm ]
Tytuł:  Re: Osocze bogatobiałkowe

a jak cenowo wychodzi?

Autor:  siamon [ So cze 22, 2013 12:23 pm ]
Tytuł:  Re: Osocze bogatobiałkowe

ciężko jest powiedzieć czego sanepid będzie wymagał bo, jak to mówią "co kraj to obyczaj" czytaj co stacja to inne wymagania wiec w tej kwestii najlepiej dowiadywać się u źródła czyli w Twojej lokalnej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej, co do PKD zgłaszając/rejestrując swoją działalnosć w miejscowym urzędzie, pani która będzie przyjmowac Twoje zgłoszenie na pewno Ci pomoże i podpowie co wpisać w poszczególne rubryczki

Autor:  Luckitrans [ N cze 30, 2013 2:30 pm ]
Tytuł:  Re: Osocze bogatobiałkowe

jowka napisał(a):
a jak cenowo wychodzi?


Cenowo to wychodzi z 1200 zł. Podobno to nic pozytywnego i nie przynosi to żadnych pozytywnych efektów. Mogą np. pojawić się krwiaki jako efekt wielokrotnych nakłuć oraz niewielkie ślady po nakłuciach.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/