WIOSNA !
Teraz jest Pn gru 17, 2018 4:37 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr mar 03, 2010 2:39 pm 

Całą ciąże pracowalam i nie bylo przeciwskazan...jedyny minus to taki, ze trzeba uważac w pozycji siedzącej...moja Weronia tak sie wbiła pod żebra, ze niestety musiałam miec cesarke:-/
Jesli chodzi o klientki...tylko raz mi sie zdarzyło, że klientka byla w ciąży i....dowiedziala się tego ode mnie...po prostu na drugi dzien odpadły jej akryle...co do jednego:)))

W każdym razie nie ma przeciwskazan...no chyba ze pracujesz akrylami i kogos drazni zapach...ale wtedy proponujesz zele i juz:) albo bezzapachowy liquid:)))

Pozdrawiam:)

PostNapisane: Cz mar 04, 2010 12:27 am 

majtkistringi napisał(a):
Całą ciąże pracowalam i nie bylo przeciwskazan...jedyny minus to taki, ze trzeba uważac w pozycji siedzącej...moja Weronia tak sie wbiła pod żebra, ze niestety musiałam miec cesarke:-/
Jesli chodzi o klientki...tylko raz mi sie zdarzyło, że klientka byla w ciąży i....dowiedziala się tego ode mnie...po prostu na drugi dzien odpadły jej akryle...co do jednego:)))

W każdym razie nie ma przeciwskazan...no chyba ze pracujesz akrylami i kogos drazni zapach...ale wtedy proponujesz zele i juz:) albo bezzapachowy liquid:)))

Nie pytalam tutaj o metode zelowa czy akrylowa i co bedzie dla mnie dobre, bo wiem ze nie ma przeciwwskazan do przedluzania paznokci w okresie ciazy.
Moje zapytanie bylo odnosnie kursow dodatkowych, czy jest sens robic od razu kurs ze zdobienia czy frezarke kiedy dopiero zaczyna sie kurs z przedluzania czy lepiej pozniej zaczac po ogolnym zapoznaniu sie i przecwiczeniu przedluzania..

Wiec nie rozumiem co za maslo maslane mialo cos wspolnego z moim postem :ble:

PostNapisane: Cz mar 04, 2010 12:45 am 

Cytuj:
Nie pytalam tutaj o metode zelowa czy akrylowa i co bedzie dla mnie dobre, bo wiem ze nie ma przeciwwskazan do przedluzania paznokci w okresie ciazy.
Moje zapytanie bylo odnosnie kursow dodatkowych, czy jest sens robic od razu kurs ze zdobienia czy frezarke kiedy dopiero zaczyna sie kurs z przedluzania czy lepiej pozniej zaczac po ogolnym zapoznaniu sie i przecwiczeniu przedluzania..

Zacznijmy od tego, ze odpowiedz dla Ciebie to byla następująca" MASŁO MAŚLANE" (czytaj: naucz sie poprawnie budowac zdania to moze ktos to zrozumie i raczy Ci odpowiedziec...choc jakbys nie zauwazyła to forum dla profesjonalistów, a o kursy dodatkowe pytaj sie na kursie podstawowym, jak sie na niego zdecydujesz...bo z tego co tu starasz sie napisac wynika, ze nie masz bladego pojecia i jestes jedną z wielu samouczek, które szukają ratunku jak sie nauczyc czegos jak najtanszym kosztem...sorka...ale to żenujące:-/)

A odpowiedz moja którą cytujesz, była do założycielki tego tematu...no ale żeby to zatrybic trzeba czytac ze zrozumieniem...wiec na chwile obecna odpusc sobie kurs paznokciowy i wracaj do szkoly na lekcje j.polskiego, bo z klientkami tez trzeba umiec rozmawiac, wiec kiedyś na pewno Ci się to przyda.

Milej nauki...pozdrawiam. :w_mur:
Cytuj:

PostNapisane: Cz mar 04, 2010 1:29 am 

Cytuj:
Zacznijmy od tego, ze odpowiedz dla Ciebie to byla następująca" MASŁO MAŚLANE" (czytaj: naucz sie poprawnie budowac zdania to moze ktos to zrozumie i raczy Ci odpowiedziec...choc jakbys nie zauwazyła to forum dla profesjonalistów, a o kursy dodatkowe pytaj sie na kursie podstawowym, jak sie na niego zdecydujesz...bo z tego co tu starasz sie napisac wynika, ze nie masz bladego pojecia i jestes jedną z wielu samouczek, które szukają ratunku jak sie nauczyc czegos jak najtanszym kosztem...sorka...ale to żenujące:-/)

Nie mam bladego pojecia, dlatego ide na kurs bo po to chyba on jest?
Nie robilam paznokci ani razu w zyciu i nie wybieram sie na kurs kierujac sie najtanszym kosztem, inaczej nie szukalabym informacji na forum ef.
Skoro dla Ciebie jest maslem maslanym to co napisalam to nie odpisuj, bo nie potrzebne do niczego jest twoje krytykowanie mojej "niepoprawnej" twoim zdaniem pisowni.

Szkoda, ze na forum przeznaczonym dla profesjonalisow znajduja sie tak nie mile osoby jak Ty- psujace reputacje calego forum, chyba po to ono jest zeby sie pytac i szukac pomocy?

Cytuj:
A odpowiedz moja którą cytujesz, była do założycielki tego tematu...no ale żeby to zatrybic trzeba czytac ze zrozumieniem...wiec na chwile obecna odpusc sobie kurs paznokciowy i wracaj do szkoly na lekcje j.polskiego, bo z klientkami tez trzeba umiec rozmawiac, wiec kiedyś na pewno Ci się to przyda.

Milej nauki...pozdrawiam. :w_mur:

Co do zalozycielki watku to juz dawno dowiedziala sie czy mogla wykonywac paznokcie w ciazy, wiec troche poniewczasie jest dawanie porad.
Ehh.. :brawo:

PostNapisane: Cz mar 04, 2010 7:11 am 

evebeve napisał(a):

Witaj :kwiatek:

Mysle,ze w zlym temacie zadalas to pytanie,dlatego kazdy odpowiada myslac o stylistkah w ciazy :)

Wraajac do Twojego pytania, jezeli niemialas jeszcze pedzelka w rece to dobrze,niemasz zlych nawykow podzas budowania paznokci. Pakiety wychodza (finansowo) znacznie taniej anizeli mialabys robic wszystko osobno.

Wszystko zalezy jak szybko "pojmiesz" prawidlowa budowe,choc jezeli wybierzesz i kolorowke to i tu instruktor bedzie kladl nacisk (przynajmniej powinien) na budowe. Bo co z tego,ze przecieniujesz ladnie,jak pazury beda kragulcze :ble:

Pozdrawiam :kwiatek:

gg 43221402
http://www.4yournails.pl.tl

PostNapisane: Pt mar 05, 2010 4:05 pm 

evebeve napisał(a):
Jestem obecnie w 25 t.c. :dzidzia: .
Mam zamiar zrobic sobie kurs ze stylizacji paznokci, ale zdecydowalam sie jedynie na metode zelowa.
Czy moze mi ktoras z Was doradzic czy jest sens brania dodatkowego kursu przy okazji wyjazdu na kilku dni do innego miasta np. frezarka, soak off czy zdobienia paznokci czy lepiej najpierw pouczyc sie samego przedluzania pazurkow a dopiero pozniej myslec o innych kursach? :dziewczynka:

Ja osobiście uważam, że lepiej najpierw nauczyć się jednej metody i tylko na niej się skupić przez jakiś czas. Co prawda dziewczyny mają rację, że w niektórych firmach pakiety są tańsze, ale nie jest to wg mnie lepsze.
Wiele osób pragnie w mgnieniu oka nauczyć się od razu wszystkiego, ale nie jest to możliwe. Będziesz może zorientowana w każdym temacie, ale nie będziesz potrafiła niczego tak na prawdę dobrze i z problemami będziesz "walczyć" już sama w domu. Nawet jeśli jesteś zdolną osobą, to dużo więcej wyniesiesz ze szkolenia które będzie obejmować węższą partię materiału. Jeśli po szkoleniu podstawowym będziesz odczuwała niedosyt wiedzy, to oznacza że instruktor nie przyłożył się i nie przekazał Ci wystarczająco dużo wiedzy, bo stylizacja paznokci w chwili obecnej to bardzo obszerny temat.. :kwiatek:

II Vicemistrzyni Europy 2009 i 2010 (Monachium)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1