WIOSNA !
Teraz jest Cz sie 16, 2018 1:20 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn paź 15, 2012 2:36 pm 

czesc Dziewczyny nie bylo mnie dlugo mozecie mnie nie pamietac Sentymenty i poszukiwania pracy przyciagnely mnie tu spowrotem Bo jak sie kocha paznokcie....... to nie ma nic ponad Cudne miejsca pracy Eleo wielki uklon w Twoja str za stworzenie takiego miejsca Ogromnie mi sie podoba
Ostatnio zmuszona zmiana pracy zaczelam zastanawiac sie nad zajeciem ktore daloby mi satysfakcje i dochod choc nie zawsze idzie to w parze Kolezanka podsunela pomysl z moim dawnym marzeniem i zaczetym biznesikiem ktorego nie pociagnelam do konca Teraz zastanawiam sie znow nad stylistyka paznokci ale nie wiem czy podolam Przez 5 lat zmienilo sie sporo ja wyszlam z wprawy i stoje na rozdrozu Troche mnie ponioslo bo tematyka zakladki jest inna ale tak sie zachlysnelam kiedy zobaczylam Wasze piekne miejsca pracy ............... Buziaczki dla Was wszystkich tych co znam i nie znam :dziewczynka:

PostNapisane: Wt paź 16, 2012 5:41 pm 

Betty :luzak: chyba nie podejrzewasz nas o taką sklerozę? Ja Cię pamiętam bardzo dobrze, warsztatów u Ewki się nie zapomina :hahaha: , a z paznokciami to jak jazda na rowerze, siadasz i jedziesz. Pozdrawiam

PostNapisane: Wt paź 16, 2012 6:02 pm 

Tesi jak ja sie ciesze ze zostalam w pamieci - bedzie mi łatwiej lece przywitac sie z reszta <3 :kwiatek:

PostNapisane: Cz sty 03, 2013 2:23 pm 

:hello: Dziewczyny :) Nowy Rok przyniosl mi niespodzianke ktorej nie spodziewalam sie wogole ....... na mej drodze poszukiwania pracy od czterech m-cy pojawila sie szansa zaczecia swojego biznesiku Dziwczyna ktora robila paznokcie w salonie fryzjerskim zrezygnowala i szybko musialam zaczac myslec czy biore te szanse czy tez nie Jednym slowem moje 5 min !!!! Nadal jestem w lekkim szoku z nieswiadomoscia co mnie czeka Spelnia sie moje marzenie sprzed dobrych paru lat hmm.... Wariacja totalna Staram sie ogarnac temat w krotkim czasie brak mi rozeznania w sprawach rozliczen jaka wersja jest korzystniejsza jak ogarne klientki bo chcialabym dobrze i szybko ale nie wszystko sie da odrazu Pamietacie swoje poczatki? lekka panika i male podniecenie z tego powodu Moze podsuniecie mi jakies dobre rady Buzka pozdrawiam

PostNapisane: N sty 06, 2013 12:35 pm 

przejmiesz rozkręcony interesik, czego chcieć więcej?:) Najważniejsze, że nie zaczniesz od zera:) na początek proponowałabym rozliczanie się ryczałtowo, a później sama zdecydujesz:)

PostNapisane: Pn sty 07, 2013 11:39 am 
moderator

Gratulacje!
Moja rada jest taka abyś od samego początku dbała o swoje klientki i je rozpieszczała aby do Ciebie wracały. Sama usługa przedłużania czy pielęgnacji paznokci to nie wszystko. Niektóre Panie przychodzą się zrelaksować i odpocząć od codzienności. Nie oszczędzaj na kawie w ładnej filiżance i np. czym słodkim. Opakowanie wafelków nie kosztuje fortuny a z pewnością zostanie docenione przez klientkę.
Pamiętaj o dezynfekcji jest bardzo istotna!

PostNapisane: Pn sty 07, 2013 3:58 pm 

bardzo bardzo dziekuje zapamietam szczegoly i drobne przyjemnosci sa faktycznie bardzo wazne Sama to lubie i napewno wezme sobie do serca kazda wazna wskazowke i porade Dziekuje za mile slowa Pozdr z zimnej Gdyni :kwiatek: :kwiatek:

PostNapisane: Cz sty 24, 2013 12:26 am 

właśnie, najważniejsze jest to, żeby potraktować klientkę tak jak Ty chciałbyś być potraktowana ;) życzę powodzenia! na pewno się uda, trzymam kciuki!

PostNapisane: So mar 09, 2013 10:31 am 

Ja też proponuje zawsze posiadac aktualny numer czasopisma Dzieki temu klientki mogą łatwiej zobrazowac swoje oczekiwania sugerujac sie moda no i zaobserwuja zmieniajacy sie trend, zapoznaja sie nowinkami. Wazne tez jest jej odczucie ze nie machnelysmy kilka przelotnych pisemek, ktore leza tam ciagle te same co wizyta ;)

PostNapisane: Cz paź 03, 2013 12:53 pm 

Julitka napisał(a):
Ja też proponuje zawsze posiadac aktualny numer czasopisma Dzieki temu klientki mogą łatwiej zobrazowac swoje oczekiwania sugerujac sie moda no i zaobserwuja zmieniajacy sie trend, zapoznaja sie nowinkami. Wazne tez jest jej odczucie ze nie machnelysmy kilka przelotnych pisemek, ktore leza tam ciagle te same co wizyta ;)

Dokladnie, moja corka ciagle to powtarza

PostNapisane: Śr paź 16, 2013 6:13 pm 

Mnie również podoba się ten wzór, znajoma ma podobny w swoim salonie.

PostNapisane: Wt lis 05, 2013 8:05 pm 

Zgadzam się z przedmówczynią. Jest to bardzo ciekawy wzór.

PostNapisane: Cz sty 02, 2014 10:52 pm 

Prawda. zgadzam się co do czasopisma, zawsze łatwiej zdecydować się na jakieś propozycje z czasopisma

PostNapisane: So mar 08, 2014 11:52 am 

śliczny gabinecik

PostNapisane: Wt lip 22, 2014 9:54 am 

zgadzam się z Wami w 100% trzeba w ten sposób dbać o klienta no i o swój biznes

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 150 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC + 1