WIOSNA !
Teraz jest So lip 21, 2018 10:42 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz lut 05, 2009 3:15 pm 

klientki niestety są bardzo różne!!!ja jakis czas temu doświadczyłam bardzo niemiłego tematu.otóż- zadzwoniła pani z pretensją,ze kiedy chciała sobie zdjąć paznokcie,one podeszły jej krwią!!!zrobiła z tego taki dramat,ze wyobraziłam sobie masakrę na jej dłoniach.miałam wtedy urlop.specjalnie przyjechałam do niej i ...kiedy zobaczyłam jej ręce,myślałam,że wyjdę z siebie!!!żadnej krwi nie było,po drugie,paznokcie na swoim miejscu!!!!wyobrażacie sobie co czułam?kiedy widziała moją minę,tłumaczyła,ze nie wiedziała jak mnie z urlopu ściągnąć,a jedzie nad morze i musi miec uzupełnione paznokcie!!!zagotowałam się!!!oczywiście nie zrobiłam jej tych paznokci,delikatnie(choć wcale nie miałam ochoty na delikatność)odmówiłam!!!!cholera jasna tak się nie robi,powiedziałam,że wystarczyło powiedziec prawdę,a pewnie przyjęłabym ją,za kłamstwo i taką formę nie została obsłużona...

czy doświadczyłyście kiedyś czegoś takiego?może lepsze historie Wam się zdarzały?

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 05, 2009 3:32 pm 

To naprawde oburzajace.Niektorzy ludzie nie maja za grosz taktu.Postapilabym tak samo jak ty.Mnie doprowadza do nerwicy umawianie sie na wizyte poprzez SMS-y.Prosciej byloby zadzwonic a juz na pewno logiczniej.Pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 05, 2009 7:50 pm 

oj tak,sms-y są poniżej pasa.niedosyć,że dłużej umaia się na wizytę,to jeszcze narażają nas na koszty.ja szczerze mówiąc nie reaguj na takie zaczepki.moje klientki wiedzą,że tego nie lubię,a nowe sprowadzam do parteru szybciutko.ogólnie fajna branża,ale oczywiście są wyjątki

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 05, 2009 10:23 pm 

jak ja bylam na wakacjach to tez jedna potrafila mi napisac ze chce na pazury ale to juz! nie odpisalam wiec laskawie zadzwonila z zadaniem ze ona chce juz! powiedzialam grzecznie ze jestem 300km od niej a ona jak by nie syszala chce juz. powiedzialam ze jak chce juz to niech wsiada w pociag i przyjedzie to jej zrobie i gadka sie skonczyla. denerwujace sa takie Panie.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 05, 2009 10:28 pm 

ja to nie rozumiem jak mozna tak kogos traktowac,ona chce juz..a co ty jestes jej sluzaca czy kim ze sie tak odnosi?oj ja takiej to bym juz odpowiednia wiazanke poslala...u mnie znowu jedna jeest taka,ze nigdy kasy nie ma...zawsze pyta czy moze nastepnym razem zaplacic,znowu drugiej zawsze robie pazurki za darmo,a jak moj maz obcina u niej wlosy to bierze kase normalnie;/z tym ze robi to u matki w salonie...na szczescie ja u jej mamy znizki mam:D

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 05, 2009 10:35 pm 

Natalinka ale dlaczego za darmo, jak ty masz zniżki to jej tez zniżki daj, ale nie daj się rolować ze za darmo robisz
ja mam inaczej- z urlopu nigdy nie zostałam ściągnięta, ale kiedyś dostałam tel o 6 rano że klientka właśnie złamała paznokcia i przyjedzie do mnie po pracy kużwa jakby nie mogła zadzwonić póz niej, albo o 20 w sobote dzowni jedna że ona bedzie zza pól godzinki u mnie czy jestem jeszcze w slonie, normalnie jakbym tam mieszkała- mnie by było wstyd tak do ludzi dzeonic ale niektóe wcale nie zwazaja na to

tel. 506613397

Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 05, 2009 10:44 pm 

hm..robie jej za darmo dopoki nie mam kursu,po kursie raczej sie juz nie pozywi u mnie... :dziewczynka:

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 06, 2009 9:42 am 

nie ma za darmo !!! za darmo to sobie moge zrobić :) :)
dziewczyny trezeba się cenić.
kiedyś klientka klóciła się ze mną o zlotówkę. skoro jej nie wstyd targować się ze mna o taką wielką kasę ...... to dlaczego ja mam cały czas obniżać cenę usługi

my musimy szanować naszą pracę jesli nie bedziemy to klientki tez nas szanować nie bedą

czasem klientki straszą mnie że gdzieś indziej jest taniej.
tłumaczę że moja praca i moje matriały tyle kosztują. nigdy nie mówie np że tam za rogiem to fatalnie robią tylko mówię ze niech spróbuje i zawsze moze do mnie zadzwonic :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 06, 2009 10:48 am 

do mnie przychodza 3 kolezanki. i one jakos sie nagabuja ze zawsze ktoras chce znizke. ja im mowie ze i tak maja znizke za to ze sa stalymi klientkami, na co one odszczekuja tekstem "no to moze my juz skonczymi z tymi paznokciami". Ja zawsze mowie ze nie ma problemu i ze moga skonczyc. Ale jakos jeszcze im sie skonczyc nie udalo i twardo przychodza.

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 06, 2009 8:18 pm 

oj dziewczyny, ja bym wam mogla takich historii nawrzucac...
najswiezszy hit, sprzed tygodnia dokladnie- pierwsza w nocy, pan dzwoni swoja dziewczyne zapisac na pazurki... ale ja nie jestem taka grzeczna, odmowilam w taki sposob, ze sie nie pojawila do dzisiaj :)
... i w ogole tegni nie zaluje!!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pt lut 06, 2009 10:23 pm 

no to znajdz chwilke i wypisz ciekawostki :)

Tytuł:
PostNapisane: So lut 07, 2009 1:51 am 

Wg mnie to na pazurki powinno sie miec drugi telefon komórkowy, i noc , urlop i takie momenty kiedy ostatnia rzecza jest mysl o pracy, powinien zostac wyłączony i na poczcie głosowej nagrana stosowna wiadomosc, w stylu: ze obecnie nie jestes dostepna prosze zadzwonic o innej porze. lub cos podobnego. Praca nie moze zakłócac chwil tak szczegolnych jak wolne wlasnie sen itp. Skoro niektorzy ludzie tego nie rozumieja trzeba sie przed nimi skutecznie "bronic". Chyba ze ktos rzeyczy sobie "byc na zawolanie" w co watpnie :P ale wtedy mozna nie wylaczac tego telefonu i by "na pogotowiu" :D

Tytuł:
PostNapisane: So lut 07, 2009 6:37 pm 

Dziewczyny litości, jeśli klient dzwoni i nęka nas niezależnie od pory każdy telefon ma taką magiczną funkcję jak "wycisz". Wciskamy guziczek i już. Jaki problem? Śmieszne jest narzekanie na nocne telefony bo jeśli nie chcemy nie odbieramy. Fakt że są pewne zasady i telefonowanie po 22 jest przejawem braku kultury ale są na to sposoby.

Tytuł:
PostNapisane: So lut 07, 2009 7:55 pm 

Dokładnie ... Ja zawsze swój urlop planuję z dużym wyprzedzeniem i zawsze mówię swoim klientkom, że w danym terminie mnie nie będzie i koniec kropka !!! Z reguły zawsze urlop spędzam za granica więc wyłączam na ten czas telefon i korzystam z telefonu męża więc problem mam z głowy... Choć raz zdarzyło mi się usłyszeć od jednej z moich klientek na szczęście już byłych klientek, że dopiero co byłam na urlopie a już się znów gdzieś wybieram na co jej odpowiedziałam "... że ktoś musi mieć lepiej , żeby ktoś mógł mieć gorzej ... "
Ale pamiętam zdarzenie z przed kilku lat jak byłam potwornie chora, miałam 39 temp i o bożym świecie pojęcia nie miałam , była niedziela godzina 13h a w progu mojego domu stanęła jedna z klientek ponieważ telefonu nie odbierałam a wiedziała gdzie mieszkam bo ona się na randkę umówiła a sobie paznokieć złamała... Myślałam , że szału dostanę !!! Oczywiście taką wiązankę jej mój mąż posłał , że już się więcej nie pojawiła co nie ukrywam było mi bardzo na rękę...

Tytuł:
PostNapisane: So lut 07, 2009 9:09 pm 

dziewczyny to straszne co Wy piszecie... ja tak samo mam pelno klientek ktore bezczelnie pisza smsy. I jak sie uzbiera tak ladnie pare osob ktorym mam odpisywac (najczesciej sie konczy na 3-4smsach) Szlag mnie normalnie trafia, a jak nie odpisze - to od razu obrazone albo mysla ze ja nie mam czasu ze mi nie zalezy etc. a komu to powinno zalezec?? nie maja kasy na zadzwonienie do mnie, a na PAZNOKCIE tak??
Albo sluchajcie z kolezankami albo "znajomymi" to mam najgorszy problem, jak ktoras chce pazurki to od razu wszystkie moje przyjaciolki to sa!!!!!
Jedna dzwonila owego czasu i pytala sie ile zaplaci, to jej zaspiewalam normalna cene 85zl, jaki byl moj szok jak nastepnego dnia przyszla robilam jej paznokcie a ona w polowie mi mowi ze ma TYLKO 60zl, i kuzwa cooo? i co ja mam z nia zrobic, ale na paliwo w samochodzie to ma zeby do mnie przyjechac... i w ogole tak bezczelnie mowic , nawet nie proponujac ze da mi reszte za tydzien czy dwa. Dokladnie wiedziala ile bedzie musiala zaplacic... Mi normalnie mowe odebralo, ale juz wiem jak takim ludziom odpowiadac, czlowiek uczy sie na wlasnych bledach. ALe ja bym nie potrafila komus tak powiedziec.. naprawde zero szacunku :dno:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1