WIOSNA !
Teraz jest Cz lis 15, 2018 10:01 pm

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr lip 03, 2013 11:12 am 

dziewczyny wracam do pracy po dłuższej nieobecności spowodowanej odchowaniem dzieci :):) :dziewczynka:
i na razie się doszkalam bo jest tyle nowości że nie ogarniam :)
jak dotąd wykonywałam depilacje woskiem w rolce, niedawno byłam na targach i był pokaz depilacji pastą cukrową świetnie to wygląda wykonujecie? wiem że trzeba wprawy i że to nie łatwa sprawa czy możecie mi polecić jakieś szkolenie najlepiej w wielkopolsce?

i jeszcze chciałam zapytać co to jest wosk cukrowy w rolce też go się grzeje w podgrzewaczu ale co to za różnica miedzy tym woskiem cukrowym w rolce a zwykłym? czy to tylko taki pic na wodę bo już sama nie wiem

PostNapisane: Śr lip 03, 2013 11:25 am 
moderator

Niestety nie bardzo znam się na depilacji :(
Dziewczyny pomóżcie!

PostNapisane: Śr lip 03, 2013 12:54 pm 

a to jest to -cytat "Nowa generacja preparatów cukrowych pochodzenia roślinnego (fruktoza i sacharoza) to seria żeli owocowy do depilacji"

Zalety Żeli
-Redukuje ból do minimum.
-Zapobiega podrażnieniom.
-Efekt depilacji utrzymuje się nawet do 4 tygodni.
-Jednorazowo usuwa nawet najdelikatniejsze włoski.
-Po depilacji włosy stają się słabsze i wolniej odrastają.
-Najwyższa precyzja działania – oszczędzasz czas i pieniądze.
-Wydepilowana skóra na dłużej pozostaje aksamitnie gładka i miękka w dotyku.
-Bezpieczna depilacja każdej partii ciała (nogi, bikini, pachy, twarz, brwi, wąsik)

nie miałam jeszcze ale zaopatrzę się i spróbuję bo ciekawe

PostNapisane: Śr lip 17, 2013 2:01 pm 

u mnie depilacja pastą cukrową to jeden z najbardziej popularnych zabiegów, wykonujemy metodą bezpaskową, czyli manualną, cukier nie jest w rolce tylko w dużym litrowym opakowania, wyciąga się ręką w rękawiczce bądź szpatułką i wykonuje zabieg. Jeśli chodzi o szkolenie to zapraszam novatio-szkolenia.pl , mamy już 5 lat doświadczenia jeśli chodzi o ten zabieg

PostNapisane: Pt lip 26, 2013 9:59 pm 

ja pracuje na pascie cukrowej i powiem wam ze jest super :)
ne bede podawac firmy bo nie wiem czy moge ale ja mam dwa rodzaje pasty jedna na zimno ktora jest bardzo plynna i nalezy ją stosowac do pasko a drugą mam do podrzewacza :)
strasznie ekonomiczny zabieg :)
praktycznie jedna kulka takiej pasty wystarczy na zrobienie dwóch nóg :) a kulka wielkosci śliwki mniej wiecej takze ekonomia az wola :) nie zuzywa sie do tej podgrzewanej pasków takze i tu mozna oszczędzic :) wosk wyrywa szybko i duzo na raz a co za tym idzie czesto zrywa wlos ktory szybciej odrasta... tutaj paste wsmarowuje sie na odwrot pod wlos a zrywa z wlosem.
Dlatego ze wmasowuje sie pod wlos lapie sie więcej mini włoskow (ja robie juz na 3 dniowym odroscie)
Najwazniejsze w zabiegu jest wsmarowanie i tu mozna odczuwac dyskomfort bo pasta troche ciągnie... ale przy zrywaniu boli mniej :)
dzięki temu ze nie uzywa sie pasków mozna usuwać włosy takie jak w uszach, nosie i bardzo ukrytych miejscach :) pasta jest tez o tyle fajna ze nie jest gorąca jak wosk
ja sobie robie pastą zarówno pachy jak i nogi i mam swiety spokoj na dluzej niz przy woksu czy depilatorze :)

powiem szczerze ze dobrze przejsc szkolenie w tym kierunku bo jednak nie jest takie latwe zrobic sobie dobrze pastę :) my na kursie duzo sie nameczylysmy zanim zalapalysmy o co chodzi... podraznienia rzeczywiscie znikaja szybciutko, mi sie zdarza jednak nieraz zrobic krwiaczka przy wrazliwszej skórze i kiedy pasta juz jest mocno rozgrzana i nie chce sie zrywać :) tu mozna zobaczyc mniej wiecej technikę :)

http://www.youtube.com/watch?v=-KMhBwIKjR0

PostNapisane: Pt lip 26, 2013 10:06 pm 

no i wosk to nie pasta :) pasta to nic innego jakskarmelizowany cukier i zaleznie od stopnia karmelizacji sa rozne pasty :) nam na szkoleniu dawali to do probowania i byly to klasyczne lizaki cukrowe :) stu procentowy naturalny zabieg :)

nie mozemy tez mylic pasty cukrowej z żelami do depilacji :)

pasta jest tez w rolce ku wygodzie dla osob które wolą pracować na rolce o tak maja w nawyku :)

PostNapisane: Pt sie 30, 2013 9:53 pm 

Iza gdzie robiłaś szkolenie?

PostNapisane: So sie 31, 2013 9:00 am 

Iza gdzie zrobić szkolenie i z jakiej firmy pastę polecasz?
Robiłam pastę w domu ale to nigdy nie wychodzi taka konsystencja jak na filmach. Albo za twarda albo za miekka Zrobiłam raz taką średnią rozrobiłam w palcach i choć dużo trudniej niż na filmie było ją rozsmarować na skórze dawała radę ale po zrobieniu moze jednego przedramienia jej konsystencja na tyle się zmieniła że nie dało się jej oderwać od skóry Co może być przyczyną?czy ta profesjonalna też tak się zmienia podczas pracy? Jaki kolor ma ta profesjonalna?

PostNapisane: Pn wrz 02, 2013 11:19 am 

Iza czy możesz napisać gdzie zakupić pastę i przejść szkolenie? Jakie masz ceny na depil.cukrową w porównaniu do woskowej i jak na to klientki?

PostNapisane: Wt wrz 03, 2013 2:18 pm 

Przepraszam że są moje dwa podobne posty Poprostu po napisaniu pierwszego nie ukazał się na forum wiec napisałam kolejny i oba ukazały się z opóźnieniem 1-2dni
Nie wiem co się dzieje na tym forum Z logowaniem miałam masakryczne problemy,moje konto ani nazwa nie istniały w bazie danych a admin nie odpowiedział do dziś:/

PostNapisane: Wt wrz 03, 2013 8:30 pm 

ja robilam w Ella wlasnie
pasta w aplikacji rozgrzewa sie od dloni i zaczyna plynac... wtedy mozna sciagnac ja paskami. ja pracuje na twardej pascie klasycznej bo ona nie plywa az tak po zrobieniu, do moich cieplych rak jest idealna :) ja juz potrafie robic nawet ta mocno uplynniona kwestia techniki, nie robilam nigdy domowych past wiec sie na nich nie znam :)

PostNapisane: Śr wrz 04, 2013 10:23 am 

Czyli przy moich chlodnych dłoniach jaką polecasz? Orientujesz się może Ile kosztuje szkolenie i czy robią tylko u siebie czy w innych miastach?

PostNapisane: Pn paź 28, 2013 11:47 pm 

Też interesuje mnie ten temat.

PostNapisane: Pn lis 04, 2013 7:29 pm 

Bardzo ciekawa sprawa :) Muszę wypróbować.

PostNapisane: Wt lis 05, 2013 1:24 pm 

Cos cisza na forum

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1