WIOSNA !
Teraz jest Wt gru 11, 2018 2:05 am

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: So wrz 10, 2011 7:22 pm 

Cześć dziewczynki, mam pytanie.
Posiadam produkty jednej firmy do manicure hybrydowego, chcialam się zapytać czy próbowałyście do topu i bazy jednej firmy używać lakierów innej.
Szkoda mi trochę wydać kasy na następna bazy i topy zeby kupić kilka kolorów, a z każdej z firm interesuje mnie po kilka kolorów.
Ja mam IBD, a interesują mnie OPI, Harmony - Gelish, CND - Shellac...
Jeśli próbowałyście dajcie znać, będe bardzo wdzięczna!!

PostNapisane: Pn wrz 19, 2011 6:59 am 

Hejka kochana, ja już w innym poście pisałam, że łączę ra nails z nsi, jak również z jeszcze inną firmą i nie ma najmniejszego problemu - wszystko trzyma ok :)

PostNapisane: N sty 01, 2012 10:53 pm 

Ja również łączę różne firmy ze sobą i wszystko się trzyma jak należy :)

PostNapisane: Cz sty 05, 2012 9:06 am 

misiu235 napisał(a):
Hejka kochana, ja już w innym poście pisałam, że łączę ra nails z nsi, jak również z jeszcze inną firmą i nie ma najmniejszego problemu - wszystko trzyma ok :)

Ja równiez łączyłam te firmy i wszystko jest ok. :)

PostNapisane: Cz lut 16, 2012 4:44 pm 

A czy z dziewczyn polecających łączenie pracowała któraś z Was na OPI, Harmony - Gelish, CND - Shellac? Bo osobiście uważam, że mocno się one różnią od IBD, NSI, ra nails czy podobnych, które wymieniłyście.
Osobiście uważam, że salon powinien być zaopatrzony z pełen komplet współgrających ze sobą produktów. Potem bowiem jednemu coś trzyma się lepiej, innemu gorzej.
Jeśli zależy nam na pojedynczym kolorze innej marki, to chyba spokojnie możemy go sobie podarować (klientki jeśli go nie zobaczą, to nie odczują niedosytu), a wybierając konkretny system warto mieć taki, którego kolorówka nam odpowiada. Jeśli z kolei podoba nam się np 10 kolorów innego producenta, to chyba nie powinno być problem zaopatrzenie się w bazę i nabłyszczacz - przecież i tak te produkty się często używa..
Oczywiście jest moje zdanie. Stawiam się tylko na miejscu klientki. Nie chciałabym być obsłużona w salonie gdzie każdy produkt jest z innej firmy.

II Vicemistrzyni Europy 2009 i 2010 (Monachium)

PostNapisane: So lut 25, 2012 8:03 am 

Aniu ja też tak uważam, że należy wprowadzać całą linię produktów i to jest najpewniejsze, ja pracuje na Harmony i właśnie po sugestiach dziewczyn, że wszystko świetnie się trzyma wprowadziłam dwa kolory brązu z EF i co cię okazało, że top Harmony kompletnie nie współpracuje z EF po prostu po jego nałożeniu i utwardzeniu pozostawały nie nabłyszczone placki, a do tego kolor w przeciągu tygodnia odprysł i paznokcie naturale się połamały. Zainwestowałam 120,00 parę zł i wyrzuciłam, a trzeba było je odłożyć , dołożyć do nich jeszcze troszkę pieniążków i wprowadzić kolejną nowa linię w której są właśnie brązy i inne kolory których nie ma w Harmony

PostNapisane: Pn mar 05, 2012 3:47 pm 
moderator

gabi ja też łączę ale na kolor z Ra zawsze trzeba nałożyć top z Ra. W innym wypadku zostaną takie niepokryte placki- żel się rozleje. Bazę możesz nałożyć z harmony i gwarantuję Ci, że będziesz zadowolona bo kolory z Ra są naprawdę super. Też miałam ten problem i chciałam poszerzyć gamę kolorystyczną bo faktycznie mimo tego, że Harmony jest bardzo dobre to kolorków ma trochę mało :(

PostNapisane: Śr sty 30, 2013 10:21 pm 

ja łączę ze sobą IBD Just Gel Polish, i EzFlow Trugel - których praktycznie nie ma w Polsce, a tego drugiego już wogle nie ma, zapewniam ze są boskie, NIGDY się na nich nie zawiodłam, oraz NSI Polish Pro i przede wszystkim Gelish Harmony <3

Może zabrzmi to jak szaleństwo, ale stworzyłam swoją własną kolekcję żellakierów Private Collection łącząc dowolnie ze sobą EzFlow, Harmony, NSI i IBD. Do żadnego koloru klientki nie miały zastrzeżeń nigdy, czasami też mam wrażenie, że lepiej się trzymają niż gotowe kolory. Zrobiłam ich 14 szt. Dzięki temu klientki mają gwarancję, że nikt więcej w polsce nie będzie miał takich samych kolorów.

To tak propo brązów, czerwień, zieleń, pomarańcz i szalejemy :)

Załączniki:
Komentarz: pastelowy jasny niebieski nazwany przezemnie Daylight zrobiony jest z harmony i nsi, ten turkusowy, to gotowy kolor Gelish My Favourite Accesory z kolekcji House of Gelish, granatowy to Written in the Stars, połącznie dwóch kolorów Gelisha :)
żellakier niebieski.jpg
żellakier niebieski.jpg [ 59.39 KiB | Przeglądane 4955 razy ]
PostNapisane: Śr sty 30, 2013 10:30 pm 

Przeczytałam przed chwilą, że pani Anna nie chciałaby być obsłużona w salonie, w którym nie ma jednej linii produktów. Dla mnie to niezrozumiałe kompletnie. OPI, Shellac, Orly i wszystko inne to jeden wielki szit - jak dzisiaj usłyszałam od klientki, że między listopadem 2011 a kwietniem 2012 co 9!!!!! CO 9 DNI!!! Chodziła na hybrydę ORLY, bo nie trzymała się jej to zbaraniałam... U mnie klientki potrafią chodzić nawet po 6 tygodni, 1,5 miesiąca, i potrafię na jednych paznokciach połączyć nawet te 4 marki na których pracuję i nic się nie dzieje... Wiec nie rozumiem takiego podejścia. Wg mnie jest ono strasznie wąskie, zaparcie i NIE dla kombinacji i nowości. Potrzeba matką wynalazków. Jeden kolor, który zmieszałam poszedł w ciągu tygodnia i teraz głowię się nad tym jak go zrobiłam... Bo nie zapisałam receptury...

PostNapisane: Śr lip 02, 2014 10:02 pm 

klubharmony napisał(a):
CO 9 DNI!!! Chodziła na hybrydę ORLY, bo nie trzymała się jej to zbaraniałam... .

tu sie zgadza orly jest do kitu a na poczatku zainwestowalam wlasnie w ta marke

Strefa czasowa: UTC + 1