WIOSNA !
Teraz jest Śr cze 20, 2018 5:40 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt lis 15, 2013 4:15 pm 

Spojrzeć w lustro krytycznym wzrokiem!

PostNapisane: Wt lis 19, 2013 12:55 am 

Mnie przy odchudzaniu motywowało to, że waga spada. Nie ważyłam się jednak za często (góra raz na tydzień, lub dwa). Poza tym najbardziej motywująco działały na mnie moje zdjęcia gdy byłam szczupła (bo przytyłam ponad 30 kilo w ciąży). Wiedziałam, że skoro szczupła byłam to wytrwam na diecie i powrócę do dawnej sylwetki. :)

PostNapisane: Pn lis 25, 2013 7:58 pm 

Kasaiara napisał(a):
Spojrzeć w lustro krytycznym wzrokiem!

Zgadzam się w stu procentach!

PostNapisane: Śr gru 04, 2013 9:09 pm 

Motywacja motywacją ale ważne jest nagradzanie samej siebie za sukcesy :) np. jeśli do końca miesiąca schudnę 3 kg, pójdę do dobrej restauracji albo wypiję butelkę czerwonego wina a co! Najtaniej kupić kilka w necie http://winaslodkie.com/ i można szaleć ;)

PostNapisane: N gru 08, 2013 11:09 pm 

Mnie mobilizuje założenie ciucha, w który mieściłam się dwa miesiące temu, a teraz wyglądam w nim jak potwór :(

PostNapisane: So lut 01, 2014 10:41 am 

Lipari napisał(a):
Mnie mobilizuje założenie ciucha, w który mieściłam się dwa miesiące temu, a teraz wyglądam w nim jak potwór :(

To nie wiem ja się staram działać odwrotnie na ten przykład. Czyli (spalam) i wchodze w ciuchy w które przez ostatni czas się nie mieściłam. Jeśli chodzi o motywacje to są różne, niktórzy kupują mniejsze ciuchu i dążą do tego, żeby w nie wejść inni po prostu chcą lepiej wyglądać. Dużo zależy od nastawienia, warto po pierwsze przeanalizować swój jadłospis to co jemy. Od pewnego czasu staram się jeść zdrowo dlatego między innymi zawsze mówię mężowi, kupuj zdrowo ostatnio dość mocno poszłam w produkty wegetariańskie, ale też szukam bezglutenowych. Może to wyjście dieta bezglutenowa jest ostatnio dość mocno nagłośniona.

PostNapisane: N lip 13, 2014 9:43 pm 

Silna wola i joga <3 powiem Wam, ze nie spodziewałam sie takich efektów, szczególnie na nogach! jeśli wiec marzycie o idealnych nogach to albo balet, albo joga :D ja ćwiczę sobie w domowym zaciszu i jest super z każdym dniem czuję się lepiej. Sprzęt i poradniki kupiłam w internetowym sklepie- http://jogastyl.pl/, Polecam, bardzo duży wybór.

PostNapisane: Pn lip 28, 2014 9:49 am 

Motywacja, to bardzo ciężka sprawa. Ja jestem na diecie, ze względów zdrowotnych, więc jeżeli nie chcę sobie zaszkodzić muszę się do niej stosować, a byłam zmuszona do zrezygnowania lub ograniczenia większości smakołyków, za którymi przepadałam. Da się, choć mi na początku pomagał dobry dietetyk.

PostNapisane: Pn lut 02, 2015 12:29 am 

trzeba sie wziąć do roboty i tyle :)

PostNapisane: Cz lut 05, 2015 11:03 am 

Może nie uwierzycie, ale mnie najbardziej zmotywowała sukienka, którą upolowałam na stronce z używanymi rzeczami odkupuj.pl.:D Kupiłam ją, pomimo, że była 2 rozmiary za mała, a wiadomo, na takich portalach zazwyczaj jest 1 sztuka danej rzeczy. Nie mogłam się oprzeć. Powiem Wam, że brakuje mi już tylko 1 rozmiaru mniej i wcisnę się w moją sukieneczkę:)

PostNapisane: So lut 28, 2015 10:33 pm 

Na mnie bardzo fajnie działa perspektywa kupowania ubrań w mniejszym rozmiarze:) Często zaglądam na różnego rodzaju wyprzedaże odzieży sportowej i obuwia do http://www.badmin.pl/wyprzedaze.php?osCsid=b0bcc0be029e0ebad87f276ebd55b1b6 i zawsze coś fajnego sobie upoluję. Kiedy już dostaję nowe ubrania szybko je zakładam i ćwiczę, żeby następnym razem móc kupić sobie coś jeszcze mniejszego itd.:)

PostNapisane: Cz mar 05, 2015 10:21 pm 

wydrukować i powiesić na lodówce

Załączniki:
image.jpg
image.jpg [ 50.18 KiB | Przeglądane 5979 razy ]
PostNapisane: Pn mar 09, 2015 1:43 pm 

Oblabobla napisał(a):
wydrukować i powiesić na lodówce

Niezłe! :D

PostNapisane: Cz kwi 30, 2015 12:29 pm 

Mnie motywuje chęć zmiany na lepsze, oraz to, że facet którego lubię jest wojskowym, więc siłą rzeczy jest wysportowany, a chciałabym kiedyś móc sobie z nim pobiegać na równi ^^

PostNapisane: Pt maja 08, 2015 8:19 am 

jak nie ma motywacji, to może wczasy odchudzające?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1